Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Zjazd Wywroty i Hold dla Anathemy :-
Duch77 napisał(a):tylko sadzilem ,ze jak napisze za madrze to bede sie za bardzo wyrozniual tzn. moj komentarz od tych pozostalych z you tube ,a tego nie chcialem Wink
Mistrzoustwo świuata! :poklon:
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):ze jak napisze za madrze to bede sie za bardzo wyrozniual tzn. moj komentarz od tych pozostalych z you tube ,a tego nie chcialem
Duchu, spokojnie! Nie napisałes ani za mądrze, ani za głupio. Napisałes w sam raz. Masz prawo do swojego poglądu na dokładnie takiej samej zasadzie, na jakiej swego czasu użytkownik Mędrzycki miał prawo publicznie pytać innego użytkownika, czy ów inny użytkownik posiada dowody na to, że Patrycja jest córką Jacka Kaczmarskiego.
Pytany oczywiście dowodów w scisłym tego słowa sensie nie posiadał. W ten sposób pozornie idiotyczna i wredna wypowiedź JM nabierała prawdy i autentyzmu, nie wspominając o szczerości. Bo skoro dowdów nie ma, to może jednak jest coś na rzeczy, prawda? Wink

Duchu, nie jest wazne, czy myślisz, co myslisz, czy myślisz głupio, czy myślisz mądrze. Ważne, abyś był autentyczny i szczery. Jeśli jeszcze do tego wszystkiego nie będziesz używał słów takich, jak "dupa", "słonko" albo "weterynarz" to dołączysz do forumowej elyty.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):To prawda Elessar zgadzam sie z tym,tylko sadzilem ,ze jak napisze za madrze to bede sie za bardzo wyrozniual tzn. moj komentarz od tych pozostalych z you tube ,a tego nie chcialem
Co prawda, to prawda. Twój komentarz nie wyróżnia się na tle innych, dlatego też traktuję go tak samo poważnie, jak opinie innych użytkowników portalu.

Pozdr. Confusedlonik:
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
Pawel szacunek do ciebie i calego Trio za naprawde ladne wykonania piosenek patrona tego forum,ale tak jak mowie jesli chodzi o Patrycje to ona odstaje i mowie to raczej po to ,aby pomoc :agent:
Nie wiem czy slyszeliscie moje wokalistki -po prostu one do mnie bardziej trafiaja i nie mowie tutaj ,ze Patrycja nie umie czy tez umie spiewac-mowie tylko ,ze piosenki jej ojca sa dosc oryginalne i specyficzne -to swego rodzaju styl i nie kazdy go czuje i tyle -dla mnie nawet czasem od wykonania wazniejsze jest uczucie i emocja w piosence Wink
Bez tego ludzie tego nie kupia i tyle Big Grin
Nie wiem moze to jest tak,ze Patrycja w telewizji troche nagadala na ojca ,a potem zaczela wykonywac jego piosenki,ja nie wnikam ,bo to sa sprawy scisle rodzinne -choc nie ukrywam ,ze to akurat mi sie malo podobalo :agent:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):bo to sa sprawy scisle rodzinne -choc nie ukrywam ,ze to akurat mi sie malo podobalo
Duchu, ja to wiem! I zgadzam się, że najgorszą rzeczą jest, jeśli się źle mówi o ojcu a potem wykonuje jego piosenki. No taki ktoś po prostu nie może śpiewac ładnie. Fałszywa postawa wobec rodzica od razu jest wyczuwalna w melodii idącej "pod dźwiękiem", w braku poczucia rytmu i ogólnej emocjonalnej mdłości wykonania.
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Nie o to chodzi Wink
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):piosenki jej ojca sa dosc oryginalne i specyficzne -to swego rodzaju styl i nie kazdy go czuje i tyle
i kto to mówi...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Dobra,sluchajcie Patrycja spiewa lepiej niz ojciec.
Teraz dobrze ?? ?? ?? :zamykam: :brawo: :niespodzianka: :ok: :flirt: :pociesza: :pomocy: :mur: :urodziny:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Teraz dobrze
Tak, teraz było szczerze i z serca...
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Nie wiem moze to jest tak,ze Patrycja w telewizji troche nagadala na ojca ,a potem zaczela wykonywac jego piosenki,ja nie wnikam
Jak nie wnikasz to nie pisz, a piosenki ojca zaczęła śpiewać trochę wcześniej niż "nagadywać" w TV Smile
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Hej ja po prostu wyrazilem swoje zdanie ,zreszta mozesz sobie zobacz ,ze w tym moim komentarzu nie jestem odosobniony ,po prostu tak uwqazam i tyle ,nie moge sie wypowiedziec negatywnie o czyms lub kims???
W niektórych przypadkach, mówiąc najoględniej, może to być po prostu niemile widziane. Dziwi mnie, że tego nie wiesz, zwłaszcza że nie jesteś tu Duchu od wczoraj.
Duch77 napisał(a):Pawel szacunek do ciebie i calego Trio za naprawde ladne wykonania piosenek patrona tego forum,ale tak jak mowie jesli chodzi o Patrycje to ona odstaje
A ja myślę, że wpasowuje się już dość dobrze w ten zespół.
Duch77 napisał(a):Moze rozwine:chodzi mi o spiew atrycja spiewa tak jak spiewa ,Jacek Kaczmarski do mnie przemawial ona nie,po prostu
Patrycja przede wszystkim, poczyniła bardzo duży postęp od czasu Jej początków publicznego wykonywania piosenek JK, czyli od blisko 3 lat. Ostatnim razem, miałem okazję ją słyszeć na żywo, z pół roku temu i wokalnie radzi sobie na pewno o niebo lepiej niż kiedyś. Słychać, że włożyła dużo pracy, a nie bez wpływu w tej dziedzinie pozostaje z pewnością także jej obecna edukacja w filmówce, w której to na śpiew i wszystko co z nim związane, kładzie się z tego co wiem, dość duży nacisk. Natomiast, nagranie 'Modlitwy...', pod którym Duchu wyraziłeś swoją opinię, jest pod względem technicznym, wyjątkowo fatalne. Zarówno obraz jak i dźwięk są wyjątkowo zniekształcone, także jakiekolwiek opinie(zarówno in plus jak i in minus) polecam wyrażać pod dobrej jakości nagraniami jak również odnosić je do wykonań 'live'. Ja to w ogóle na miejscu wykonawców, poprosiłbym o usunięcie tegoż pliku z sieci.
Duch77 napisał(a):Jacek Kaczmarski do mnie przemawial ona nie,po prostu
Tu się nie potrafię nie zgodzić, ale do mnie od jakiegoś czasu w ogóle co najwyżej średnio 'przemawia' większość epigonów.
Przemek napisał(a):piosenki ojca zaczęła śpiewać trochę wcześniej niż "nagadywać" w TV
Zdaje się, że mniej więcej w tym samym czasie.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Jak nie wnikasz to nie pisz, a piosenki ojca zaczęła śpiewać trochę wcześniej niż "nagadywać" w TV
Mniej więcej rok różnicy - przyjazd do polski w kwietniu 2006, pierwszy koncert chyba w maju 2006 a program wiadomy w stacji wiadomej- marzec 2007.
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):To prawda Elessar zgadzam sie z tym,tylko sadzilem ,ze jak napisze za madrze to bede sie za bardzo wyrozniual tzn. moj komentarz od tych pozostalych z you tube ,a tego nie chcialem Wink
To nie do końca stosowny fragment do zacytowania, ale chciałabym Ci, Duchu, zadać pytanie. Czy byłeś kiedyś w Siedlcach na uroczystości rocznicowej ROBCiO czy KOR?
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):chciałabym Ci, Duchu, zadać pytanie. Czy byłeś kiedyś w Siedlcach na uroczystości rocznicowej ROBCiO czy KOR?
Właśnie? A jak nie byłeś to się nie wypowiadaj.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Nie bylem a co to jest moi mili ?? ?? :ok: :drunk: :pomocy: Confusedzok: :poddaje: :mur: Big Grin Wink
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Nie bylem a co to jest moi mili
kozak734 (1 miesiąc temu) napisał(a):slabo zapsiewala ,co tu wiecej mowic ,bylem na tym koncercie ,na zywo nie bylo lepiej ,a jesli chodzi o Patrycje to faktycznie najpierw gada na Ojca takie rzeczy ,apotem zarabia na jego piosenkach -zenujace i bezczelne conajmniej :-
Żałosne a jednocześnie zdumiewające, że można tak wnikliwie analizować występ, na którym się nie było..
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
Bylem na twoim wystepie na Politechnice Wroclawskiej Sad( Wink :agent: dSmile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):lem na twoim wystepie na Politechnice Wroclawskiej
hmm, Duchu, ale na Yuotube napisałeś, że byłeś na koncercie, z którego pochodzi nagranie wgrane na Yuoutube. A to jest nagranie z Siedlec, czyli z koncertu, na ktorym - jak deklarujesz dzisiaj - nie byłeś. No to, wybacz, ale nie mogę nie zapytać: która wersja jest ostateczna i prawdziwa?
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Bylem na koncercie Patrycji na Politechnice Wroclawskiej bodaj 2007,ale mogl to byc tez 2008,sory za niepamiec,przygrywal jej taki mlody chlopak na gitarze,a pozniej wystapil Jan Pietrzak,chcialem z Ptrycja zamienic dwa slowa niestety szybko jakos zniknela-wiec tylko co do tego wystepu na zywo sie wypowiadam Wink
Jesli chodzi o ten z youtube to nie bylem,bc moze Kuba Medrzycki ma racje i jakosc jest slaba,ale w zaden sposob nie zmieniam poki co mojego zdania na temat wystepow Patrycji :agent:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Jesli chodzi o ten z youtube to nie bylem,
acha,. czyli piszesz na Youtubie nieprawdę, ze byłeś na występie, z którego nagranie komentujesz.
Nie ładnie! Fe....
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):chcialem z Ptrycja zamienic dwa slowa niestety szybko jakos zniknela
chciałeś jej zaproponować wspólną karierę, czy może supportowanie cię ??
Odpowiedz
Pawle nie rozumiem o czym mowisz dSmile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Pawle nie rozumiem o czym mowisz
To mnie akurat nie dziwi. 8o :znudzony: :/ :zaplakany: :zaplakany: :zaplakany: :v: :zakochani: *-`- :aniolek: :/ :offtopic2: :offtopic2: Big Grin Big Grin Big Grin :aniolek: !! !! Confusedlonik: Confusedlonik:

[Dodano 2 lipca 2009 o 22:01]
stepniarz napisał(a):chciałeś jej zaproponować wspólną karierę, czy może supportowanie cię
Nie wiem, co chciał Duch zaproponować w Siedlcach, gdzie nie był, ale wiem, że nie tak dawno temu mnie i Patrycji proponował występ na imprezie przez siebie organizowanej. Teraz się zastanawiam, Duchu, jak Ci to przyszło do głowy, żeby proponować mnie i Paci występ, skoro tak złe masz o jej możliwościach wokalnych zdanie.
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):jak Ci to przyszło do głowy, żeby proponować mnie i Paci występ, skoro tak złe masz o jej możliwościach wokalnych zdanie.
Czyli jednak support! Big Grin
To już... gigalomania!
Odpowiedz
stepniarz napisał(a):
Duch77 napisał(a):chcialem z Ptrycja zamienic dwa slowa niestety szybko jakos zniknela
chciałeś jej zaproponować wspólną karierę, czy może supportowanie cię ??
A nawet jeśli, to czemu nie?
MacB napisał(a):Czyli jednak support! Big Grin
To już... gigalomania!
Czy ja wiem...
Doprawdy, nie rozumiem Maćku co Cię aż tak rozbawiło.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Doprawdy, nie rozumiem Maćku co Cię aż tak rozbawiło.
Wiesz, bo to jest kwestia poczucia humoru. Jednych bawią dowcipy o Żydach, Cyganach albo blondynkach, innych zaś to, z czego śmieje się MacB. Jedni drugich nie rozumieją i to nie jest dziwne.
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Jednych bawią dowcipy o Żydach, Cyganach albo blondynkach, innych zaś to, z czego śmieje się MacB
No właśnie Big Grin

Żyd wraca z delegacji. Cicho otwiera drzwi mieszkania. Z sypialni dobiega go szmer. Podchodzi na palcach, uchyla drzwi i widzi ogromnego Cygana wiercącego się na jego żonie blondynce. Wściekły rozejrzał się za ciężkim przedmiotem. Łapie oburącz krzesło i z całej siły uderza w goły tyłlek Cygana. Ten zwraca ku niemu rozradowaną twarz krzycząc:
- Dzięki! Wlazł!
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):A nawet jeśli, to czemu nie?
:gram: płonie ognisko i szumią knieje... :drunk:
Odpowiedz
stepniarz napisał(a):
Kuba Mędrzycki napisał(a):A nawet jeśli, to czemu nie?
płonie ognisko i szumią knieje...
Być może z biegiem lat, moje poczucie humoru ulega stępieniu, ale nie widzę w tym nic zabawnego.
No szkoda w sumie, że ani Ty ani MacB, nie chcecie się zdobyć na coś więcej poza dowcipkowaniem. Moje pytanie było całkiem serio.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Moje pytanie było całkiem serio.
Nie umiem, naprawdę nie umiem odpowiedzieć na Twoje, zadane zupełnie serio, pytanie.
Odpowiedz