Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od pierścionka do religii...
Simon napisał(a):
Zeratul napisał(a):obcej
Pogańskiej? Wink
Jak nie żydzi to muzułmanie - nie miała tam Inkwizycja łatwego życia...
Odpowiedz
Jeszcze powiedz, że nie ratował go duch święty a... duch dwooch :lol:
Odpowiedz
Simon napisał(a):Tia. Ocalony cudownie przez bozię, kiedy pierdolnięty maską wozu - wylądował na ziemi. Tej ziemi.
Wybraniec Boga...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Bardzo proszę o zaprzestanie drwienia ze Sławka.
:zly:
Odpowiedz
Zbrozło napisał(a):Bardzo proszę o zaprzestanie drwienia ze Sławka.
:zly:
On sam z siebie drwi tym co pisze....
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Zbrozi, lepiej pomódl się, pomódl za Jesienina.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Zbrozi, lepiej pomódl się, pomódl za Jesienina.
Jemu już nie pomogę. A i wam będzie ciężko...
Odpowiedz
Zbrozło napisał(a):Jemu już nie pomogę.
O, czyli przyznajesz że mamrotanie paciórków w intencji duszyczek w rzekomym niebie jest psu na budę? Wink
Odpowiedz
Simon napisał(a):O, czyli przyznajesz że mamrotanie paciórków w intencji duszyczek w rzekomym niebie jest psu na budę? Wink
Jest to tak samo wartościowe jak wiara w was.
Odpowiedz
Zbrozło napisał(a):Jest to tak samo wartościowe jak wiara w was.
No widzisz, a ja - mimo wszystko - jeszcze w Ciebie wierzę. Ty tez powinieneś być dobrej myśli - to naprawdę jest uleczalne, masz jeszcze życie przed sobą. Jak ściągniesz tylko przyciasny berecik - mózgoczaszka ma szansę dalszego - prawidłowego już - rozwoju. Wink
Odpowiedz
Simon napisał(a):Ty tez powinieneś być dobrej myśli - to naprawdę jest uleczalne, masz jeszcze życie przed sobą.
Tak jest!
A póki co:
Cytat:Ref.: Błogosław słodka Pani!
Błogosław wszelki stan!
My chcemy Boga!
My poddani!
On naszym Królem, On nasz Pan!
Odpowiedz
Zbrozło napisał(a):Błogosław wszelki stan!
O, z tym się zgodzę.
To sprytna furtka dla katoli-alkoholików,pozostających w stanie nietrzeźwości.
A i przeciw słodkim paniom nie sposób mieć coś przeciw. Smile
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Tyle, że nagłaśniać je można dopiero wówczas, gdy zostaną bezsprzecznie udowodnione i przypisane konkretnym sprawcom z imienia i nazwiska, zaś konkretne - mocne dowody można przedstawić opinii publicznej.
Czyli... nigdy.
Czy znasz choć jedną sprawę dotyczącą wsadzania przez jakiegoś obleśnego zbereźnika kutasa w dupę młodego chłopca, w której to sprawie opinii publicznej przedstawiono mocne dowody?????
Odpowiedz
MacB napisał(a):Czy znasz choć jedną sprawę dotyczącą wsadzania przez jakiegoś obleśnego zbereźnika kutasa w dupę młodego chłopca, w której to sprawie opinii publicznej przedstawiono mocne dowody?????
Prawda? To jest zawsze słowo przeciwko słowu. A jak to słowo wypowiada szanowny księżulo to nie ma podstaw by mu nie wierzyć. Wszak urząd, który piastuje... :]
Simon napisał(a):Jak ściągniesz tylko przyciasny berecik - mózgoczaszka ma szansę dalszego - prawidłowego już - rozwoju
Pozostaje mieć nadzieję, że okres hormonalnego Sturm und Drang zrobi swoje...
Odpowiedz
Maćku, mam nadzieję że Twój stosunek do pedalskich praktyk wyrażony powyżej nie dotyczy tylko księży ale oceny całego zjawiska - a więc oceny zboczenia praktykowanego niezależnie od wykonywanych zawodów - niezależnie czy pedałem jest ksiądz czy dziennikarz Gazety Wyborczej.
Odpowiedz
Leszku, oczywiście, że tak. Powiem więcej: dotyczy to również praktyk pedofilskich o charakterze heteroseksualnym. Uważam, że każde krzywdzenie dziecka, a już w szczególności zadawanie mu bólu i całożyciowej traumy, powinno być karane najsurowiej pod słońcem!
Odpowiedz
Sławek napisał(a):Oczywiście, w pełni się zgadzam. Tyle, że nagłaśniać je można dopiero wówczas, gdy zostaną bezsprzecznie udowodnione i przypisane konkretnym sprawcom z imienia i nazwiska, zaś konkretne - mocne dowody można przedstawić opinii publicznej.
Zgadza się. Tyle, że dowodów w takich przypadkach zazwyczaj jest mało. Czytałam, że ofiary gwałtu czy molestowania czują wstyd. Dopiero ostatnimi czasy, kiedy nagłaśnianie tych spraw stało się "modne", Ci, którzy doświadczyli tych okropności wychodzą z ukrycia. Ale jak tu udowodnić bezsprzecznie, że 20-letni Pan X został molestowany/zgwałcony jako 12-latek? Moim zdaniem należy nagłaśniać sprawę wówczas, gdy istnieje bardzo wysokie podejrzenie, że jednak mówi prawdę. Bo jeśli rzeczywiście tak było, to jego świadectwo może zapobiec przyszłym takim przypadkom.
Jak pisałam, są dwie strony medalu. Przecież niejaki Pan Michael Jackson został dwukrotnie oskarżony o molestowanie dzieci. Za pierwszym razem, gdy Amerykańskie prawo na to zezwalało, zapłacił rodzinom rzekomych ofiar odszkodowanie i sprawa przycichła. Za drugim razem został uniewinniony. Moim zdaniem medialna burza, która rozpętała się wokół tego człowieka odbyła się wbrew zasadzie "Innocent until proven guilty" (jesteś niewinny, póki nie udowodnią Twojej winy).
Jak widać jest bardzo cienka linia pomiędzy szkodzeniem niewinnemu, a prewencyjnemu działaniu. Ja jedynie uważam, że żadna strona nie zasługuje na dodatkowe wotum zaufania. Oskarżony ksiądz nie powinien być uważany za bardziej wiarygodny od robotnika. Rzekoma ofiara od swojego rzekomego oprawcy.

Pozdr.
Odpowiedz
lc napisał(a):niezależnie czy pedałem jest ksiądz czy dziennikarz Gazety Wyborczej.
Leszku, zdaje się, że mowa jest o pedofilskich skłonnościach a nie pedalskich.

Ale pytanie stawiasz bardzo zasadne. Obawiam się, że gdyby kutasy w tyłki małym dzieciom wsadzali nie księża, ale "cywile" o antykościelnych poglądach, nasza lewi(t)cująca ateistyczna forumowa brać aż tak by się nie oburzała (nie twierdzę, że nie oburzałaby się wcale). Nie o to bowiem chodzi, że pedofil krzywdzi dzieci, ale o to, że to ksiądz jest...
MacB napisał(a):Uważam, że każde krzywdzenie dziecka, a już w szczególności zadawanie mu bólu i całożyciowej traumy, powinno być karane najsurowiej pod słońcem!
Rozwód rodziców, awantury w domu, chlanie wódy przez tatusia - to też jest całożyciowa trauma. Uważasz, że powinno się takie zachowania karać?
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):Zgadza się.
Zgadza się???? Przecież cała Twoja dalsza wypowiedź temu przeczy...
Odpowiedz
MacB napisał(a):
berseis13 napisał(a):Zgadza się.
Zgadza się???? Przecież cała Twoja dalsza wypowiedź temu przeczy...
Zgadza się w tym sensie, że tak powinno działać prawo. Niestety to nijak się ma w praktyce.
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Obawiam się, że gdyby kutasy w tyłki małym dzieciom wsadzali nie księża, ale "cywile" o antykościelnych poglądach, nasza lewi(t)cująca ateistyczna forumowa brać aż tak by się nie oburzała (nie twierdzę, że nie oburzałaby się wcale). Nie o to bowiem chodzi, że pedofil krzywdzi dzieci, ale o to, że to ksiądz jest...
Brawo! Najważniejsze, to mieć COŚ do powiedzenia!
Odpowiedz
Pawle i Maćku,
celowo połączyłem kwestie nieletnich i homoseksualizmu, gdyż homoseksualiści wyszukują sobie partnerów nie tylko wśród swoich lecz także biorą się za nieukształtowanych jeszcze emocjonalnie młodych chłopców. Niestety, pedalstwo jest związane z pedofilią.

Dodam, że jestem za równie surowym karaniem księży jak i cywilnych. Dodatkowo, uważam że obok sankcji karnych, księżą powinni ponosić surowe konsekwencje dyscyplinarne gdyż wykonują misję największego zaufania publicznego i wszelkie nieprawidłowości - zwłaszcza przy tak mało - elastycznej postawie Kościoła w sprawach seksualnych - muszą być zdecydowanie tępione,na nie zamiatane pod dywan.
Odpowiedz
MacB napisał(a):Najważniejsze, to mieć COŚ do powiedzenia!
Tak czytam to co piszesz i do tego samego wniosku dochodzę.
Odpowiedz
lc napisał(a):Niestety, pedalstwo jest związane z pedofilią.
Oczywiście mówisz teraz o świecie starożytnym. Obecnie owo pedalstwo jest równie związane z pedofilią jak heterseksualstwo, nie bardziej.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
lc napisał(a):celowo połączyłem kwestie nieletnich i homoseksualizmu, gdyż homoseksualiści wyszukują sobie partnerów nie tylko wśród swoich lecz także biorą się za nieukształtowanych jeszcze emocjonalnie młodych chłopców. Niestety, pedalstwo jest związane z pedofilią
Pozwolę sobie gorąco zaprzeczyć! Po pierwsze: Prawie wszyscy homoseksualiści, jakich znam, szukają partnerów w swoim przedziale wiekowym. Największa różnica wieku pośród znajomych mi par jednopłciowych to 8 lat, a poznali się, gdy jeden miał 20, drugi 28. Po drugie, to niekoniecznie starsi biorą się za młodszych. Mój najbliższy przyjaciel z liceum (zresztą fantastyczny facet, aż szkoda..) celowo szuka starszego, doświadczonego partnera, bo nie chce się bawić w przygodowe związki, jak niektórzy jego znajomi. Widać w tym wszystkim podobieństwa do każdego rodzaju związków. Starsi mężczyźni czasami celowo "biorą się" za nieukształtowane jeszcze emocjonalnie młode dziewczyny - z różnych przyczyn. Tak samo młode dziewczyny szukają starszych partnerów. Orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli już mowa o patologiach, to pozwolę sobie stwierdzić, że te także nie są wybredne..
Odpowiedz
Paciu i Przemku,
obawiam się, że procent pedofilii wśród homoseksualistów jest jednak znacznie wyższy niż u hetero. Co oczywiście nie znaczy, że i hetero cierpią na tego typu zboczenia - dowodem, jeden z postępowych europosłów, niejaki Cohen Bandit - dokładnie ten, który swojego czasu obrażał prezydenta Klausa.
Odpowiedz
lc napisał(a):obawiam się, że procent pedofilii wśród homoseksualistów jest jednak znacznie wyższy niż u hetero.
Są jakieś statystyki!!??
Odpowiedz
Nie znam oficjalnych statystyk - ale też nie wierzę w wiarygodność takowych, i to niezależnie od wyników.
Wiem - z własnego doświadczenia zawodowego - jak robi się statystyki i jakie są rozmaite sposoby manipulacji ostatecznymi wynikami.
Statystki są takie jakie mają być a nie jakie są.
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):
MacB napisał(a):Najważniejsze, to mieć COŚ do powiedzenia!
Tak czytam to co piszesz i do tego samego wniosku dochodzę.
No, tośmy se pogadali Big Grin
Odpowiedz
lc napisał(a):Paciu i Przemku,
obawiam się, że procent pedofilii wśród homoseksualistów jest jednak znacznie wyższy niż u hetero.
Obawiam się Leszku, że się mylisz i to bardzo. Znam kilku gejów i właściwie to jestem pewny, że się mylisz. Poza upodobaniem do tej samej płci niczym się specjalnie nie wyróżniają, chyba że są to pajace, którzy chcą prowokacyjnie podkreślić swą odmienność na głupawych paradach lub dla lansu w mediach...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz