Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portret Jacka Kaczmarskiego
Nie wiedziałem gdzie zwrócić się o pomoc - lecz skoro temat dotyczy twórczości, postanowiłem się ogłosić właśnie tutaj.

Po krótce przedstawie wątek:

Amatorsko i z zamiłowania zajmuje się rysunkiem i malarstwem, a ponieważ Jacek Kaczmarski jest najblizszym mojemu sercu poetą, postanowiłem go sportretować. W tym celu przeszukałem zakamarki internetu w poszukiwaniu jakiegoś interesującego zdjęcia i jedno szczególnie przypadło mi do gustu.

Zdjęcie to znajduje się w galerii Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego - jest to specjalna galeria utworzona z sesji zdjęciowej w domu Jacka (już w czasie choroby). Ponieważ zdjęcie umieszczone na stronie jest w małej rozdzielczości, postanowiłem zwrócić się do Fundacji o pomoc. Złożyłem im nawet pewną propozycję - oni prześlą mi zdjęcie w wyższej rozdzielczości, a ja dobrowolnie, po namalowaniu obrazu, prześlę im jego cyfrową kopię i udostępnie jako dowód, że Jacek Kaczmarski "jest wśród nas".

Po paru mailach dogadałem sięz fundacją, i od Pana Jacka Pechaman dostałem zapewnienie, że Alicja Delgas osobiście prześle mi to zdjęcie ze swojej galerii. Jednak... po ponad dwóch meisiącach oczekiwania, ponaglania, przypominania się wieloma emailami, Fundacja po prostu zamilkła. Zwracam się w tym momencie do Was o pomoc - czy jest ktoś, kto ma kontakt z Panią Alicją Delgas - lub osobą z Fundacji - kto mógłby mi pomóc w tej kwestii.

Sytuacja wydaje się absurdalna... a ja tracę resztki weny. Wink A myślę, że moja inicjatywa jest równie pożyteczna jak życzliwa.
Odpowiedz
Mvzvngv napisał(a):zy jest ktoś, kto ma kontakt z Panią Alicją Delgas
Oczywiście! Jest tu wielu takich użytkowników. Choćby użytkownik Luter, albo użytkownik Coma. Coma to właśnie Jacek Pechman, z którym korespondowałeś. Napisz do nich na priv - z pewnością Ci pomogą.
Mvzvngv napisał(a):kto mógłby mi pomóc w tej kwestii
Kto mógłby Ci pomóc w tej kwestii to już jest sprawa trudniejsza. Rada Fundacji + Prezes Fundacji + Dyrektor Artystyczny to jest ledwo pięć osób, czyli mało, jak na tak dużą Fundację, prowadzącą tak szeroką działalnośc, na tak wielu polach życia publicznego.
A, dodajmy, każda z tych pięciu osób jest niezwykle zaabsorbowana pielęgnowaniem pamięci o Mistrzu i krzewieniem w narodzie Dzieła JK. Wobec tego nie jestem pewien, czy w najbliższym czasie - zważywszy, że mamy aktualnie gorący okres przedfestiwalowy - ktoś będzie dysponował wolną chwilą i wyśle Ci zdjęcie, o które prosisz. Wink
Mvzvngv napisał(a):A myślę, że moja inicjatywa jest równie pożyteczna jak życzliwa.
Jest pożyteczna i życzliwa, dlatego właśnie nie ustawaj w wysiłkach i proś tych ludzi o...w sumie rzecz przecież niezbyt wydumaną i nie wymagającą specjalnego zachodu.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):
Mvzvngv napisał(a):kto mógłby mi pomóc w tej kwestii
Kto mógłby Ci pomóc w tej kwestii to już jest sprawa trudniejsza. Rada Fundacji + Prezes Fundacji + Dyrektor Artystyczny to jest ledwo pięć osób, czyli mało, jak na tak dużą Fundację, prowadzącą tak szeroką działalnośc, na tak wielu polach życia publicznego.
A, dodajmy, każda z tych pięciu osób jest niezwykle zaabsorbowana pielęgnowaniem pamięci o Mistrzu i krzewieniem w narodzie Dzieła JK. Wobec tego nie jestem pewien, czy w najbliższym czasie - zważywszy, że mamy aktualnie gorący okres przedfestiwalowy - ktoś będzie dysponował wolną chwilą i wyśle Ci zdjęcie, o które prosisz. Wink
No i po co ten sarkastyczny komentarz będący nic nie wnoszącym postem w sprawie, o którą prosi autor wątku?
Weź Ty się wreszcie chłopie zapisz do Karczmy i tam sącz jad oraz wylewaj swoje żale.
Odpowiedz
No i..?

Są jakieś postępy w sprawie..?

Cóz, jutro wyjeżdżam na Mazury, wracam pod koniec lipca. Mam nadzieję, ze do tego czasu nastąpi jakiś przełom w sprawie. Smile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Mvzvngv, proszę o kontakt na pw, chyba mogę Ci pomóc
"Chude Dziecko"
Odpowiedz