Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki - w fotografii i anegdocie
Ola napisał(a):W najlepszym razie czują dreszcze. Najczęściej wpadają w histerię, krzyczą. Trudno im wrócić do równowagi.
Ja tak reaguję na Krzysztofa Ibisza...
zamocik_23 napisał(a):Czyżby Bruno Fererro? Smile
Całkiem nawet zdecydowanie być może.
śni inny byt jurajski gad
Odpowiedz
Dziś zasłyszane: Chyba raczej prawie na pewno zdam. - Uwielbiam Big Grin
"Radio to cudowny wynalazek! Jeden ruch ręki i ... nic nie słychać." :)
Odpowiedz
partycja napisał(a):a tak reaguję na Krzysztofa Ibisza...
i panią Cichopek, strach włączyć telewizor Smile
[i]Nawet drzewa próchnieją przedwcześnie
A przecież istnieją - bezgrzesznie.[/i]
Odpowiedz
czapon napisał(a):i panią Cichopek, strach włączyć telewizor Smile
a mnie wkurzają Mroczkowie, którzy grają polską młodzież w serialu, w którym nigdy niekt nie użył słowa "zajebiście" Smile
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
Kazia:) napisał(a):Dziś zasłyszane: Chyba raczej prawie na pewno zdam. - Uwielbiam Big Grin
OT. Matura ustna z matematyki. Pustka w mojej głowie. Odpowiadam
- To chyba będzie tak
- Chyba czy na pewno ?
- Chyba na pewno Panie Profesorze.
:rotfl:
Tego nie zapomnę do końca życia. Ale na mnie działają tak wszelkie egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne itp .
Plus Leonardo i Mach
Odpowiedz
Sławek napisał(a):a mnie wkurzają Mroczkowie, którzy grają polską młodzież w serialu, w którym nigdy niekt nie użył słowa "zajebiście" Smile
Skąd wiesz? Wink
Odpowiedz
ann napisał(a):Skąd wiesz? Wink
z wywiadu z Cichopek u Wojewódzkiego Smile
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
A ja też mam w domu sympatyczne zwierzątko !
"nawet jeżeli czyjeś sacrum jest dla mnie profanum, to sama kultura osobista, szacunek dla innego człowieka nakazuje mi pewną powściągliwość słowną."
Odpowiedz
bryce napisał(a):A ja też mam w domu sympatyczne zwierzątko !
Witam kolegę akwarystę Smile, chyba go nie chcesz zjeść ?? , może on ma nawet jakieś imię
Odpowiedz
Zdjęcia nie ma, ale moja mama miała kota, będąc młodą dziewczyną i tenże kot miał własny talerz i jadał siedząc na kolanach mamy razem z rodziną.
Pewnego dnia, wszamał swojego schabowego i sięgnął pazurem po kotleta mamy. Dostał po łbie, następnego dnia również spróbował, znowu dostał po łbie.
Trzeciego dnia zjadł kotleta i spokojnie położył się na kolanach. Chwilę później spod stołu wysunęła się pazurzasta łapka i zaczęła na oślep macać po stole w poszukiwaniu talerza. Głowa przezornie pozostała pod stołem.
NestSite
http://www.arturkaczorek.pl
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):Chwilę później spod stołu wysunęła się pazurzasta łapka i zaczęła na oślep macać po stole w poszukiwaniu talerza.
Skąd ja to znam! To też dowód, że koty myślą! Big Grin
czapon napisał(a):chyba go nie chcesz zjeść ?? , może on ma nawet jakieś imię
No, właśnie! Nie zjesz go, Bryce, prawda? I jak ma na imię? Lepiej chyba umieścić go w akwarium, bo wanna się czasem przydaje w domu... Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
czapon napisał(a):chyba go nie chcesz zjeść
gosiafar napisał(a):Nie zjesz go, Bryce, prawda?
No cóż... :wstyd: Muszę przyznać, że ma on Być niebawem ozdobą stołu. Ale zawsze możecie go wykupić, ewentualnie wysłać list protestacyjny. A co do imienia - nie był jeszcze chrzczony. Macie jakieś propozycje?
"nawet jeżeli czyjeś sacrum jest dla mnie profanum, to sama kultura osobista, szacunek dla innego człowieka nakazuje mi pewną powściągliwość słowną."
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):Bryce
Po starej znajomości , wyjaśnię Ci (a może i inni skorzystają), tak bryce jak i czapon , mają podwyższone ciśnienie Smile jak inni piszą Bryce lub Czapon. Tak to już jest gosiufar Smile
Odpowiedz
bryce, taka piosneczka się skojarzyła z Twoim zwierzatkiem (ktoś to pamięta?):
Cytat:…Karpiowi, co z rybnej centrali wspomnienia miał dosyć przykre
Wrzuciłem dwa jaja na twardo, niech myśli, że znowu ma ikrę.
I taką tym radość rodzinie w przeddzień wigilii sprawiłem,
Bo jajka te były na twardo i karpia niechcący zabiłem…
[i]A jeszcze inni - pojęć gracze -
Bawią się odwracaniem znaczeń
I, niezliczone czerniąc strony,
Stawiają domki z kart znaczonych.[/i]
Odpowiedz
Freed napisał(a):taka piosneczka się skojarzyła z Twoim zwierzatkiem
A mnie historia z wroclawskiego ZOO. Czesto chodzilismy ogladac ryby -w tym i dorodnego karpia. Ktoregos dnia przychodzimy -karpia nie ma. Mowie -'Gucwinscy zjedli jak nic' (wiadomo komuna, braki w sklepach). A na to wychyla sie z zaplecza pani Gucwinska -'nie, nie zjedli, czeka na wieksze akwarium....'
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
bryce napisał(a):Muszę przyznać, że ma on Być
Aaa, to co innego. Jeśli Być a nie być - wszystko gra. Big Grin
Odpowiedz
bryce napisał(a):niebawem ozdobą stołu
Na ozdobę, to kup takiego gipsowego, a tego wypuść na wolność Wink
Odpowiedz
bryce napisał(a):Muszę przyznać, że ma on Być niebawem ozdobą stołu.
a z ciekawości zapytam - sam wykonasz wyrok Wink?
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):a z ciekawości zapytam - sam wykonasz wyrok Wink ?
Będąc głęboko przekonanym o wzmożonej ostatnio czujności naszych braminów oraz w obawie, aby mój ewentualny, trzyliterowy post nie został usunięty, z powodu złamania punktu 2.7 regulaminu, który to punkt stanowi, że nie należy nabijać sobie na siłę licznika pisząc bezsensowne lub nic nie wnoszące posty typu sama emotka, znak zapytania czy jedno słowo oświadczam, że sam Będę egzekutorem wyroku, który zapadł już w dniu zakupu, jednocześnie licząc na to, iż karp Będzie mi służył nie tylko w tym pięknym, wigilijnym dniu, ale i –wzorem lat poprzednich- doczeka do sylwestra, umilając długie, zimowe wieczory.
Odpowiedz
A dlaczego kupiłeś go z tak dużym wyprzedzeniem? Jeszcze prawie dwa tygodnie do Wigilii.
Odpowiedz
Jaśko napisał(a):A dlaczego kupiłeś go z tak dużym wyprzedzeniem?
Mam też w domu nawet lodówkę z zamrażarką. Widzę, Jaśko, że lubisz wigilijne zakupy robione w tesco?
Odpowiedz
bryce napisał(a):A ja też mam w domu sympatyczne zwierzątko !
Powiedz mi od razu, czy uważasz mnie za sympatycznego człowieka Smile, jeśli tak to będę wiedział, żeby się nie pokazywać w Bydgoszczy Wink
Odpowiedz
czapon napisał(a):Powiedz mi od razu, czy uważasz mnie za sympatycznego człowieka Smile , jeśli tak to będę wiedział, żeby się nie pokazywać w Bydgoszczy Wink
Myślisz, że bryce chciałby Cię umieścić w wannie Smile?
Jan Paweł II
Odpowiedz
czapon napisał(a):Powiedz mi od razu, czy uważasz mnie za sympatycznego człowieka
Miłośnicy dobrej literatury zawsze wzbudzają we mnie sympatię.
Odpowiedz
bryce napisał(a):Widzę, Jaśko, że lubisz wigilijne zakupy robione w tesco?
Nie, chodzę w gości.
Odpowiedz
bryce napisał(a):sam Będę egzekutorem wyroku
a w jaki sposób wykonasz wyrok? krzesło elektryczne, gaz, zastrzyk z rtęci, czy też tradycyjna dekapitacja? Smile
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):a w jaki sposób wykonasz wyrok?
Utopię go. Widzę, że z sympatycznego tematu o zwierzętach, przejdziemy do tematu kulinarnego, podamy sobie jakieś najlepsze przepisy na karpia w galarecie, a następnie skończymy w karczmie, wyzywając się od morderców i pozywając do sądu ?
Odpowiedz
bryce napisał(a):Utopię go.
Ty brutalu!!! Big Grin
Jan Paweł II
Odpowiedz
Sławek napisał(a):a w jaki sposób wykonasz wyrok?
Karp Trójkowy nr 1 napisał(a):Może prądem skurczybyka, co spod noża wciąż umyka?

:rotfl:
ten post wnosi coś do rozmowy; podaje metodę, jak można dokonać wyroku ;-)
Odpowiedz
bryce napisał(a):przejdziemy do tematu kulinarnego, podamy sobie jakieś najlepsze przepisy na karpia w galarecie, a następnie skończymy w karczmie, wyzywając się od morderców i pozywając do sądu
Czyli zgodnie z tradycja -jestesmy w stanie z kazdego niewinnego tematu dostac sie do karczmy! (nawet z kawalow :rotfl: )
Wracajac do sympatycznych zwierzakow -przybyla mi nowa papuzka falista (tez bedzie Mateuszem -poprzedni Mateusz odszedl, niestety) , dwa pajaki stracily azyl, dochadzacy kot juz jest Baleronem i przestal byc dochodzacy -raczej z rzadka wychodzacy...
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz