Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sertab ERENER
#1
Taki link pojawia mi się od wczoraj na forum. Co to właściwie jest? Jakiś nowy sponsor forum? Smile)
Odpowiedz
#2
Może próba przejęcia forum przez fanów Sertab Erener: <!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Sertab_Erener">http://pl.wikipedia.org/wiki/Sertab_Erener</a><!-- m -->
Wydaje się pozwiązane z tym:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?f=0&t=7711&p=186468#p186468">viewtopic.php?f=0&t=7711&p=186468#p186468</a><!-- l -->

A swoje hasło zmieniłeś? Z drugiej strony Twoje konto nie ma raczej uprawnień, aby umożliwić modyfikację forum w ten sposób. Wygląda to więc na włamanie albo poprzez login admina, albo od strony systemu operacyjnego lub bazy danych.
Odpowiedz
#3
Ha. Ja też coś takiego widzę, a po poprzednim komunikacie już zmieniałam hasło. Znowu trzeba?
Odpowiedz
#4
Ja też mam problemy, nie wiem, czy to SE czy inna cho...roba. Przeskanowałam komputer, oczyściłam i mam w usuniętych ciągle pliki z IE, choć z niego nie korzystam.
Ale mam też takie problemy z NK, gdzie mam inne hasło.
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
#5
U mnie jest to samo.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
#6
Wszyscy maja to samo bo to ingerencja w bazę danych. Wątpię by było to złamanie haseł administracyjnych, nigdzie też nie widzę informacji o jakiś nowych lukach w skrypcie a zawsze aktualizuje na drugi dzień po wydaniu łatek. Wszystko wskazuje na to, że Turcy włażą na serwer - może przez stare wersje php lub mysql. Niestety tego już nie poprawię sam. Zgłosiłem uwagi do administracji i celowo już nic nie poprawiam by łatwiej doszli co i jak. Teraz już tylko pozostaje czekać Smile.
Odpowiedz
#7
Artur napisał(a):Wszyscy maja to samo.
U mnie ten problem nie zaistniał
[i]Nawet drzewa próchnieją przedwcześnie
A przecież istnieją - bezgrzesznie.[/i]
Odpowiedz
#8
Dla statystyk: u mnie też, a hasła nie zmieniłem.
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
#9
Ten problem "zaistniewuje" tylko u tych, którzy korzystają z forum w okresie, kiedy występuje on na serwerze.
Odpowiedz
#10
Nie chcę dublować tematów dotyczących tego samego problemu, ale teraz strona ma nowego sponsora. Wyświetla mi się na głównej to:
evden eve nakliyat
Jest to link do jakiejś strony tureckiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości