Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosba o pomoc
Poszukuję informacji o piosence prawdopodobnie pt. rozmowa czy konwersacja.
Ojcec rozmawia w niej z synem który zmienia poglądy polityczne. Piosenka pochodzui z lat 80.
Z rok temu była wykonana na uroczystosci poświęconej Kaczmarskiemu retransmitowanej w Polsacie-wykonywał ja Dziubek z jakims młodym aktorem/artystą. Proszę o napisanie gdzie szukać tej piosenki(jakaś płyta) i jaki ma tytuł naprawdę. Dziękuję!!!!!
Odpowiedz
Chodzi Ci o utwór zatutułowany "Korespondencja klasowa". Jego tekst, znajdziesz tutaj:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze_alfabetycznie/kaczmarskiego/k/korespondencja_klasowa.php">http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/ ... lasowa.php</a><!-- m -->

Utwór ten znajduje się na płycie "Litania" dołączonej do box-u z utworami Jacka. Pozdrawiam
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz
dziękuję!
Odpowiedz
przepraszam bo moj pierwszy temat znalazlem ale chyba przekonales mnie do zakupu box-u, chociaz taki pozytek z mojej nieuwagi. A czy może ktos się orientuje czy ww KONCERT z udziałem aktorów moze ukazac się na płycie???
Odpowiedz
Prosimy nie pisz na przyszłość dwóch postów pod rząd.
Co do owego koncertu, wielu fanów Jacka uważą, że ten był on kompletnym nieporozumieniem, wyrazem braku smaku i profesjonalnego podejścia do wykonań utworów Jacka. Z tych samych powodów wydanie go na płycie dla wielu graniczyłoby z szaleństwem. Nie jest to również potrzebne, bo taka popularyzacja twórczości Mistrza, mija się z celem.
Do zakupu boxu, bardzo Cię zachęcam. Znajdziesz w nim jeśli nie wszystko co Cię interesuje to na pewno bardzo wiele. Najtaniej powinno być w Media Markcie. Tam bez kłopotu powinieneś box dostać. Pozdrawiam.
Odpowiedz
hej ;]
poszukuje piosnki "listy" kaczmarkiego!!
jesli ktos moglby mi pomoc bede bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wdzieczna!!!

moj mail
<!-- e --><a href="mailto:babcia_007@poczta.onet.pl">babcia_007@poczta.onet.pl</a><!-- e -->

z gory wielkie dzieki
Odpowiedz
Najdroższa, "Listy" znajdziesz na płycie również wchodzącej w skład boksu, wchodzącej w skład boksu, wchodzącej w skład boksu, wchodzącej w skład boksu, wchodzącej w skład boksu, wchodzącej w skład boksu,wchodzącej w skład boksu, zatytułowanej "Live in Chicago", lub, jak kto woli, "Chicago Live" z 1983 roku. Na pewno nie pożałujesz zakupu.
W nas jest Raj, Piekło -
i do obu - szlaki!
Odpowiedz
A od siebie dodam, że box nie jest aż tak drogi jak na taki zbiór...w Media kupiłem za 219,99 Wink
"In the city od blinding lights..."

--------------------------
http://www.triadapoetica.art.pl
http://www.gentlemanschoice.pl
http://www.krest.pl
Odpowiedz
To zależy, gdy ktoś poszukuje paru piosenek to nie w smak jest mu kupowac cały box za 220 zł. Jest to wydatek w sumie nie mały, a to czy warty to już ocena prywatna, rozkładając to na 22 płyty widzimy ze jedna kosztuje 10 zł co jest oczywiście bardzo zachęcającą ceną. Jeśli natomiast słucha Kaczmarskiego od czasu do czasu to nie wiem czy jest sens tak szaleć skoro pudełko ma stać na pułce i tyle. Dla fanów Jacka niewątpliwie jest to pozycja niemalże obowiazkowa.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Powyższa wypowiedż nie zmienia faktu, że piosenek dostępnych na płytach wchodzących w skład boxu nikt tutaj nie dostanie :hyhy:
Odpowiedz
Elessar, w lubelskim Media jest po 190 Smile
Odpowiedz
ann napisał(a):Powyższa wypowiedż nie zmienia faktu, że piosenek dostępnych na płytach wchodzących w skład boxu nikt tutaj nie dostanie :hyhy:
Jak komuś wyśle empetrójke zgraną z kasety, którą mój ojciec osobiście nagrywał z RWE to chyba chryi nikt mi tu nie zrobi Tongue
Odpowiedz
dla przyzwoitości byś się nie przyznawał...
Odpowiedz