Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentacja Maturalna!!:(
Simon napisał(a):Aż tak mi nie zależy, by komuś na siłę pomagac
No pewnie,nie o to mi chodzilo.To ja Mu chcialam w swej naiwnosci pomoc. Polonista nie jestem, ale utwory Jacka na tyle znam, ze moglam Mu troszeczke pomoc -nawet i w doborze utworow.Nie chce to nie. Koniec tematu.
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Ryba88 napisał(a):jakiemu pomaganiu?:|:| mniejsza, to co wiedzialem to wiem.. simon suko nie masz prawa tak pisać..
Polecam punkt 2.9 regulaminu.

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy :zly:

Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Zeratul napisał(a):
Ryba88 napisał(a):jakiemu pomaganiu?:|:| mniejsza, to co wiedzialem to wiem.. simon suko nie masz prawa tak pisać..

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy
Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):
Zeratul napisał(a):

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy
Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.
Kuba, plisss...
Już niejednokrotnie tłumaczyliśmy, że nie siedzimy na forum 24h/dobę. Jak tylko weszliśmy i zobaczyliśmy co się dzieje, to dostał...
Odpowiedz
Sam temat Ryby nie jest taki najgorszy. Niemal identyczny tytuł miała moja zeszłoroczna praca dyplomowa, a konkretnie "Patriota czy oszczerca? Dzieje Polaków w poezji Jacka Kaczmarskiego".
"Jestem egzemplarz człowieka - diabli, czyśćcowy i boski"
Odpowiedz
Nie wiedzialem ze Lysiak i Profesor Nowak dopiero ostatnio zaliczali ... :/
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
tak to ja jeszcze ja Poznaję
Co słychać Ano po staremu"
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.
Widzę, że już dostał, ale szczerze mówiąc, to nie widzę powodu, by jakiejś efemerydzie, o której zapewne za tydzień nikt nie będzie pamiętał, poświęcać tyle uwagi, by stawiać jakieś czerwone kreski.
A strażak także był Sam
Odpowiedz
thomas.neverny napisał(a):Nie wiedzialem ze Lysiak i Profesor Nowak dopiero ostatnio zaliczali ...

Rozumiem, że to było do mnie? Temat był celowo tak skonstruowany, żeby w polonistycznej pracy przemycić jak najwięcej historii. Jeden rozdział (notabene zatytułowany "Nad spuścizną po przodkach deliberacje") był stricte historyczny. A wnioski były jak najbardziej pro-JK, a nie anty.
"Jestem egzemplarz człowieka - diabli, czyśćcowy i boski"
Odpowiedz
Nie, to nie bylo do Ciebie.
To bylo nawiazanie do radosnej tworczosci Lysiaka i Profesora Nowaka, bo odnioslem wrazenie ze podany tytul pracy by im sie spodobal (choc sadze ze ich wnioski koncowe roznily by sie od Twoich). A tak w ogole to temat wart rozprawiania. A i ewentualne wnioski anty-JK tez sa warte przestudiowania, jesli podparte na solidnei i nie wybiorczej (tzw "prawda subiektywna" czyli wybieranie tego co pasuje na poparcie tezy a co do reszty to udaje ze niz zauwazylem :/ , mam wrazenia ze w tej dziedzinie obaj cytaowani panowie sa niezli)(maly plus dla Profesora Nowaka ktory mniej majaczy).i
Chodzilo mi tylko o to.
Pozdrawiam
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
tak to ja jeszcze ja Poznaję
Co słychać Ano po staremu"
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
jodynka napisał(a):Niniejszym przepraszam Ciebie, Lodbroku, i Wasz wszystkich, szanowni Koledzy i Koleżanki, za próbę postawienia się po stronie Ryby i ewentualnego podjęcia obrony maturzysty.
Nie masz absolutnie za co przepraszać Jodynko. Fajnie jest mieć świadomość, że są jeszcze na świecie ludzie, którzy zobaczą w drugiej osobie więcej dobra niż zła nawet jeśli rzeczywistość skrzeczy. Dlatego, czapki z głów przed Twoją postawą Smile .
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz