Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skradziona figurka :-
Nie wiem czy w dobrym dziale zakladam ten temat?
Tak wiec chodzi o to,ze ktos ukradl figurke Jacka Kaczmarskiego we Wroclawiu z ulicy patrona tego portalu,mam pytanie czy uwazacie,ze powinno ujsc to zlodziejowi na sucho i czy przychodza wam do glowy jakies pomysly,jak odzyskac ta figurke i dlaczego ktos ukradl akurat ta figurke?
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Nie wiem czy w dobrym dziale zakladam ten temat?Tak wiec chodzi o to,ze ktos ukradl figurke Jacka Kaczmarskiego we Wroclawiu z ulicy patrona tego portalu,mam pytanie czy uwazacie,ze powinno ujsc to zlodziejowi na sucho i czy przychodza wam do glowy jakies pomysly,jak odzyskac ta figurke i dlaczego ktos ukradl akurat ta figurke?
Myślę, że post Ducha powinien być poczepiony do tematu "Allegro".
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
jak rozumiem pisząc "figurkę Jacka Kaczmarskiego" masz na myśli Bardusia - krasnala z gitarą ? innych figurek chyba tam nie widziałem...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Nie wiem czy w dobrym dziale zakladam ten temat?
Tia, to ci dopiero wydarzenie kulturalne.
Duch77 napisał(a):ktos ukradl figurke Jacka Kaczmarskiego
Gdybyś się przyjrzał albo chociaż poczytał - wiedziałbyś, że to nie figurka Jacka tylko jeden z wrocławskich krasnali.
="Duch77 napisał(a):mam pytanie czy uwazacie,ze powinno ujsc to zlodziejowi na sucho
A jak sadzisz? Jaka może być nasza odpowiedź?
Duch77 napisał(a):czy przychodza wam do glowy jakies pomysly,jak odzyskac ta figurke
Zrobić nalot na punkty skupu złomu.
Duch77 napisał(a):dlaczego ktos ukradl akurat ta figurke?
Nie sądzę, ze ktoś chciał AKURAT TĘ. Wrocławskie krasnale ginęły, giną i ginąc będą. Barduś był łatwo dostępny, okolica dość bezludna w nocy, była okazja.
Odpowiedz
Czyli mialem racje,ze bezpieczniej i lepiej byloby np. na jakiejs glownej ulicy Wrocka ;-
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Czyli mialem racje,ze bezpieczniej i lepiej byloby np. na jakiejs glownej ulicy Wrocka ;-
Ach, te Twoje złote myśli...
Proponuję przemianować Powstańców Śląskich...
Odpowiedz
Simon napisał(a):
Duch77 napisał(a):Czyli mialem racje,ze bezpieczniej i lepiej byloby np. na jakiejs glownej ulicy Wrocka ;-
Ach, te Twoje złote myśli...
Proponuję przemianować Powstańców Śląskich...
Simon, ale musisz przyznać, że jednak mnie przebijasz. Ja mimo wszystko nie na każdy post Konopa odpisuję. Big Grin
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Czyli miałem racje,ze bezpieczniej i lepiej byłoby np. na jakiejś głównej ulicy Wrocka ;-
Kopenhaskiej Syrence tez od czasu do czasu jakiś idiota odcina głowę.Gipsowa forma jest zachowana, wiec dostaje nowa. Czy forma do Bardusia istnieje?

e.
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Ja mimo wszystko nie na każdy post Konopa odpisuję.
Oczywiście, że Cię nie przebiję. Konop pisze po dwadzieścia postów dziennie. Nie to co...
Włączasz się niemal w każdy wątek na prawach adwokata, bo to głownie spory Konopa z Lutrem.
Elzbieta napisał(a):Czy forma do Bardusia istnieje?
Na pewno. Krasnale giną, więc fundatorzy muszą mieć zabezpieczenie.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Oczywiście, że Cię nie przebiję. Konop pisze po dwadzieścia postów dziennie.
No właśnie mnie przebijasz! Big Grin Ty komentujesz niemal każde słowo napisane przez Ducha. Powiedz szczerze czy to nie jest obsesja?
Konop pisze może i po kilkadziesiąt postów dziennie, ale raczej tylko wtedy kiedy właśnie uprawia z kimś swoją ulubiona przepychankę. Merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi zwłaszcza ostatnio stanowią raczej mniejszość Jego działalności tutaj.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Ty komentujesz niemal każde słowo napisane przez Ducha.
To mówi ten, kto się czepia niemal każdego słowa Pati i Konopa? A gdyby Was tam wszystkich w drużynie A uznać za jeden głos, to czepiacie się nawet tego, czego oni jeszcze nie napisali. Tongue
Kuba Mędrzycki napisał(a):Merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi zwłaszcza ostatnio stanowią raczej mniejszość Jego działalności tutaj.
Zazdroszczę zatem adwersarza. Wskaż mi jakiekolwiek merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi mojego...
Zresztą - gadamy po próżnicy. Obaj już się wypowiadaliśmy na ten temat.
Odpowiedz
To jesli tak to mnie troszke uspokoiles,bo bylem oburzony tym faktem,gdyz dowiedzialem sie tego od Mamusi,niestety niewidzialem jeszcze Bardusia i to zabolalo mnie podwojnie :- :wsciekly: ;( Sad( dSmile :wstyd:
Wierze w to ,ze nie zrobili tego Wroclawianie tylko wiesniacy. :] :zly: Big Grin
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):niestety niewidzialem jeszcze Bardusia i to zabolalo mnie podwojnie
Proszę bardzo:
[Obrazek: bardu%9c.jpg]
Odpowiedz
To masz jeszcze i ulice Kaczmarska

Bardus był tuz, tuz i miejmy nadzieje,ze wróci niebawem na swoje miejsce.
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Jedna z ladniejszych figurek we Wrocku,bardzo szkoda ze zlodzieje w tym kraju sa bezkarni ;( :agent: :/ Wink :] :mur: :aniolek:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):zlodzieje w tym kraju sa bezkarni
Zupełnie nie w tym rzecz.
Złapany, aresztowany i osądzony złodziej nie jest bezkarny.
Kłopot w tym, by ująć złodzieja czy wandala.
Odpowiedz
Ukradli Bardusia??? :zly: Przejeżdżałam tamtędy* wczoraj tramwajem i trochę się zdziwiłam, że go nie dojrzałam - a to dlatego...
Duch77 napisał(a):Jedna z ladniejszych figurek we Wrocku
To racja. Ale jestem pewna, że ją odtworzą i odsłonią ponownie, tylko pytanie: kiedy.

*Tamtędy = ulicą Legnicką.
stepniarz napisał(a):a tak serio to gratuluję bystrego oka Smile
Krasnoludek to krasnoludek, nie igła bynajmniej. Wink
[color=#008080][i]Nikt nigdy ich już nie obudzi,
Śmiech z klątwą się na usta cisną...
Głupio jest żyć wśród mądrych ludzi
Z ich piękną Latającą Wyspą.[/i][/color]
Odpowiedz
Julioanna napisał(a):Przejeżdżałam tamtędy wczoraj tramwajem i trochę się zdziwiłam, że go nie dojrzałam
nie wiedziałem, że na Kaczmarskiego podciągnęli sieć trakcyjną Wink
a tak serio to gratuluję bystrego oka Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Pytanie tylko czy ten ktos wiedzial,co,kogo kradnie-czy ot tak zwykly wandal?
Chodzi mi o to czy to ktos z zewnatrz ,czy ze srodowiska fanow Kaczmara? Wink
Odpowiedz
No, musiał to być niezły kozak!
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Chodzi mi o to czy to ktos z zewnatrz ,czy ze srodowiska fanow Kaczmara?
Noooodobraaaaa, przyznaję się....
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Chodzi mi o to czy to ktos z zewnatrz ,czy ze srodowiska fanow Kaczmara?
To robota ekstremy.
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
Luter napisał(a):kozak!
Ja bym uważała. A jak Dooch się doczyta i naśle tych swoich. Wink
Plus Leonardo i Mach
Odpowiedz
Duchu, jak chcesz mogę przesłać Ci zdjęcia z odsłonięcia ulicy JK Smile
Odpowiedz
Karol napisał(a):Duchu, jak chcesz mogę przesłać Ci zdjęcia z odsłonięcia ulicy JK
A po co przesyłać?
Przeca są chyba jeszcze na forum i na stronie WSJK.
Odpowiedz
Chetnie,chetnie,a jesli tak to gdzie,jak moge je znalezc(mowie oczywiscie o tych zdjeciach z odsloniecia ulicy J.K.).
A swoja droga to jestem troche wstrzasniety tym zdarzeniem(mowie o kradziezy tego krasnala)-na co komu on i jak ten ktos smial? :agent: Cool :| !! :zly:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Chetnie,chetnie,a jesli tak to gdzie,jak moge je znalezc(mowie oczywiscie o tych zdjeciach z odsloniecia ulicy J.K.).
Jest coś takiego jak google...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jkaczmarski.wroclaw.pl/9,galeria,4_vi_2008.html">http://jkaczmarski.wroclaw.pl/9,galeria,4_vi_2008.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):A swoja droga to jestem troche wstrzasniety tym zdarzeniem(mowie o kradziezy tego krasnala)-na co komu on i jak ten ktos smial? :agent: Cool :| !! :zly:
widzisz duchu... mało bywasz na forum, to nie wiesz, że większość użytkowników pała rządzą posiadania Bardusia. powstała nawet lista kolejkowa osób chcących pójść na szaber na ul. JK, coby nikt sobie w paradę nie wchodził i do jakiś ansów nie doszło. Simon był na niej pierwszy; z resztą już się przyznał, że wykonał już swój fanatycki obowiązek. Druga jest chyba Elżbieta a trzeci ja. Zdradzę Ci w tajemnicy, że nawet pkosela jest zainteresowany Bardusiem Wink Lista z każdym dniem się wydłuża, ale jeśli chcesz, to Cię na nią wciągniemy Smile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):A swoja droga to jestem troche wstrzasniety tym zdarzeniem(mowie o kradziezy tego krasnala)-na co komu on i jak ten ktos smial? :agent: Cool :| !! :zly:
Ej, bez przesady... To nie pierwszy krasnoludek, który zniknął - skoro tamte wróciły (np. Syzyfki z Rynku), to czemu Barduś ma nie wrócić?
stepniarz napisał(a):powstała nawet lista kolejkowa osób chcących pójść na szaber na ul. JK, coby nikt sobie w paradę nie wchodził i do jakiś ansów nie doszło
Co do kolejek - przy ceremonii odsłonięcia zastanawialiśmy się, jak długo powisi tabliczka z nazwą ulicy, nim ją jakiś kaczmarofil zaiwani. Krasnoludek nikomu nie przyszedł do głowy Wink
Skoro na tabliczkę nikt się nie połakomił, to chyba jednak oznacza, że kradzież jest dziełem złomiarzy, a nie namiętnych wielbicieli JK...
[color=#008080][i]Nikt nigdy ich już nie obudzi,
Śmiech z klątwą się na usta cisną...
Głupio jest żyć wśród mądrych ludzi
Z ich piękną Latającą Wyspą.[/i][/color]
Odpowiedz
Julioanna napisał(a):skoro tamte wróciły
Niezupełnie. To ich klony.
Cóż, żyjemy w takim kraju...
Codziennie widzę zdemolowane przystanki, tramwaje, autobusy: wymalowane szyby, wysprajowane siedzenia, potłuczone i rozbite kosze itp.
A najgorsze jest, że robią to ludzie młodzi, gówniarze, tzw.przyszłość narodu. Przywróciłbym Kodeks Hammubrabiego i instytucję pręgierza...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości