Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jacek Kaczmarski na "Naszej klasie"
katja napisał(a):Refren chyba każdy z tu obecnych zna
(...)aż z trzaskiem pękałyby kości! :rotfl: Wink
Padać i wstawać
padać i wstawać
padać i wstawać
padać i wstawać
i wstać!
Odpowiedz
katja napisał(a):" Był Polak-patriota,
Nie, Katja, to nie ta piosenka.
Bardziej pasuje ta opisująca "koncerty" doocha:
Co się stało!? Czemu ten reflektor zgasł?
Kto wyłączył mikrofony mi?
Gdzie jesteście, kto stąd wyprowadził was?
Kto zatrzasnął między nami drzwi?!
Niech chociaż skończę! Bez pointy odchodzicie!
A ma być śmieszna, najważniejsza, w wielkim stylu!
I potrwa chwilę! Jedną w całym życiu!
Nim zniknę… niech rozśmieszę was na chwilę…
Odpowiedz
Simon, tekst pasuje, ale szkoda go tutaj. Juz wymykam.

ela
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):tej chwili Polska zaczyna rzadzic niestety juz inny narod
zapewne Żydzi... :rotfl:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Bieganie i zgłaszanie postów to jest specjalnośc Lutra i Kubusia Mędrzyckiego
Nie wiedziałem, że trzeba pisać o takich rzeczach - mimo całej sympatii dla Simona, zgłosiłem. Już wcześniej. Uważam, że wypowiedziami doocha - jako forumowego trolla - nie należy się zbytnio przejmować, ale dawać się sprowokować i pisać takie rzeczy - Simon, bez przesad Wink

Pozdrawiam. Nie daj się duchowi. Nie trzeba chyba uciekać się do takich wybiegów, by go pobić na polu dysksuji :p

..::Zdravim::..
Tarko
Coś się na pewno wydarzy - to jasne.
Odpowiedz
Tarko napisał(a):Uważam, że wypowiedziami doocha - jako forumowego trolla - nie należy się zbytnio przejmować
A znasz kogoś kto się przejmuje? Smile
Tarko napisał(a):ale dawać się sprowokować i pisać takie rzeczy - Simon, bez przesad
Jakie rzeczy? Ja tak naprawdę myślę. Gdybym napisał wprost, że jest pierd.... w dekiel bezmózgim palantem - można by było mniemać, że dałem się sprowokować, ale w tym wypadku? Bez przesaaaaady... Wink
Tarko napisał(a):Nie trzeba chyba uciekać się do takich wybiegów, by go pobić na polu dysksuji
Oczywiście. Mój kot by go pobił. Samym ogonem zresztą.
Odpowiedz
Simon napisał(a):pierd.... w dekiel bezmózgim palantem
Oj, uważaj, bo zgłoszę! Tongue Ale domniemywam, że tego nie napisałeś, tak? Wink Jedynie prezentacja możliwości Smile
Odpowiedz
Tarko napisał(a):Jedynie prezentacja możliwości
Tak, tak, tylko prezentacja. Jak na razie - to ja jestem wymoczkiem, pieprzonym rasistą i co tam jeszcze (musza spytać bryce`a - ma to na słomiance). Big Grin
Odpowiedz
Simon napisał(a):(musza spytać bryce`a - ma to na słomiance). Big Grin
Z Simonem lepiej nie zadzierać, bo nie zostanę wpuszczony na salon i na triadę - niech zmieni lepiej emotkę, bo staje się nudny , forumowy błazen, wymoczek, głupi jak but, który dostał obsesji i ciągle prowokuje, urodził się nikim i takim pozostanie. Jedynie tkwi w zakłamaniu i fałszu. Bo przecież w każdym narodzie jakieś chamy i warchoły pojawić się muszą, ale prawda wyjdzie jak szydło z worka. Banda nadętych durniów, którzy za grosz nie mają talentu, nie umieją śpiewać i mają coś z głową , a bzdury i oszczerstwa wypisują z czystej zazdrości, zapominają jedynie, że jak przyjdą lwy – hieny uciekają. Psychiatra jest na Kraszewskiego i można tam ciotę zgłosić. Kim by pieniacz był, gdyby sobie salonu nie wymyślił?
"nawet jeżeli czyjeś sacrum jest dla mnie profanum, to sama kultura osobista, szacunek dla innego człowieka nakazuje mi pewną powściągliwość słowną."
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Hiterjugend to też tylko nazwa organizacji. MO to też tylko nazwa organizacji mundurowej.
Tyle, że - cholera - wszystkie one nienajlepiej się kojarzą. A dokładniej, wszystkie kojarzą się z jakimś rodzajem ciężkiej zbrodni dokonanej na Polakach.
No coś Ty, naprawdę?? :o
Paweł Konopacki napisał(a):Bieganie i zgłaszanie postów to jest specjalnośc Lutra i Kubusia Mędrzyckiego - a nie moja. Jak ktoś się czuje bez winy i prawy, że aż łyso to może sobie posty innych zgłaszać. Ja się nie czuję więc nie zgłaszam.
Za to Twoja małżonka nadrabia za Was dwoje, więc na jedno wychodzi. Big Grin
Odpowiedz
No tak mnie prowokuja i obraqzaja,a pozniej jeszcze oskarzaja hmmm... to jest swietne,naprawde.
Stepniarz malo tego,ze ostatnio zadjesz dobre pytania,teraz w dziesatke strzeliles odpowiedzia Smile

[ Dodano: 9 Maj 2008, 11:41 ]
Zaiste mozliwosci bardzo glebokie Simonie i tworcze,kilka osob potepia cie za wypowidz o UPA pod moim adresem-slusznie,konczysz sie chlopino. Faktycznie wymoczek to jest porownywalne przezwisko z upowcem-Simon jak ty cos palniesz... Smile)
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):konczysz sie chlopino
Lepiej się kończyć niż w ogóle nie zacząć, jak Ty. Big Grin
Odpowiedz
Simon napisał(a):
Duch77 napisał(a):konczysz sie chlopino Lepiej się kończyć niż w ogóle nie zacząć, jak Ty. Big Grin
Widzę, że jeśli chodzi o forumowe przepychanki, konkurencja w tej dyscyplinie rośnie w siłę! Big Grin
Odpowiedz
Może niech ktoś to szmyrgnie do Karczmy.
Odpowiedz
Jaśko, nieee, bo piw nie bedzie mozna dawac Smile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Stepniarz malo tego,ze ostatnio zadjesz dobre pytania
więc może jest jeszcze dla mnie Nadzieja Wink
Duch77 napisał(a):teraz w dziesatke strzeliles odpowiedzia
a jakieś dowody masz na ich działalność czy tylko przypuszczenia, które w wkładają sobie w puste głowy zwolennicy ONR i MW ?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.stepniarz.pl">http://www.stepniarz.pl</a><!-- m -->
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):ale od strony Mamusi rodzina pochodzi z Kielcczyzny i Czestochowy i Wrocka Wink
No to jaki z Ciebie Kozak Smile))) Pochodzenie liczone jest po kądzieli, a nie po mieczu.
Duch77 napisał(a):Skoro zyjeszw blogiej nieswiadomosci to gratuluje,teraz wiem dlaczego tak jest skoro nikt nie wie ,albo udaje ,ze nie wie to faktycznie to by sie zgadzalo i tak moze byc,hihi to nawet nabiera wtedy sensu hmmm.. :niepewny:
A tutaj to za cholerę nie wiem o czym piszesz i co masz na myśli... :/
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):A tutaj to za cholerę nie wiem o czym piszesz i co masz na myśli...
Duch77 nazwał Polskę śmieszna, ale w innym znaczeniu (?) i gratuluje (nie wiem komu, bo nie ma zwyczaju cytować wypowiedzi, do której post swój odnosi) tej nieświadomości (nie jestem pewna czy chodzi o nieświadomość o tym innym znaczeniu, czy tez o nieświadomość tego co Duch ma w ogóle na myśli)).W każdym razie gratuluje komuś.Fakt, ze osoba do której skierował ten post tego nie rozumie, na dodatek nikt tego nie wie wszystko Duchowi77 w tej sprawie wyjaśnia. I rzeczy nabierają sensu.

Przemek, na prawdę tak trudno zrozumieć? Wink

ela Smile
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Pochodzenie liczone jest po kądzieli, a nie po mieczu.
Ale to nie ta nacja! Wink O ile wiem, to tylko w jednym narodzie jest to tak "liczone"...
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
stepniarz napisał(a):które w wkładają sobie w puste głowy zwolennicy ONR i MW ?
Ja jestem zwolennikiem MW. Smile
Nie uważam się wprawdzie za intelektualistę, ale za to moich paru kolegów (też zwolenników MW) zbliżających się dziś do habilitacji, mogło by się poczuć niesprawiedliwie dotkniętych. Big Grin
Odpowiedz
Rzucac w kogos takimi wyzwiskami to trzeba miec ,albo nierowno pod sufitem,albo mioec do kogos jakas straszna nienawisc,lub chce sie za wszelka cene kogos sprowokowac Wink :' :zly:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Rzucac w kogos takimi wyzwiskami to trzeba miec ,albo nierowno pod sufitem
Mówisz o bałwanach, wymoczkach, hienach itp? Pierwszy raz się z tobą zgodzę - trzeba mieć zryty berecik.
Odpowiedz
Mowie o tym,ze nazwales mnie upowcem :Smile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Mowie o tym,ze nazwales mnie upowcem
A ja mówię o wymoczkach, hienach, bałwanach, którymi ty sypiesz już niekontrolowanie.
A brak kontroli to właśnie oznaka nierówności sufitowych, o których wspominasz.
Odpowiedz
No ty to wiesz najlepiej,za to dla ciebie piwo. Big Grin Wink Smile
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):za to dla ciebie piwo.
No i gdzie to piwo?
Odpowiedz
Simon napisał(a):No i gdzie to piwo?
Na pewno nie w karczmie Smile)
Odpowiedz
ann napisał(a):Na pewno nie w karczmie
Oj, to pytanie retoryczne.
Gość jest za tępy, by zrozumieć sposób stawiania piw na forum. Już mu to ktoś wykładał, ale typ nie jest w stanie tego pojąć.
PS. Nie przebieram w słowach, wszak to karczma.
Odpowiedz
Simon postawilbym ci za to drugie ,ale w karczmie sie nie da nawet tego pierwszego,to dziwne bo karczma kojarzy mi sie rowniez z piwem. Big Grin Wink :rotfl:
Odpowiedz
Duch77 napisał(a):Simon postawilbym ci za to drugie
Och, masz setki okazji by to uczynić.
Odpowiedz