Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmichy chichy u Wojewódzkiego
gosiafar napisał(a):więc może pomogą
tylko niech mi potem na wycieraczce nie stają Wink
Odpowiedz
lc napisał(a):
Zbigniew napisał(a):
lc napisał(a):debilne teorie kosmopolityczne
Co w nich jest takiego debilnego?
To, że są one przeznaczone we współczesnym świecie dla słabych i zakompleksionych, którzy - jak im się złudnie wydaje - za cenę pozbycia się własnej tożsamości zdobędą lepszą pozycję.

Trzeba jednak przynać, że kosmopolityzm miewa też dobre strony. Gdyby nie komopolityzm, to największym kompozytorem polskim byłby gej (co kręgom narodowo-konserwatywnym chyba nie bardzo by się podobało), królową Polski nie mogłaby być Żydówka (w dodatku czarna), polon pewnie nazywałby się inaczej (frankon?), a użytownik Luter miałby zupełnie inną wiedzą kaczmarohippologiczną. Big Grin
Odpowiedz
dauri napisał(a):Gdyby nie komopolityzm, to największym kompozytorem polskim byłby gej
Co jak co, ale JK nie był gejem
dauri napisał(a):królową Polski nie mogłaby być Żydówka (w dodatku czarna),
Mnie - narodowcowi - to nie przeszkadza, że Żydówka.
A Tobie?
dauri napisał(a):polon pewnie nazywałby się inaczej (frankon?
A to raczej dowód na brak kosmopolityzmu.
To wręcz szowinizm MSC Smile

Kosmopolityzm nie ma dobrych stron. ]
No chyba, że dla Lutra. Chociaż Ów, w oryginale, kosmopolitą nie był - czego dowodem Pismo Święte w NARODOWYM języku.
No i programowy antysemityzm :Smile
Odpowiedz
lc napisał(a):Co jak co, ale JK nie był gejem
A kto powiedział, że był?
lc napisał(a):Mnie - narodowcowi - to nie przeszkadza, że Żydówka.
A Tobie?
Mnie oczywiście też nie.
lc napisał(a):Kosmopolityzm nie ma dobrych stron.
Ma, na przykład obecność pewnego obcokrajowca w polskim hymnie bardzo mi się podoba! Big Grin
Odpowiedz
dauri napisał(a):Ma, na przykład obecność pewnego obcokrajowca w polskim hymnie bardzo mi się podoba!
Łysiakomania?
Odpowiedz
Luter napisał(a):Przeceniasz chyba siłę pieniądza (nie po raz pierwszy zresztą).
Genialne!
Paweł Konopacki napisał(a):po trawnikach gówno się nie wala
Pawle, ja rozumiem, że pragniesz dosadnej dosłowności w swoich co poniektórych wypowiedziach, ale Twoje 'gówniane' posty robią się ani śmieszne ani smaczne. Można przecież użyć określenia "odchody" zamiast g..., co w bodajże innym wątku uczyniła słusznie berseis. Nie żebym był jakoś specjalnie pruderyjny, ale te Twoje określenia zahaczają o słaby żarty. No, ale w sumie ostatnio z tego co wiem, chałturzysz u Pietrzaka, więc jest bardzo prawdopodobne, że rodzaj poczucia humoru chlebodawcy, zdążył Ci się już udzielić. Big Grin
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):ostatnio z tego co wiem chałturzysz u Pietrzaka
Kuba Mędrzycki napisał(a):Zamiast grywać po dancingach
Kuba Mędrzycki napisał(a):weź Ty się chłopie za uczciwą robotę
Kuba Mędrzycki napisał(a):sam wreszcie zacznij porządnie zarabiać na rodzinę!
Kuba Mędrzycki napisał(a):non-profit to już nie łaska pograć Kaczmara?
Kuba Mędrzycki napisał(a):każda inicjatywa poparta przez panią Alicję wiąże się z finansowymi korzyściami także dla Patrycji.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Podobno non profit. To na co miałyby iść te cztery dychy? Nocleg? Pipa? Czy może ściepa na artystów?
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jeśli masz jakieś kłopoty finansowe, to ja Cię mogę tą stówką czy dwiema chwilowo poratować
Oczywiście niczego nie sugeruję a zbiór cytatów jest całkowicie przypadkowy Wink
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):zbiór cytatów jest całkowicie przypadkowy Wink
Ale tu była ostatnio mowa o odchodach, a nie o dochodach! Wink
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):Ale tu była ostatnio mowa o odchodach, a nie o dochodach!
Tak, rzeczywiście, ale to sie da połączyć: JM od pewnego czasu wykazuje zupełnie niezrozumiałe zainteresowanie moimi dochodami, które - jak sam Kuba zdaje się sugerować - są raczej gówniane Wink
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):zainteresowanie moimi dochodami, które - jak sam Kuba zdaje się sugerować - są raczej gówniane
Ech, Pawle
Kuba Mędrzycki napisał(a):Można przecież użyć określenia "odchody" zamiast g
Ladniej bylo napisac, ze sa odchodowe.

ela Smile
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):Ale tu była ostatnio mowa o odchodach, a nie o dochodach! Wink
"Pieniążki, pieniążki z rączki do rączki, z banku na czek. A niech to!
pieniądz, to dopiero temat, nawet sam Mesjasz był na sprzedaż."

Eh...coraz biedniejsze te dyskusje.
"Umysł mam twardy jak łokcie
Więc mnie za to nie kopcie
Że rewolucja dla mnie to czerwone paznokcie"
Odpowiedz
Hmmm, tak a propos odchodów. Skoro zarobki to przychody, to płacone podatki są odchodami Smile))
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):to płacone podatki są odchodami
A Urząd Skarbowy to wychodek? Big Grin
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):A Urząd Skarbowy to wychodek?
Tak, czasem jak ktoś nie płaci podatków (czyli ma zatwardzenie), to go wzywają do wychodka Smile))
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Mhm...i "srają sie" o byle gówno. :rotfl:
"Umysł mam twardy jak łokcie
Więc mnie za to nie kopcie
Że rewolucja dla mnie to czerwone paznokcie"
Odpowiedz
scarlett napisał(a):Eh...coraz biedniejsze te dyskusje.
A może temat znów by zszedł na psy! Wink
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):A może temat znów by zszedł na psy!
A co. Mamy być mędrcami i mówić o woniach Arabii, gdy wokół cuchnie kał? (a w tym kale flaga)
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Skoro zarobki to przychody, to płacone podatki są odchodami
Tak! Powinna też być "Księga przychodów i odchodów". Smile
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Kuba Mędrzycki napisał/a:
ostatnio z tego co wiem chałturzysz u Pietrzaka
Kuba Mędrzycki napisał/a:
Zamiast grywać po dancingach
weź Ty się chłopie za uczciwą robotę
sam wreszcie zacznij porządnie zarabiać na rodzinę!
non-profit to już nie łaska pograć Kaczmara?
każda inicjatywa poparta przez panią Alicję wiąże się z finansowymi korzyściami także dla Patrycji.
Podobno non profit. To na co miałyby iść te cztery dychy? Nocleg? Pipa? Czy może ściepa na artystów?
Jeśli masz jakieś kłopoty finansowe, to ja Cię mogę tą stówką czy dwiema chwilowo poratować

Oczywiście niczego nie sugeruję a zbiór cytatów jest całkowicie przypadkowy Wink

Widzisz, pytasz mnie często czy nie mam innego zajęcia jak tylko zajmować się Twoim i Patrycji życiem... Jak widzę, to przede wszystkim Ty Pawle poświęcasz sporo czasu na wyszukiwanie choćby moich wypowiedzi. No cóż, może mi być tylko miło, że spędzasz niemało czasu na chodzeniu wobec mojej skromnej osoby.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Obydwaj jesteście okropni! Ale i tak Was lubię! Wink
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Widzisz, pytasz mnie często czy nie mam innego zajęcia jak tylko zajmować się Twoim i Patrycji życiem..
Zgadza się! I, jak większośc pytań do Ciebie, także i to jest pytaniem retorycznym Big Grin
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jak widzę, to przede wszystkim Ty Pawle poświęcasz sporo czasu na wyszukiwanie choćby moich wypowiedzi
Jak Ty, kurna, nic nie kapujesz....Sad
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):
Kuba Mędrzycki napisał(a):Widzisz, pytasz mnie często czy nie mam innego zajęcia jak tylko zajmować się Twoim i Patrycji życiem..
Zgadza się! I, jak większośc pytań do Ciebie, także i to jest pytaniem retorycznym Big Grin
W takim razie, to jedynie potwierdza Twoją bufonadę. Ty chłopie naprawdę uważasz, że świat kręci się wokół Ciebie.
Paweł Konopacki napisał(a):
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jak widzę, to przede wszystkim Ty Pawle poświęcasz sporo czasu na wyszukiwanie choćby moich wypowiedzi
Jak Ty, kurna, nic nie kapujesz....Sad
No toś mi teraz pojechał...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):W takim razie, to jedynie potwierdza Twoją bufonadę. Ty chłopie naprawdę uważasz, że świat kręci się wokół Ciebie.
Widzisz, mój świat się kręci wokół Pawła, i to Cię boli. Paweł mi pomaga w różnych kwestiach, a Ciebie swędzą paluszki, bo też byś pewnie chciał wiedzieć, co Paweł wie. Niestety, Kubuniu, ja się z bufonami nie zadaję, co potwierdza fakt, że od dwóch lat już ze sobą nie występujemy.
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):Widzisz, mój świat się kręci wokół Pawła, i to Cię boli.
No, teraz to mnie przejrzałaś na wylot!
Oj, Paciu Paciu... Nie będę się zagłębiał dalej w ten temat, bo raz, że Twoja diagnoza jest bezsensowna, dwa że to nie miejsce do tego typu rozważań, trzy że mało kogo to pewnie interesuje.
berseis13 napisał(a):Niestety, Kubuniu, ja się z bufonami nie zadaję, co potwierdza fakt, że od dwóch lat już ze sobą nie występujemy.
Szkoda, że nie wspominasz o tym, że to my z Mateuszem wycofaliśmy się ze współpracy z Tobą.
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Szkoda, że nie wspominasz o tym, że to my z Mateuszem wycofaliśmy się ze współpracy z Tobą.
:rotfl: :rotfl: Jasne! Mateusz sam podpisał wypowiedzenie i naganę z wpisem do akt.
Człowieku, przecież to, co wypisujsz to jakaś piramidalna brednia.
Wystarczy spojrzeć na dłuuga listę Twoich współpracowników - większośc z nich radzi sobie świetnie bez Twojej wątpliwej pomocy. Za to Ty łapiesz się dosłownie każdej okazji, aby pogarać. Jednak tych okazji, Kubo, jest w Twoim wypadku coraz mniej.
Ty, wypasiony na Ikacu -
Odpowiedz
lc napisał(a):To, że są one przeznaczone we współczesnym świecie dla słabych i zakompleksionych, którzy - jak im się złudnie wydaje - za cenę pozbycia się własnej tożsamości zdobędą lepszą pozycję.
Nawiązując (luźno) do problemu pozbywania się tożsamości, ma on również inny, ogólnoeuropejski wymiar:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.youtube.com/watch?v=mF6uYt7rEJM">http://pl.youtube.com/watch?v=mF6uYt7rEJM</a><!-- m -->
Odpowiedz
<!-- m --><a class="postlink" href="http://promocja.wirtualnemedia.pl/article/2352446_Rekordowa_kara_dla_Kuby_Wojewodzkiego.htm">http://promocja.wirtualnemedia.pl/artic ... zkiego.htm</a><!-- m --> - jestem usatysfakcjonowany.
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
A dla mnie to przegięcie i czepianie się nie tego, co trzeba.
"Radio to cudowny wynalazek! Jeden ruch ręki i ... nic nie słychać." :)
Odpowiedz
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5617823,Kara_za_zniewazenie_polskiej_flagi_i_propagowanie.html">http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... wanie.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
Jaśko napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... wanie.html
Strasznie to zmanipulowane i nic z tego nie rozumiem.
Cytat:Kara za znieważenie polskiej flagi i propagowanie faszyzmu.
Na karę (...)skazał (...) Kordiana A. oskarżonego o znieważenie polskiej flagi i posiadanie narkotyków.
Czy można oskarżyć o jedno, a skazać za drugie?
Cytat:Policjanci w mieszkaniu Kordiana A. znaleźli niewielkie ilości narkotyków; nie znaleziono innych materiałów propagujących faszyzm.
Niewielkie ilości narkotyków to materiał propagujący faszyzm?

Moża jestem niedouczony, ale znieważenie flagi i posiadanie narkotyków to chyba dwa niezwiązane ze sobą przestępstwa, więc powinny być dwa procesy i dwa wyroki, a nie jeden łączny?
Odpowiedz