Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokolenia :)
ewelinaa napisał(a):twórczość JK nie zawiera się w programie przedmiotowym języka polskiego
Ej, to chyba jakies przegięcie. Sama praktyka pokazuje cos innego. Rzuć okiem na stronę CKE - tam są pewnie jakies regulaminy. I zadzwoń do kuratorium. Zresztą może dałoby radę porozmawiać z nauczycielami - w końcu możesz powiedzieć, że w innych szkołach bez problemu ludzie moge wybrać tego typu tematy i artystów jakich sobie wymarzą.
Kiedy idę,to idę.Jeśli przyjdzie mi walczyć,jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego,by umrzeć.Bo nie żyję ani w przeszłości,ani w przyszłości.Istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej
Odpowiedz
Oczywiście, że podałam taki argument.
Ale nie, to znaczy nie. Bez dogadywania się, czy pójścia na ugodę.

Egzamin ustny jest oceniany przez nauczyciela z danej szkoły- więc szukanie pomocy w kuratorium mogłoby się źle skończyć.

Muszę się z tym po prostu pogodzić. Matura to ponoć egzamin dojrzałości- czyli nauka godzenia się z tym, że coś nie idzie po naszej myśli...
Czyściec czeka na człowieka co od pokus nie ucieka. :)

[b]20.09.2008 [/b]
Odpowiedz
ewelinaa napisał(a):Muszę się z tym po prostu pogodzić. Matura to ponoć egzamin dojrzałości- czyli nauka godzenia się z tym, że coś nie idzie po naszej myśli...
Są tacy, którzy mają z tym problem jeszcze długo po maturze. A niektórym z nas zostaje to na całe życie.
śni inny byt jurajski gad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości