Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wspólne granie
Witam,
Właśnie się zarejestrowałem i mam nadzieję, że będę tu często.
Oprócz tego, że słucham utworów Kaczmarskiego to i również wielką przyjemność sprawia mi ich granie. Niestety tego typu utwory jest sens grania tylko w towarzystwie osób, które szanują i rozumieją temat :) Czy ktoś z Was (najlepiej Warszawa) miałby ochotę spotkać się i pograć wspólnie? A może już są gdzieś jakieś miejsca gdzie można by posłuchać czyjś wykonań?
Dajcie znać, bo od koncertu Janka Kaczorowskiego w 2009 nie uczestniczyłem w żadnym wydarzeniu gdzie na żywo byłaby grana muzyka Jacka.
pzdr
diesel
Odpowiedz
W każdą ostatnią niedzielę miesiąca odbywa się koncert Artura Kaczorka w Tavernie 10b.
Koncerty co jakiś czas grywa Mateusz Nagórski. W zeszył roku (a może to był ten rok) grał w Warszawie Kwartet Proforma. Jest jeszcze parę osób, które Kaczmarskiego grywają publicznie plus parę osób, które grywają niepublicznie, ale też fajnie tego posłuchać. Wyślij mi na priv swojego maila albo jakiś kontakt. Będę o Tobie pamiętał gdy coś będzie się działo.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Już napisałem, dziękuję za pomoc i do zobaczenia :)
Odpowiedz
Tak czy inaczej, warto zaglądać w temat "koncerty". Ewentualnie Mateusz zwykle gości w GW w "Co jest grane". Taverna jak najbardziej. A jeżeli interesują Cię także inne piosenki autorskie polecam "Pracovnię Piosenki". Tam można posłuchać ciekawych utworów, afterki są niespodzianką.
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz