Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ratunku! Policja!
#1
Tak... dość dwuznacznie może brzmieć taki okrzyk, nieprawdaż?

-To my jesteśmy policja - powiedział Mauer, gdy go napastowana dziewczyna chciał policją przestraszyć. Pamiętacie pewnie tę scenę?
A dziś? Dziś czytam takie oto nowiny.
Najsmutniejsze są komentarze:
-Też mi nowina. To samo jest z narkotykami. najtańsze są u policjantów.Tu zarekwirują,tam sprzedadzą i się kręci
-racja! Sporo ludzi o tym wie
-HeHe... Ludzie czy Wy jeszcze myślicie że Policja jest żeby Nam pomagać??? Otóz nie jest po to... To jest twór służący do wywoływania społecznego spokoju że naród jest chroniony!! A jak jest to widać na każdym kroku ...
-Podsumowując takie jest życie, taka jest niestety prawda jak nadmienili to szanowni internauci ! Dowodów nie mamy, ale też nie jesteśmy ślepi i glusi !
-dla gangsterów policja to najczęściej nieuczciwa konkurencja,ale czasem ,jak widać ,potrafią się dogadać


W linkowanym artykule czytamy m.in.
Cytat:45-letni Tadeusz L. - recydywista, który za różne, zazwyczaj poważne przestępstwa, spędził w więzieniu połowę życia, usiłował zabić prostytutkę zeznającą przeciwko siatce sutenerów.
Przypomniał mi sie nius sprzed kilku tygodni opowiadający o wielkim sukcesie olsztyńskiej policji, która aresztowała 24-letnią burdel-mamę, która wraz z kilkoma innymi dziewczynami osobiście pracowała jako pezpruderyjna dama do towarzystwa.
Komentujący to internauci jak jeden mąż zauważyli to, czego chyba się policja opowiadająca o swym "sukcesie" nie spodziewała - a mianowicie to, że dziewuchę dosięgła policyjna ręka sprawiedliwości, bo nie godzi się pracować na własny rachunek, a jedynie w ochranianych przez tę policję burdelach należących do ich kumpli - sutenerów.
Teraz znów ten rzezimieszek posługuje się bronią, która pochodzi od policjantów (wiem, wiem - nic jeszcze nikomu nie udowodniono i... pewnie nigdy nic udowodnione nie będzie), a w dodatku... Przeczytajcie to jeszcze raz:
"recydywista, który za różne, zazwyczaj poważne przestępstwa, spędził w więzieniu połowę życia"! Przypominam: 45-letni! Czyli praktycznie całe dorosłe życie spędził w kiciu! i to w dodatku za "poważne" przestępstwa. I tak oto zresocjalizowany miły pan chodzi sobie po ulicach Waszego miasta...
W jakiejś paranoi przyszło nam żyć.
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
#2
MacB napisał(a):powiedział Mauer
Nie myl proszę słynnego policjanta z naszą złota medalistką sprzed paru lat Wink
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
#3
Sorry - literkę mi zjadło :wstyd:
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ratunku!! Petrvs (niezalogowany) 1 1,144 05-14-2005, 11:05 AM
Ostatni post: Petrvs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości