Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do rodziców cz.1
Kuba Mędrzycki napisał(a):Nie wiem po co to robisz,
Trudno! Będziesz musiał żyć z tą niewiedzą.

pozdrawiam
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jak dla mnie wątek do olania.
Oczywiście! To jest jedyny skuteczny sposób na trolla. Tym bardziej że sprawa została omówiona ponad pół roku temu: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?p=139180#p139180">viewtopic.php?p=139180#p139180</a><!-- l -->
Luter napisał(a):
berseis13 napisał(a):Lutrze, przecież to Ty zapewniałeś mnie przez telefon, że jak się sprawa wyjaśni, powiem więcej "Jak podpiszesz umowę, to przeproszę i sprostuję na forum", z gęby robisz sobie wiadomo co.
Tak, Paciu, masz tutaj absolutną rację. Ponieważ te dwie umowy podpisałaś, przepraszam Cię zatem publicznie i jednoznacznie za podejrzenia jakobyś za wszelką cenę usiłowała ich nie podpisać. Jeszcze raz przepraszam!
berseis13 napisał(a):Przeprosiny przyjęte.
Odpowiedz
Luter napisał(a):Oczywiście! To jest jedyny skuteczny sposób na trolla. Tym bardziej że sprawa została omówiona ponad pół roku temu: viewtopic.php?p=139180#p139180
Twoje obietnice, że po ukazaniu się Boksu odniesiesz się w całości do sprawy pozostają nadal aktualne i nie spełnione - to raz. Poza tym nadal, kłamco, nie podałeś przykładów na to, jak to rzekomo usiłuję blokować inicjatywy upamiętaniające JK. Może byś był uprzejmy konkretnie powiedzieć, co i kiedy usiłowałem blokować?
Odpowiedz