Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny radosny wątek o epigonach
Paweł Konopacki napisał(a):różnie "na mieście" mówią o tej dedykacji
Zapewne dużo o tym wiedzą.
berseis13 napisał(a):daj Pawłowi spokój
Paciu, czy Ty się dobrze czujesz? Jeśli tak, to przeczytaj ten wątek (a przynajmniej posty od momentu tej mojej z Pawłem sprzeczki) i odpowiedz sobie na pytanie kto nie daje komu spokoju. Przecież pierwsze słowa tej sprzeczki to Pawłowy tekst:
Paweł Konopacki napisał(a):Rzeczywiście, pudło Twojej duszy jest drewniane.
Rozumiem że dla Ciebie nie ma to żadnego znaczenia.
A co do dawania sobie nawzajem spokoju to zwracam Twoją uwagę, że to Ty wypisujesz na forum na mój temat mniej lub bardziej niewybredne aluzje. O Twojej rzekomej chorobie psychicznej nie rozpowiadam.

Pozdrawiam,
KN.

[ Dodano: 4 Lipiec 2007, 21:23 ]
DuchX napisał(a):Chwila moment. Wydaje mi się Pawle, że mógłbyś się na coś w tej kwestii zdecydować . Albo zgadzasz się, że "Ostatnia mruczanka..." to utwór napisany specjalnie z myślą o KN (i wtedy nie sugerujesz, że został zadedykowany KN-owi "akurat", i że "różnie się o tej dedykacji mówi"), albo poddajesz to w wątpliwość (tylko wtedy nie możesz już twierdzić, że Mistrz pisał, że pudło duszy KN'a jest drewniane). Bo póki co nie rozumiem jakie właściwie masz w tej kwestii zdanie

DuchuX, Konop w swoich dyskusjach logiki nie używa. On wychodzi z założenia, że każdą bzdurę da się "udowodnić", a im teza bardziej absurdalna, tym większa satysfakcja z jej bronienia.
Odpowiedz
berseis 13 napisał(a):a Ty Krzysiu zbierasz kobiety szpanując nikomu nie przydatną i nie zawsze prawdziwą informacją o JK. Kobiety wrażliwe i kochane zatruwasz swoją arogancją. Jeżeli Ci się nie podoba idea wykonawców śpiewających piosenki ojca, to z łaski swojej nie zatruwaj otoczenia swoją obecnością i dziel się swoją wiedzą z kochankami bądź swoimi apostołami, daj Pawłowi spokój. Jakąkolwiek wiedzę na mój temat też sobie odpuść bo nie wątpię iż rozpowiadasz w swojej życzliwości o mojej rzekomej 'chorobie psychicznej' (nota bene, problemy z jedzeniem jeszcze się nie równają z chorobą psychiczną), czy o rzekomych słowach mojej babci że nie chciała mnie widzieć na oczy (dziwne że o tym nie wspominała jak byłyśmy na kawie 4 dni przed jej śmiercią, o której ja się dowiedziałam jako pewnie jedna z ostatnich osób). Serdecznie Ci dziękuję za taką życzliwość, takową oferuj innym. Daj nam spokój.
Paciu, czy ktoś tutaj na Forum komentował Twoje życie erotyczne? Nie przypominam sobie niczego takiego. Bądź zatem tak miła (i piszę to, możesz mi wierzyć albo nie, naprawdę bez cienia złośliwości) i powstrzymaj się od tego rodzaju komentarzy wobec innych, jakkolwiek by Ci nie zawinili. Rozumiem, że z Lutrem nie zgadzacie się w zasadniczych kwestiach i zapewne nie dojdziecie w nich do porozumienia nigdy, ponieważ patrzycie na to samo z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw i że w związku z tym możesz odnosić wrażenie, jakoby Luter był Ci programowo niechętny. Masz prawo do takiego spojrzenia, jednakże pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoim przypuszczeniem, jakoby Luter rozsiewał jakieś podłe plotki na Twój temat, wmawiając na przykład komukolwiek, że jesteś "chora psychicznie". Nie sądzę, żeby ktoś mógł tego rodzaju rewelacje potwierdzić. Nie popadaj w paranoję. Waszego sporu (jeśli można to tak nazwać) nie da się łatwo rozstrzygnąć, dlatego, że oboje najprawdopodobniej pozostaniecie przy swoich zdaniach, które wynikają z całkowicie różnych, jak mniemam, wspomnień związanych z JK. Czy to oznacza, że należy wyciągać jakieś prywatne, osobiste sprawy adwersarza i pisać o nich w mało elegancki sposób na Forum?

Pozdrawiam serdecznie!
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Szymon napisał(a):Czy to oznacza, że należy wyciągać jakieś prywatne, osobiste sprawy adwersarza i pisać o nich w mało elegancki sposób na Forum?
Wiesz, Szymonie, nic nie szkodzi powyciągać. Zawsze można potem na pisać na przykład tak:
Cytat:Przepraszam również za wcześniejszą agresję, wczoraj mnie potrącił samochód i chyba mam lekki wstrząs mózgu (serio!)...
i juz wszystko w porządku, nie?
Odpowiedz
Szymon napisał(a):Paciu, czy ktoś tutaj na Forum komentował Twoje życie erotyczne?
Poczekaj, właśnie wychodzę na uniwerek, ale jak wrócę to napiszę kiedy, jak, i gdzie mnie porównywano do np 'kurew' 'dup' itp.
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Ja Ci dowalam? Przykro mi, Lutrze, ale to nie ja pisałem, ze pudło Twej duszy jest drewniane. Ja tylko te słowa przywołałem w momencie, gdy przeczytałem Twoją odpowiedź do Eliszeby.
Czy to ja jestem 'kopnieta' (Cortazarowo)? Przeciez od poczatku intencja Pawla Konopackiego byla dla mnie jasna - dla mnie, o ktorej czasem tu pisano, ze nie mam poczucia humoru, ze nie rozumiem. Powyzszym zdaniem PK wyjasnil ewentualne niejasnosci.
Wszystkie pozniejsze posty byly dla mnie czyms w rodzaju reakcji obrazonej panienki. Ludzie, ciii...nie trzeba.
Luter napisał(a):pracodawca zwleka z płatnością, kiedy bieda aż piszczy.
Krzysztofie, nie jest to ponizej Twojej godnosci? Znow ja, ktora niczego nie rozumiem, odebralam post Pawla Konopackiego z jednej strony jako przestroge dla innych wykonawcow, a z drugiej - gdy czul sie zniesmaczony graniem do bigosu z zeberkami, napisal, ze gral za pieniadze. Wyjasnil wiec, ze do dnia pisania postu gral za darmo.
Czy to ja zupelnie zglupialam? No coz, pewnie tak.

A tak w ogole to mi teraz dosc dziwna mysl zaswitala - tak czesto mowimy zgodnie, ze JK walil w swoja legende. A nie pomysleliscie, ze przez te wypowiedzi o alkoholu, kobietach - wlasnie swoja legende tworzyl?

No nic, ide zajac sie tym na czym sie znam.
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
przestałem oglądać modę na sukces, dynastia już mnie nie rajcuje.
Tylko na forum JK codziennie 300 1 minutowych odcinków telenoweli.
Skończyłem 18 lat więc proszę o więcej przemocy!
NestSite
http://www.arturkaczorek.pl
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):przestałem oglądać modę na sukces, dynastia już mnie nie rajcuje.
W tej sytuacji, można by stworzyć jeden osobny wątek, w którym toczyła by się ta telenowela wszechczasów.
dzikakaczka napisał(a):Skończyłem 18 lat więc proszę o więcej przemocy!
W takim razie, proponuję: Rodzina Soprano. Big Grin
Odpowiedz
Rodzina Soprano? Nie oglądam już dobranocek.
Po prostu wszyscy zapisani do karczmy boją się napisać, że chcą krwi :evil:
Niech więc ja to zwerbalizuję.
KRWI!
PRZEMOCY!
OBELG!
POMÓWIEŃ!
OSKARŻEŃ!
SZANTAŻY!
zasadnych, bezzasadnych, nieważne.
O to prosi kaczka :agent:
NestSite
Odpowiedz
Hybryda napisał(a):Pani to musi mieć naprawdę rozległą wiedzę na temat... zapobiegania
Mogłabym przytoczyć jeszcze kilka przykładów, ale nie chce mi się grzebać w karczmie. Poza tym, uważam że powiedziałam to co wiele forumowiczów dawno chciało powiedzieć, tylko że ja mam gdzieś życzliwość i wiedzę Pana Nowaka, nie interesują mnie plotkarze, skandaliści i kłamcy.

Ojciec się z Pana Nowaka wyśmiewał, nudziła go jego obecność.

-PK
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):nie interesują mnie plotkarze, skandaliści i kłamcy.
Widzę, Paciu, że projekcję uprawiasz.

[ Dodano: 5 Lipiec 2007, 19:24 ]
berseis13 napisał(a):Ojciec się z Pana Nowaka wyśmiewał, nudziła go jego obecność.
Tak jest! Teraz można powiedzieć wszystko i z tego faktu, jak widzę, bez pardonu Paciu korzystasz. Jest mi Ciebie po prostu żal.

[ Dodano: 5 Lipiec 2007, 19:26 ]
No widzisz, Ciebie bił, a ze mnie się tylko wyśmiewał.
Odpowiedz
Luter napisał(a):No widzisz, Ciebie bił, a ze mnie się tylko wyśmiewał.
Lutrze, po co to? Przeciez to dziecko Twojego przyjaciela.Tak latwo krytykowac - trudniej pomoc - przeciez to mloda kobieta majaca jeszcze prawo do bledow. Ty juz nie.
Odpowiedz
Elzbieta napisał(a):przeciez to mloda kobieta majaca jeszcze prawo do bledow. Ty juz nie.
Owszem, masz rację. Ale powiedz - czy (Twoim zdaniem) w związku z tym Paci już wszystko wolno? Czy nie istnieją już granice poza które nawet Paci posuwać się nie wypada? Jeśli ona robi wejście smoka z bredniami na temat moich prywatnych spraw to też Twoim zdaniem mieści się w jej prawie do wyszmienia się?
Przecież ja jej nie prowokuję, nie zaczepiam. Czy postulujesz, że mam również milczeć cokolwiek o mnie Pacia napisze?
Odpowiedz
Luter napisał(a):Czy postulujesz, że mam również milczeć cokolwiek o mnie Pacia napisze?
Mysle, ze jesli bedziesz milczec, to i Ona bedzie milczec. I nie, Paci wszystkiego nie wolno. Nikomu z nas wszystkiego nie wolno.
Odpowiedz
Elzbieta napisał(a):Mysle, ze jesli bedziesz milczec, to i Ona bedzie milczec. I nie, Paci wszystkiego nie wolno. Nikomu z nas wszystkiego nie wolno.
Zgadzam się. Argumentacja Pana Nowaka opiera się na prostej dziecinnej zasadzie 'Jej wolno więc i mnie wolno'. Różnica pomiędzy mną a Panem Nowakiem jest zasadnicza. Mianowicie ja nie wygrażam publicznie i prywatnie że ogłoszę prywatne sprawy na publicznym forum, nie wypisuję do Pani Nowakowej, ani do bliskich Pana Nowaka, nie ogłaszam bliskim Pana Nowaka i nie tylko bliskim że jest chory psychicznie itp. Tak czyniąc Pan Nowak tylko i wyłącznie stara się zachować swój pozór 'życzliwego mi człowieka', i 'dorosłego' człowieka. Ja, nie wygrażając, tylko wprost pisząc to co myślę, swoje zdanie, nie bawię się w dziecinne gierki, i nie widzę dlaczego mój wiek ma z tym cokolwiek wspólnego, nie popełniam moim zdaniem żadnego błędu. Zachowuję się mianowicie na lepszym poziomie niż Pan Nowak, bo wiadomo konkretnie jakie mam zdanie, a nie obrabiam dupę (za przeproszeniem) prywatnie, pisząc że tak uczynię publicznie.

Pozdrawiam, i mam nadzieję do zobaczenia niebawem! Zaciągnę tę moją gorszą połowę do Danii Smile

-Pacia
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
No więc zaglądam do karczmy. Rzeczywiście tu gorąco.
Nie podoba mi się ta dyskusja w ogóle. Ale przecież nie musi, spoko, Wasza kłótnia Smile Natomiast zgadzam się z tym, że są granice, których się nie przekracza na publicznych forach, nie wyciąga się ich i o nich się nie mówi. Dla przykładu:
berseis13 napisał(a):Ojciec się z Pana Nowaka wyśmiewał, nudziła go jego obecność.
No nie. Myślę, że nie są to potrzebne informacje. Nawet jeżeli tak było, to zapewne nie mówiło się o tym publicznie. I chyba nadal tak to powinno pozostać.
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):Tylko na forum JK codziennie 300 1 minutowych odcinków telenoweli.
Skończyłem 18 lat więc proszę o więcej przemocy!
E tam przemocy... Więcej SEKSU!!! Wink)
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Luter napisał(a):No widzisz, Ciebie bił,
i pisal

"Bawi się od rana Pacia
Kochany huragan "

a Tobie pisal tylko
"Kubuś Puchatek, jak do trunku
nad dzbankiem miodu łepek skłania.
Dla znacznie większych to rozumków
sprawy są nie do rozwikłania.
Małe CONIECO nie wyjaśni"

Pozdrawiam
Odpowiedz
Tomek_Ciesla napisał(a):a Tobie pisal tylko
To było o Kubusiu Puchatku.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Tomek_Ciesla napisał(a):
Luter napisał(a):No widzisz, Ciebie bił,
i pisal

"Bawi się od rana Pacia
Kochany huragan "

a Tobie pisal tylko
Wtrącasz się w poważny spór który Ciebie nie dotyczy, pyskując przy pomocy chybionych argumentów człowiekowi sporo od Ciebie starszemu. W imię czego?
MateuszNagórski napisał(a):Osiągnałeś szczyt chujstwa, człowieku.
Nie pozdrawiam.
Odpowiedz
DuchX napisał(a):Wtrącasz się w poważny spór który Ciebie nie dotyczy, pyskując przy pomocy chybionych argumentów człowiekowi sporo od Ciebie starszemu. W imię czego?

[ Dodano: 8 Lipiec 2007, 18:17 ]
cos mi wywalilo reszte odpowiedzi - powazny to on nie jest odkad jest prowadzony na forum publicznym Smile poza tym przylaczam sie do postulatow dzikiejkaczki Wink
Odpowiedz
Przemek napisał(a):To było o Kubusiu Puchatku.
Przemku, przecież to nieważne o czym było. Każdy może bez skrępowania napisać co chce, więc ludziska z tego korzystają. Każdy cytat jest dobry, jeśli służy "słusznej" sprawie. A poza tym Tomkowi wywaliło resztę odpowiedzi. To przecież ostatecznie wszystko wyjaśnia.

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Tomek_Ciesla napisał(a):Małe CONIECO nie wyjaśni"
Człowiekiem jestem i nic.
Odpowiedz
Luter napisał(a):A poza tym Tomkowi wywaliło resztę odpowiedzi.
reszte odpowiedzi na post Ducha...
Luter napisał(a):Każdy może bez skrępowania napisać co chce, więc ludziska z tego korzystają
szczegolnie paru forumowiczow...
Luter napisał(a):Każdy cytat jest dobry, jeśli służy "słusznej" sprawie.
tzw sofistyka Smile
Luter napisał(a):To przecież ostatecznie wszystko wyjaśnia.
wszystko czyli co?
Odpowiedz
Rozpoczynając dyskusję na forum, na dowolnie osobisty temat, dyskutujący automatycznie wyrażają zgodę na komentowanie, wyrażanie opinii (przychylnych czy też nie). Gdyby tego nie akceptowali, poszliby na priv albo na pivo. Niektórzy po prostu muszą lubić taki emocjonalny exhibicjonizm.
Przemek napisał(a):E tam przemocy... Więcej SEKSU!!! Wink )
Przemku, to że w karczmie nie można postawić piwa oznacza jedno. W realu masz u mnie wódkę Big Grin
NestSite
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):Rozpoczynając dyskusję na forum, na dowolnie osobisty temat, dyskutujący automatycznie wyrażają zgodę na komentowanie, wyrażanie opinii (przychylnych czy też nie).
No i co w związku z tym?
Odpowiedz
DuchX napisał(a):Wtrącasz się w poważny spór który Ciebie nie dotyczy, pyskując przy pomocy chybionych argumentów człowiekowi sporo od Ciebie starszemu. W imię czego?
Luter napisał(a):Każdy może bez skrępowania napisać co chce, więc ludziska z tego korzystają.
Pozwoliłem sobie na komentarz bez skrępowania Big Grin
NestSite
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):Pozwoliłem sobie na komentarz bez skrępowania
Oczywiście, tylko że to co napisałeś, działa przecież w obie strony, a zachowujesz się jakbyś tego nie zauważył.
Odpowiedz
Nie zbaczajcie z tematu dyskusji. Komentowanie komentarzy nie jest tym, co chcą tu widzieć zapisani forumowicze Big Grin
A już ustaliliśmy, że krwi, przemocy i sexu :wredny:
NestSite
Odpowiedz
Nie przypominam sobie, żebym coś w tym względzie ustalał, zatem mów za siebie.

Pozdrawiam,
KN.
dzikakaczka napisał(a):A już ustaliliśmy, że krwi, przemocy i sexu
Przemoc i krew już była, teraz jest wyśmiewanie. Na "sex" też przyjedzie czas - jak sądzę.
Odpowiedz
dzikakaczka napisał(a):Nie zbaczajcie z tematu dyskusji. Komentowanie komentarzy nie jest tym, co chcą tu widzieć zapisani forumowicze Big Grin
A już ustaliliśmy, że krwi, przemocy i sexu :wredny:
A Próbowałeś samogwałtu rumplem owiniętym papierem ściernym?? :wredny:
Odpowiedz