Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do rodziców cz.1
Sławek napisał(a):Przemku, nie schlebiaj sobie :rotfl:
Nie muszę.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Żeby chcieć Cię obrazić, musiałbym Cię najpierw szanować
To badzo nie Chrześcijańskie z Twojej strony, Sławku.

Chyba zresztą oboje już nie macie pomysłów na regularne obrażanie siebie nawzajem, bo posty coraz krótsze. Może napiszcie po jednym dłuuugim poście wyrażając swoje niechęci do drugiej osoby i uznajcie sprawę za zakończoną. Nie martw się, Przemku, Sławek o Tobie nie zmieni zdania, nie musisz utrwalać jego przekonanie co do Twojej osoby. Sławku, to samo tyczy Ciebie.
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):Chyba zresztą oboje już nie macie pomysłów na regularne obrażanie siebie nawzajem,
Ale ja staram się nie obrażać. I nie z braku pomysłów...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):oboje już nie macie pomysłów na regularne obrażanie siebie nawzajem
oboje? to kto w tym związku jest kobietą? Big Grin
Przemek napisał(a):I nie z braku pomysłów...
raczej z braku ogólnego konceptu Smile
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):raczej z braku ogólnego konceptu Smile
Myśl sobie co chcesz, grunt że wszystko idzie tak jak chcę.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):grunt że wszystko idzie tak jak chcę
grunt, że jak by nie szło, będziesz twierdził, że triumfujesz Smile
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):grunt, że jak by nie szło, będziesz twierdził, że triumfujesz
To akurat Twoja cecha...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):To akurat Twoja cecha...
Koniec temat, szkoda mi czasu na ciebie
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Koniec temat, szkoda mi czasu na ciebie
No cóż, prawda w oczy kole...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):No cóż, prawda w oczy kole...
gdyby tak było, na zdjęciu miałbyś nie białą gębę, a białą laskę i ciemne okulary
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):gdyby tak było, na zdjęciu miałbyś nie białą gębę, a białą laskę i ciemne okulary
Ponieważ??
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Regulamin art 2.2 napisał(a):2. 2 Nie rób z forum chata - wszelkiego typu dyskusje prywatne prowadzimy przez GG albo Priv. Posty, które będą takimi prywatnymi rozmowami nic nie wnoszącymi do tematyki forum będą kasowane.
Administratorów proszę o zastosowanie ww. artykułu regulaminu.
Użytkownika forum proszę o przestrzeganie regulaminu forum.
Moderatora również.

Notoryczne łamanie regulaminu ze strony Użytkownika dziwi, ze strony Moderatora (
(którego zadaniem jest m. in. pilnowanie porządku na forum) - wywołuje najwyższe zdumienie.

Pozdrawiam
Dauri
Odpowiedz
A Sławkowi tylko pogratulować chamstwa w tym wątku :/

Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Zeratul napisał(a):A Sławkowi tylko pogratulować chamstwa w tym wątku :/
a Zeratulowi klapek na oczach. Jakoś to się dziwnie układa Zeratulu, że chamem nie nazwiesz Przemka Smile
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):
Zeratul napisał(a):A Sławkowi tylko pogratulować chamstwa w tym wątku :/
a Zeratulowi klapek na oczach. Jakoś to się dziwnie układa Zeratulu, że chamem nie nazwiesz Przemka Smile
Przemek zaczął od krytyki tekstu, Ty - od "krytyki" Przemka - to jednak drobna różnica, nie sądzisz?

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Zeratul napisał(a):Przemek zaczął od krytyki tekstu, Ty - od "krytyki" Przemka - to jednak drobna różnica, nie sądzisz?
Ale Przemek nie zaczął w tym wątku, tylko dużo, dużo wcześniej. Poza tym - powiedz mi, bo musiałem przeoczyć - od kiedy mówienie prawdy awansowało do rangi chamstwa?
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):od kiedy mówienie prawdy awansowało do rangi chamstwa?
Więc czemu zarzucasz chamstwo Przemkowi?
Odpowiedz
Simon napisał(a):Więc czemu zarzucasz chamstwo Przemkowi?
Ponieważ nie ma innej nazwy na określenie jego postów o "Marysi", a potem wielu innych wymierzonych w system wartości oraz światopogląd osób wierzących. Przemek krytykuje, ale nie czyni tego bezinteresownie i dobrze o tym wiesz.
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):potem wielu innych wymierzonych w system wartości oraz światopogląd osób wierzących
Zaprawdę - marniutki ten Twój system wartości i superświatopogląd, skoro pozwala Ci sie samemu zachowywać po chamsku w stosunku do innych.
Sławek napisał(a):Przemek krytykuje, ale nie czyni tego bezinteresownie
A jakiż to niby INTERES ma w tym Przemek? Chce oczyścić świat z chrześcijan? :rotfl:
Odpowiedz
Simon napisał(a):skoro pozwala Ci sie samemu zachowywać po chamsku w stosunku do innych
Nie pamiętam, bym na tym forum zniżył się do chamstwa. Słowa, których użyłem mam zarezerwowane dla wąskiej grupy osób o "oryginalnych" poglądach, artykułowanych w sposób skrajnie odbiegający od zasad kultury oraz szacunku dla czyjejś wiary i światopoglądu.
Simon napisał(a):Zaprawdę - marniutki ten Twój system wartości
atakujesz, czy raczej się bronisz?
Simon napisał(a):A jakiż to niby INTERES ma w tym Przemek?

chodziło mi o jego indywidualne wycieczki pod moim adresem, ciągłe szukanie powodów do zaczepki.
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Nie pamiętam, bym na tym forum zniżył się do chamstwa.
:rotfl:
Sławek napisał(a):Słowa, których użyłem mam zarezerwowane dla wąskiej grupy osób o "oryginalnych" poglądach
Czyli o poglądach innych niźli Twe własne? :powieka:
Sławek napisał(a):atakujesz, czy raczej się bronisz?
Stwierdzam fakt.
Sławek napisał(a):ciągłe szukanie powodów do zaczepki
Co dwóch widzi, gdy widzi to samo...

Ok, ta rozmowa nie ma sensu, Ty wiesz swoje.
Dobrej nocy.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Czyli o poglądach innych niźli Twe własne? :powieka:

Simon,daj spokój, każdy forumowicz dobrze wie, że osoby trzęsące tym forum, albo jak kto woli - forumowi bramini - są dalecy od neutralności światopoglądowej i zawsze poprą swego. Ty niby uważasz siebie za osobę obiektywną i szanującą poglądy innych, które odbiegają od Twoich? Przyganiał kocioł garnkowi.

Cytat:Stwierdzam fakt.

bronisz się

Simon napisał(a):Ok, ta rozmowa nie ma sensu, Ty wiesz swoje.

Nie, ta rozmowa nie ma sensu, ponieważ trudno jest Ci znaleźć właściwe nazwy na określenie konkretnych ludzkich postępowań, w tym także i własnych.
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Ty niby uważasz siebie za osobę obiektywną i szanującą poglądy innych, które odbiegają od Twoich?
Ani trochę. Nigdzie i nigdy tak nie twierdziłem. I dlatego nie sposób zarzucić mi obłudy - nie jestem tolerancyjny i nie kreuję się na świętoszka. Nie wycieram sobie gęby dekalogami, systemami wartości i światopoglądami, by równocześnie, równolegle - w innym wątku - być zwykłym, prostackim chamem.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Nie wycieram sobie gęby dekalogami, systemami wartości i światopoglądami, by równocześnie, równolegle - w innym wątku - być zwykłym, prostackim chamem.

dzięki tak pojmowanemu relatywizmowi, możesz nim być w każdym wątku
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):możesz nim być w każdym wątku

Ale nie jest.

[ Dodano: 7 Marzec 2008, 16:33 ]
Sławek napisał(a):ciągłe szukanie powodów do zaczepki.

Pomijasz drobny fakt, że od bardzo dawna nie komentowałem Twoich utworów, więc to ciągłe szukanie powodów do zaczepki trochę dziwnie wygląda...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Ale nie jest.

Cytat:Co dwóch widzi, gdy widzi to samo...

Przemek napisał(a):od bardzo dawna nie komentowałem Twoich utworów

pozostań przy tej dobrej tradycjiSmile
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):możesz nim być w każdym wątku
Mogę.
Moge tez w każdym poście wklejac obrazek albo w każdym wątku podawac jakiegos linka.
Ale nie mam potrzeby.
Sławek napisał(a):dzięki tak pojmowanemu relatywizmowi, możesz nim być w każdym wątku
A Ty dzięki swemu systemowi wartości nie powinieneś nim być w żadnym wątku.

[ Dodano: 7 Marzec 2008, 17:22 ]
Przemek napisał(a):od bardzo dawna nie komentowałem Twoich utworów
Bo tez ich od dawna nie zamieszczał.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Bo tez ich od dawna nie zamieszczał.

A tego to nie wiem, bo nie śledzę uważnie tego działu, ale mógłby się trzymać tej pożytecznej tradycji.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):ale mógłby się trzymać tej pożytecznej tradycji

powiedział Przemek, który się na literaturze zna :rotfl:
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):powiedział Przemek, który się na literaturze zna :rotfl:

Ano zna, przeczytałem kilkadziesiąt książek Karola Maya, że o Wernicu, Szklarskim, Nienackim, Bahdaju i Niziurskim nie wspomnę.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz