Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakie gry gracie ?
Luter napisał(a):Zatem pytanie "Czy jesteś człowiekiem" pozwala stwierdzić, czy zapytany jest kimś o zdrowych zmysłach, zaś pytanie: "czy jesteś kimś o zdrowych zmysłach" pozwala stwierdzić, czy zapytany jest człowiekiem.
Luter napisał(a):"Czy jesteś człowiekiem o zdrowych zmysłach lub wampirem obłąkanym?".

Oczywiście, że tak! Jako że z odpowiedziami na łatwe pytania, jest zupełnie tak samo, jak z Bogiem ("Wystarczy się rozejrzeć, otworzyć oczy") dałem od razu odpowiedź. Nie chciałem, abyś po raz trzeci musiał pisać w moim wątku, że zadanie jest błędnie ułożone. Dlatego dałem coś łatwego. Smile

Ale oddajmy jeszcze głos autorowi zadania :

Jedno ze stosowanych tu pytań brzmi : Czy sądzisz, że jesteś człowiekiem?
Wszyscy muszą odpowiedzieć "tak" na to pytanie. Nie jest tak, że wszyscy sądzą, że są ludźmi ( sądzą tak tylko ludzie o zdrowych zmysłach i obłąkane wampiry), ale wszyscy tubylcy powiedzą, że tak sądzą.
"nawet jeżeli czyjeś sacrum jest dla mnie profanum, to sama kultura osobista, szacunek dla innego człowieka nakazuje mi pewną powściągliwość słowną."
Odpowiedz
A ja ostatnio odkryłem purseksistowską rozrywkę na jakieś 10 minut z prysznicem Smile

http://www.boob-tube.eu/duke-nudem

Przemek powinien być zadowolony Smile
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
Tylko nie wiem o co tam chodzi :]
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
No jak to? Wpisujesz wiek, wybierasz panią i rywalizujesz z nią w strzelaniu do celu. Jeśli wygrasz - ona oddaje fanta, jeśli przegrasz - Ty Wink
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
Ja aktualnie najchętniej gram w gierkę przeglądarkową SKi Jumps. MOżesz sobie o niej poczytać: https://ski-jumps.pl/blog/
Odpowiedz
Ja kiedyś dużo grałem w FPSy na konsoli, ale teraz mało czasu mam na to.
Odpowiedz
Ja teraz kupiłem sobie nową konsolę, więc staram się grać jak najwięcej. Najbardziej lubię jakieś strzelanki Smile 

___
https://strefaenergii.com/oferta/panele-fotowoltaiczne-dla-domu/
Odpowiedz
Ja teraz czekam na tego Cyberpunka. Jeszcze dwa dni...
Odpowiedz
Ciekawy jestem tej gry. W końcu tyle lat się czekało na Cyberpunka. Ogólnie boję się, że się zawiedziemy, tym bardziej, że główną kampanię można przejść podobno w 20 godzin... 

___
Holowanie kampera
Odpowiedz
A grał już ktoś w tego Cyberpunka? Słyszałem, że były z tym jakieś problemy...
Odpowiedz
No grałem i ogólnie dużo bugów jest. Trudno...
Odpowiedz
Ja to lubię wracać do jakichś klasycznych tytułów typu Call of Duty, szczególnie pierwsze dwa wydania. To są super tytuły Smile 

__
korki nike
Odpowiedz
Ja ostatnio przestawiłem się na planszówki i musze Wam to gorąco polecić, bo można się przy tym nieźle rozluźnić Smile
Odpowiedz
Ostatnio gram dużo w gry planszowe.
Odpowiedz
Ja teraz zaczynam grać w jakieś stare fps-y. To mnie odstresowuje...
Odpowiedz
Mnie brakuje jakieś dobrej strzelanki odwzorującej pracę oddziałów specjalnych policji. Coś na wzór CoD czy BF. Zgodzicie się ze mną? 

___
tueuropa.pl
Odpowiedz
Ostatnio ściągnąłem sobie jakąś strategię osadzoną w realiach II WŚ.
Odpowiedz
Nie gram bo nie mam czasu. Poza tym obecnie gry są takiego drogie...
Odpowiedz
Nie gram, bo nie mam czasu. Zmieniłem teraz pracę, wiec wiecie jak jest.
Odpowiedz
Ja zawsze lubiłem jakieś strategie w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
No teraz gram w grę zwaną życiem. Jest ciekawie...
Odpowiedz
Zastanawiam się czy nie wziąć sobie teraz jakiejś konsoli, bo w sumie PCeta mam już starszego, więc w te nowe tytuły raczej nie pogram. Którą konsolę moglibyście polecić?

___
/oferta/dla-firmy/
Odpowiedz
Teraz mam bardzo mało czasu na gry komputerowe. Kiedyś dużo grałem w rpgie.
Odpowiedz
Ostatnio spodobała mi się gra o nazwie "Among Us". Słyszeliście o tym?
Odpowiedz
W sumie nigdy nie lubiłem grać na komputerze.
Odpowiedz
Nie gram w żadne, no bo po co?
Odpowiedz
Ja teraz kompletnie nie mam czasu grać w gry komputerowe.
Odpowiedz
Od pewnego czasu nie mam kompletnie grać w gry komputerowe. Kiedyś naprawdę bardzo dużo grałem i w sumie żałuję, że teraz nie mam na to czasu... 

___
tabletki wmzacniające włosy
Odpowiedz
W sumie jakoś dwa lata temu sprzedałem swoją konsolę i już raczej nie gram...
Odpowiedz
W sumie chciałem sobie kupić konsolę, ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Odpowiedz