Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jacek Kaczmarski bohaterem.. o ZHR/ZHP itd...
#1
Markowa napisał(a):Tyle, że święci to byli obiektywnie dobrzy ludzie na których również niewierzący mogą sie bez ujmy dla siebie wzorować.
Zwłaszcza na Świętym Jerzym! Okazuje się, że rzeczony Jerzy (znany Tutaj także jako bohater wierszyka autorstwa Takiego Jednego, który nie nadaje się po prostu na bohatera) jest patronem harcerzy!
ks. phm. Jan Ujma (sic!), kapelan ZHP napisał(a):Niech Błogosławiony Druh podharcmistrz Wincenty Frelichowski - Patron Rodziny Harcerskiej oraz Święty Jerzy - Patron Skautów i Skautek, dopomagają nam pełnić Białą Służbę
Po pierwsze okazuje się, że na niektórych świętych (a przynajmniej na Jerzym) można się wzorować także z Ujmą, a nie tylko bez ujmy jak to raczyła napisać Lucyna.
Po drugie proszę Markową o precyzyjne wyjaśnienie jak człowiek (zwłaszcza niewierzący) może się na takim Świętym Jerzym wzorować? Zabijać smoki? Toć nawet profesor Giertych Maciej nie jest na tyle... odważny, żeby twierdzić, że owe potwory dzisiaj istnieją!
Po trzecie o Świętym Jerzym w zasadzie nie wiadomo nic pewnego i to jako patrona go, w moim odczuciu, dyskwalifikuje. Mógł przecież mieć kochanki, być sodomitą, alkoholikiem albo w ogóle nie istnieć. Poza tym czy facet, który - bądź co bądź - posługuje się przemocą w rozwiązywaniu problemów życiowych może być dobrym wzorem dla młodego człowieka?
No, ale cóż...
Smoków się wyraja mrowie,
Za to świętych nigdy dość!
Sprawiedliwie! - ktoś podpowie:
Mit za mit! I kość za kość!

Markowa napisał(a):Toruń to nie Warszawa, nie mamy takiego wyboru organizacji. Jest ZHP i chyba dwie drużyny ZHR, u mnie w szkole działało ZHP, choć szczerze mówiąc drużyna była dość "kościelna".
Czyli podjęłaś decyzję o wstąpieniu do organizacji po prostu dlatego, że działała u Ciebie w szkole? Do ilu organizacji należysz, Lucynko? Czy gdybyś żyła, powiedzmy, trzydzieści lat temu i na Twojej uczelni działałby Związek Młodzieży Socjalistycznej albo inne Zcośtam to też byś do niego wstąpiła?
Markowa napisał(a):Nie ma czego, ogniska harcerskie to świetna zabawa, spróbowałeś kiedyś?

Nie! Za to byłem kiedyś na sylwestrze oazowym. Bezalkoholowe imprezy dla dorosłych kojarzą mi się głównie ze spotkaniem alkoholików, którzy nie mogą wypić jednego kieliszka, żeby nie wpaść w ciąg.
Markowa napisał(a):I sądzę, że rozsądnie jest promować abstynencje
A mogłabyś jakoś uzasadnić swoje stanowisko w tej kwestii?
Markowa napisał(a):Masz rację, ale nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie obnażenie jej przez Ciebie, nieprzyjemne uczucie

Wypowiadając się na Forum warto pamiętać, że spisane będą czyny i rozmowy. Dostęp do przytoczonych przeze mnie cytatów mają przecież wszyscy zapisani do Hyde Parku Forumowicze.
Markowa napisał(a):ja dla odmiany nie wiem czego dowodzi twój wierszyk, więc jesteśmy kwita...
"Mój" wierszyk dowodzi tego, że należy znać znaczenie słów, których się używa. W przeciwnym wypadku osiąga się niezamierzony przez nadawcę, a często bardzo silnie odczuwalny przez odbiorców, efekt komiczny. Osiąga go zarówno podmiot liryczny tamtego tekstu (jestem Pani ulubieńcem) i Ty, kiedy piszesz o sobie: jestem pruderyjna.
Czy doczekam się w związku z powyższym odpowiedzi na pytanie czego miało dowodzić w kontekście ZHP to, że JK nie zostanie patronem pielęgniarek i położnych, ani ulubieńcem Estończyków?

Pozdrawiam serdecznie!
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
#2
Szymon napisał(a):Czyli podjęłaś decyzję o wstąpieniu do organizacji po prostu dlatego, że działała u Ciebie w szkole? Do ilu organizacji należysz, Lucynko? Czy gdybyś żyła, powiedzmy, trzydzieści lat temu i na Twojej uczelni działałby Związek Młodzieży Socjalistycznej albo inne Zcośtam to też byś do niego wstąpiła?
Mam wrażenie, Szymonie, że nie wiesz, o czym mówisz.
Po pierwsze, nie zyjemy 30 lat temu - ale to chyba wiesz. Dylemat, który próbujesz wmówić Lucynie jest sztuczny.
Po drugie, aż tak wiele organizacji w szkołach nie działa - wbrew pozorom.
Po trzecie, organizacja ZHR jest dużo mniejsza i zwyczajnie nie ma jej w każdej szkole, a czasem w stanie szczątkowym funkcjonuje także w skali wielu miast.
Po czwarte, w okresie niżu demograficznego w wielu szkołach po prostu nie ma miejsca na dwie organizacje harcerskie. O ile wiem, np. w Łodzi istnieje rodzaj nieformalnego paktu o nieagresji, wedle którego szkoły tradycyjnie obsadzone przez ZHP są poza zasięgiem zainteresowania ZHR - i na odwrót, do szkół obsadzonych przez ZHR starają się nie zaglądać harcerze z ZHP.
Odpowiedz
#3
Szymonie, a może znajdziesz jakiś inny sposób objawiania światu swojej obsesji na moim punkcie niż to forum w temacie o ZHP? Mnie nie bawi odpowiadanie na masę osobistych pytań w wątku o bohaterach harcerskich, nie muszę się Tobie tłumaczyć.
Szymon napisał(a):Wypowiadając się na Forum warto pamiętać, że spisane będą czyny i rozmowy. Dostęp do przytoczonych przeze mnie cytatów mają przecież wszyscy zapisani do Hyde Parku Forumowicze.
Tak, boleśnie się przekonałam, że bywają ludzie, którzy się wystarczająco nudzą, żeby przeszukiwać archiwum i preparować "śmieszne" cytaty z moich wypowiedzi. sama jestem sobie wina, ale nie spodziewałam się czegoś takie, po tym jak na stopie prywatnej obdarzyłam Cię pewnym zaufaniem... Mam nadzieje, że to widowisko sprawiło Ci radość, taką jak tym osobom, które Cię wynagrodziły alkoholem...Utarłeś mi nosa, nie ma co, szkoda, że wkraczając w moją prywatność.

Żegnam!
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
Odpowiedz
#4
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):Szymonie, a może znajdziesz jakiś inny sposób objawiania światu swojej obsesji na moim punkcie niż to forum w temacie o ZHP?
Nie odwracaj kota ogonem, Lucyno. Szymon akurat użył bardzo trafnych sformułowań, aby nieco obnażyć Twoje dość wątłe i naiwne argumenty dotyczące tego kto zasłużył, a kto nie zasłużył na miano patrona drużyny harcerskiej.
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):Tak, boleśnie się przekonałam, że bywają ludzie, którzy się wystarczająco nudzą, żeby przeszukiwać archiwum i preparować "śmieszne" cytaty z moich wypowiedzi.
Jesli chcą zabrać głos w danym wątku i podeprzeć się odpowiednimi cytatami, to tylko chwała im za to, że zadali sobie trudu, aby sięgnąć do archiwalnych wypowiedzi.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
#5
Kuba Mędrzycki napisał(a):Szymon akurat użył bardzo trafnych sformułowań, aby nieco obnażyć Twoje dość wątłe i naiwne argumenty dotyczące tego kto zasłużył, a kto nie zasłużył na miano patrona drużyny harcerskiej.
Nie prawda i dobrze o tym wiesz, bo ja nie mam żalu o fragmenty o św. Jerzym tylko o mojej pruderii, co do głównego wątku nie należy... Szkoda słów i tak Cię to nie wzruszy...
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
Odpowiedz
#6
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):szkoda, że wkraczając w moją prywatność
Nie wymyślaj. Pisząc to, co zacytował Szymon, pokazałaś, gdzie leżą dla Ciebie granice Twojej prywatności. O swoim życiu intymnym pisałaś na forum, a nie szeptałaś Szymonowi na ucho. Nie graj teraz skrzywdzonej i nie zrzucaj na niego odpowiedzialności za to, co sama napisałaś.

Ostatecznie nie wykasowałaś tych smutnych wypowiedzi.
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):nie mam żalu o fragmenty o św. Jerzym tylko o mojej pruderii
Ależ one mają bardzo dużo wspólnego z tematem.
Odpowiedz
#7
A nie przyszło Ci do głowy, że sprawa jest nieco głębsza i wszystko o niej nie wiesz? Tak, napisałam, ale w innym wątku, którego temat był adekwatny do moich wynurzeń, nie sądziła, ze Szymon sie nimi posłuży, żeby mnie zbić z pantałyku w zupełnie innym temacie. I nie gram, tak się składa, że nie jestem tak gruboskórna jak niektórzy i jest mi na prawdę bardzo przykro. TYm bardziej, jak inni mają z tego dobry ubaw. Ale to mój kłopot prawda? Bo w życiu zawsze de facto jesteś sam...

Bez odbioru....
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
Odpowiedz
#8
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):TYm bardziej, jak inni mają z tego dobry ubaw.
Pewnie mają, acz nie wszyscy.
Pozdrawiam Cię Lucyno.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
#9
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):A nie przyszło Ci do głowy, że sprawa jest nieco głębsza i wszystko o niej nie wiesz?
Nie, nie przyszło, przeczytałam tamten wątek.
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):nie sądziła, ze Szymon sie nimi posłuży, żeby mnie zbić z pantałyku w zupełnie innym temacie
Co z tego, że temat jest inny, gdyby Twoje poglądy były spójne to nic by to nie przeszkadzało.
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):nie jestem tak gruboskórna jak niektórzy
och. Ale wybaczam. Zapewne jeszcze nie włączyłaś stoicyzmu i dlatego postanowiłaś mi tak subtelnie dokuczyć. Naprawdę nie gniewam się.
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):Ale to mój kłopot prawda? Bo w życiu zawsze de facto jesteś sam...
Nie zawsze, nie zawsze.
Odpowiedz
#10
Kuba Mędrzycki napisał(a):Twoje dość wątłe i naiwne argumenty dotyczące tego kto zasłużył, a kto nie zasłużył na miano patrona drużyny harcerskiej.
Akurat argumenty Lucyny wcale nie są wątłe. Biorąc pod uwagę to, co Markowa napisała o metodzie harcerskiej, jej argumenty są bardzo mocne.
Można z nimi polemizować i sam starałem się czynić. Ale nie odmówię akurat słuszności Markowej w tym wątku.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
#11
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):TYm bardziej, jak inni mają z tego dobry ubaw
Oj wyluzuj... Dużo osób miało z tego spory ubaw już rok temu Wink . To nie była przecież wina Szymona.
śni inny byt jurajski gad
Odpowiedz
#12
partycja napisał(a):To nie była przecież wina Szymona.
Oczywiście. To nie jest wina Szymona, ze cytuje Markową z jakiejś tam dyskusji sprzed roku. Miał prawo cytować.
Szkoda tylko, że nie powstrzymał się, aby tego prawa użyć.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
#13
Paweł Konopacki napisał(a):Szkoda tylko, że nie powstrzymał się, aby tego prawa użyć.
Rozumiem, że powyższe słowa kierujesz także do siebie z innego, acz niedawnego wątku? Big Grin
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
#14
Kuba Mędrzycki napisał(a):ozumiem, że powyższe słowa kierujesz także do siebie z innego, acz niedawnego wątku?
Do kogo te słowa kieruję, to powinieneś wywnioskować z kolejności cytatów oraz samej wypowiedzi.
A tak się składa, że jeśli używam metod podobnych do tej, której użył Szymon to czynię tak wobec uzytkowników, o których wiem, ze będą się bronić w równie niewyszukany sposób.
Rzecz w tym, ze np. wobec Markowej tak bym nie postąpił, właśnie dlatego, że ona nie jest osobą skłonną do dyskusji prowadzonej w sposób brutalny.
Postąpiłbym tak natomiast wobec Ciebie, Szymona, Lutra, czy Edyty.
Odpowiedz
#15
Paweł Konopacki napisał(a):Dylemat, który próbujesz wmówić Lucynie jest sztuczny.
Oczywiście, to była ironia.

Posłużyłem się cytatem z dawniejszej wypowiedzi Markowej (akurat tak się złożyło, że pamiętałem, gdzie się znajduje), żeby Jej pokazać, że zarzucając Seimowi, to co Mu zarzuciła nie dostrzega belki we własnym oku. Być może nie był to szczyt elegancji, ale moim zdaniem, powinno się ponosić choćby minimalną odpowiedzialność za to, co pisze się na Forum publicznym. Nie pojmuję dlaczego cytowanie czyjejś wypowiedzi z Forum miałoby stanowić ingerencję w prywatność tej osoby.

Z tym co zamieszcza się w Internecie ogólnie rzecz biorąc należy być ostrożnym. Jeśli chce się strzec swojej prywatności to nie powinno się, na przykład, pisać na Forum o swoich sprawach osobistych. Nasza miła Forumowa Koleżanka, Lucyna, zresztą w strzeżeniu własnej prywatności raczej nie celuje - w sieci można znaleźć nawet całkiem interesującą
galerię zdjęć Lucyny , która tego ostatniego stwierdzenia niechybnie dowodzi.
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
#16
Paweł Konopacki napisał(a):Rzecz w tym, ze np. wobec Markowej tak bym nie postąpił,
Dobra dobra, teraz widać czarno na... błękitnym do kogo smalisz cholewki! Wink
Co zresztą po obejrzeniu zdjęć podlinkowanych przez Szymona, jakoś niespecjalnie by mnie zaskoczyło. Big Grin
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
#17
O kurwa...
śni inny byt jurajski gad
Odpowiedz
#18
Szymon napisał(a):Nie pojmuję dlaczego cytowanie czyjejś wypowiedzi z Forum miałoby stanowić ingerencję w prywatność tej osoby.
Ależ Szymonie, formalnie rzecz biorąc nie można mieć do Ciebie pretensji. Zacytowałeś - zgoda. Podlinkowałeś galerię - miałes prawo.
Formalnie jesteś w porządku. ;-)

[ Dodano: 18 Kwiecień 2007, 02:16 ]
Szymon napisał(a):Z tym co zamieszcza się w Internecie ogólnie rzecz biorąc należy być ostrożnym.
Oczywiście! Zwłaszcza jak się ma miłych Forumowych Kolegów.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
#19
Dobrze, a teraz pierwszy raz na forum poproszę o ostrzeżenie, albo najlepiej bana dla mojej użytkowniczki, bo to co zaraz napisze nie będzie ani miłe, ani cenzuralne...

To co napisałam Seimowi to była zwykła uszczypliwość, nie ma się czym chwalić, po prostu nie cierpię, jak się w ten sposób ktoś wypowiada o harcerstwie.

To co zrobiłeś Ty Szymonie jest w prostej linii konsekwencją twojego nastoletniego niewyżycia seksualnego i niespełnionych fantazji na mój temat, którymi mnie na gg męczysz już kilka miesięcy, mimo moich wyraźnych stwierdzeń, że mi to nie odpowiada. Nie sądziłam, że możesz sie do tego posunąć, żeby dać taki upust swojej obsesji.

Przecież ja dobrze wiem, że śledzisz uważnie moje wypowiedzi, ba! przeszukiwałeś FTP, żeby znaleźć moje zdjęcia z różnych okazji, ale nie wiem co Ci zrobiłam, ze postanowiłeś tego użyć przeciwko mnie. Sądziłam, że jesteś po prostu niegroźnie zauroczony, dlatego po dłuższych błaganiach podałam Ci link strony - jako osobie prywatnej i nie kłam, że każdy może ją znaleźć, bo do tej pory znało tą galerię około 5, nie jest podpisana i normalnie bez mojej zgody nikt by tam nie trafił.

Co do osób, które się tu moim kosztem bawią - cóż świadczy to tylko o was. Dobrze wiem, że atmosfera forum jest taka, że wszyscy się uśmiechają jak się spotkają (prawda partycjo?), ale w gruncie rzeczy czekają na moment, żeby pogrążyć tych, których się nie lubi. Dobrze wiedzieć kto jest w gronie sępów, które tylko czekają na łatwy żer.

I już mi nawet nie jest tak przykro, jestem po prostu sprawą zniesmaczona. Nie sądziłam, że pozornie dobrze wychowany chłopak może odznaczać się taką desperacją - musi Cię to porządnie kręcić co? Pomyśl sobie, że możesz tylko popatrzeć, że nigdy nie będzie Ci do dane... Aha i jeśli jeszcze raz umieścisz tu coś z naszych prywatnych rozmów to mam nadzieje, że moderatorzy zaopiekują się Tobą odpowiednio. Forum to nie miejsce dla twoich chorych fantazji.
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
Odpowiedz
#20
[ Dodano: 18 Kwiecień 2007, 12:23 ]
Partycjo, dopiero teraz należało powiedzieć: o kurwa...
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):Dobrze, a teraz pierwszy raz na forum poproszę o ostrzeżenie, albo najlepiej bana dla mojej użytkowniczki, bo to co zaraz napisze nie będzie ani miłe, ani cenzuralne...

To co napisałam Seimowi to była zwykła uszczypliwość, nie ma się czym chwalić, po prostu nie cierpię, jak się w ten sposób ktoś wypowiada o harcerstwie.

To co zrobiłeś Ty Szymonie jest w prostej linii konsekwencją twojego nastoletniego niewyżycia seksualnego i niespełnionych fantazji na mój temat, którymi mnie na gg męczysz już kilka miesięcy, mimo moich wyraźnych stwierdzeń, że mi to nie odpowiada. Nie sądziłam, że możesz sie do tego posunąć, żeby dać taki upust swojej obsesji.

Przecież ja dobrze wiem, że śledzisz uważnie moje wypowiedzi, ba! przeszukiwałeś FTP, żeby znaleźć moje zdjęcia z różnych okazji, ale nie wiem co Ci zrobiłam, ze postanowiłeś tego użyć przeciwko mnie. Sądziłam, że jesteś po prostu niegroźnie zauroczony, dlatego po dłuższych błaganiach podałam Ci link strony - jako osobie prywatnej i nie kłam, że każdy może ją znaleźć, bo do tej pory znało tą galerię około 5, nie jest podpisana i normalnie bez mojej zgody nikt by tam nie trafił.

Co do osób, które się tu moim kosztem bawią - cóż świadczy to tylko o was. Dobrze wiem, że atmosfera forum jest taka, że wszyscy się uśmiechają jak się spotkają (prawda partycjo?), ale w gruncie rzeczy czekają na moment, żeby pogrążyć tych, których się nie lubi. Dobrze wiedzieć kto jest w gronie sępów, które tylko czekają na łatwy żer.

I już mi nawet nie jest tak przykro, jestem po prostu sprawą zniesmaczona. Nie sądziłam, że pozornie dobrze wychowany chłopak może odznaczać się taką desperacją - musi Cię to porządnie kręcić co? Pomyśl sobie, że możesz tylko popatrzeć, że nigdy nie będzie Ci do dane... Aha i jeśli jeszcze raz umieścisz tu coś z naszych prywatnych rozmów to mam nadzieje, że moderatorzy zaopiekują się Tobą odpowiednio. Forum to nie miejsce dla twoich chorych fantazji.
Mam nadzieję, że Szymon ma naprawdę obsesję na Twoim punkcie, bo inaczej twój post jest żałosny. Jak na razie to wmawiałaś to już wielu osobom, naprawdę uważasz się za tak atrakcyjną?

Masz tupet, nie ma co. I chore wyobrażenie na temat swojej osoby.
Odpowiedz
#21
Markowa napisał(a):Co do osób, które się tu moim kosztem bawią - cóż świadczy to tylko o was. Dobrze wiem, że atmosfera forum jest taka, że wszyscy się uśmiechają jak się spotkają (prawda partycjo?), ale w gruncie rzeczy czekają na moment, żeby pogrążyć tych, których się nie lubi. Dobrze wiedzieć kto jest w gronie sępów, które tylko czekają na łatwy żer.
Z tym fragmentem nie zgodziłbym się do końca.
Po pierwsze, nie wszyscy się uśmiechają. Są tacy, którzy omijają się szerokiem łukiem.
Po drugie, z tego, co obserwuję, niekórzy mają już dawno za sobą etap wyczekiwania na moment, w którym można dogryźć , obśmiać, wyszydzić, zrobić przykrość. Aktualnie na taki moment już się nie czeka - ten moment się inspiruje. Zapraszamy, dajmy na to, osobę na imprezę a potem robimy sobie z niej i osób jej bliskich jaja. Proste to i wygodne! Po co czekać?
Czynimy jej przykrości na tejże właśnie imprezie i patrzymy sobie spokojnie, jak ładnie jej dopier...lilismy.
Następnie swoją radością z powodu wyrządzonej komuś przykrości dzielimy się z każdym - tak w realu, jak i w Necie. Ubaw mamy po pachy, temat do rozmów mamy na wiele miesięcy.
Dla równowagi, raz na jakiś czas dzwonimy lub deklarujemy na Forum swoją niezłomną troskę o osobę, którą usiłujemy gnoić. Życzym jej jak najlepiej i te życzenia całkowicie zagłuszają nasze ewentualne wyrzuty sumienia (jeśli oczywiście posiadamy sumienie).

Oczywiście innym sposobem, aby komuś dopier...lić jest poderwanie dziewczyny przyjaciela . Tzn, przepraszam, chciałem powiedzieć, czułe zaopiekowanie się dziewczyną przyjaciela. Big Grin

pozdrawiam

PS: nikogo nie chciałem dotknąć tym postem więc za pewne nie zareagują nań osoby inne, jak tylko te, które postępują zgodnie z wyżej opisanym schematem.

ukłony Big Grin
Odpowiedz
#22
Markowa nie "uważa się"! Markowa JEST ATRAKCYJNA! Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
#23
gosiafar napisał(a):Markowa JEST ATRAKCYJNA!
Prawda!
Szkoda, ze ta prawda męczy i boli niektórych, zamiast cieszyć.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
#24
Markowa <!-- s:( --><img src=\{SMILIES_PATH}/sad.gif\" alt=\":(\" title=\"\" /><!-- s:( -->' napisał(a):i nie kłam, że każdy może ją znaleźć, bo do tej pory znało tą galerię około 5, nie jest podpisana i normalnie bez mojej zgody nikt by tam nie trafił.
Trafił czy nie, po to się coś zamieszcza w internecie, żeby było ogólnodostępne! To tak jakbyś wywiesiła te zdjęcia na słupie ogłoszeniowym czy w gazecie. Jeśli publikujesz coś po to, żeby nie zostało znalezione, to Twój problem.
Markowa <!-- s:( --><img src=\{SMILIES_PATH}/sad.gif\" alt=\":(\" title=\"\" /><!-- s:( -->' napisał(a):I już mi nawet nie jest tak przykro, jestem po prostu sprawą zniesmaczona.
Ja też jestem zniesmaczony, tylko że tym fragmentem:
Markowa <!-- s:( --><img src=\{SMILIES_PATH}/sad.gif\" alt=\":(\" title=\"\" /><!-- s:( -->' napisał(a):musi Cię to porządnie kręcić co? Pomyśl sobie, że możesz tylko popatrzeć, że nigdy nie będzie Ci do dane...
Do prawdy żałosne i obrzydliwe. I ty jesteś ponoć pruderyjna?
Markowa <!-- s:( --><img src=\{SMILIES_PATH}/sad.gif\" alt=\":(\" title=\"\" /><!-- s:( -->' napisał(a):Aha i jeśli jeszcze raz umieścisz tu coś z naszych prywatnych rozmów to mam nadzieje, że moderatorzy zaopiekują się Tobą odpowiednio.
To tego tu też nie wolno!? LOL
Odpowiedz
#25
Paweł Konopacki napisał(a):
gosiafar napisał(a):Markowa JEST ATRAKCYJNA!
Prawda!
Szkoda, ze ta prawda męczy i boli niektórych, zamiast cieszyć.
Dobrą droga idziesz.
Może kiedyś...
Markowa <!-- s:aniolek: --><img src=\{SMILIES_PATH}/aniolek.gif\" alt=\":aniolek:\" title=\"\" /><!-- s:aniolek: --> ' napisał(a):będzie Ci do dane...
Odpowiedz
#26
Paweł Konopacki napisał(a):Szkoda, ze ta prawda męczy i boli niektórych, zamiast cieszyć.
Naj..., kurczę, wyraźniej... Sad(
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
#27
gosiafar napisał(a):Naj..., kurczę, wyraźniej... Sad(
Pani Małgorzato, proszę spokojnie wracać do swoich działów, my tutaj naprawdę rozumiemy wszystkie aluzje, nie trzeba Pani asysty. Zawsze pojawia się Pani w trakcie kłótni, chociaż w temacie się Pani nie odzywała. Rozumiem, że cieszy Panią fakt zrozumienia, do kogo pije Paweł Konopacki. Skąd podejrzenia, że jego wypowiedzi wymagają wyjaśnień?

Życzę powodzenia, luzu i wielu latających wiewiórek.

[ Dodano: 18 Kwiecień 2007, 13:03 ]
I pozytywnych zakręconych wibracji

Dla Pani i Pani squadu
Odpowiedz
#28
Ależ, Pani Edyto, dokładnie to samo chciałam napisać Pani, ale moje dobre maniery i poziom kulturalny mnie przed tym powstrzymał, czego i Pani życzę!
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
#29
gosiafar napisał(a):Ależ, Pani Edyto, dokładnie to samo chciałam napisać Pani,
Czyli co chciała Pani napisać? Chyba już może Pani powiedzieć, skoro Pani dobre maniery upadły w obliczu zrobionej sugestii.
Odpowiedz
#30
Moje dobre maniery są cały czas na swoim miejscu. A co do reszty, liczę - może niesłusznie - na Pani inteligencję, Pani Edyto


tjk, serdecznie i gorąco pozdrawiam! Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmarł inż. Jacek Karpiński Przemek 0 1,086 02-22-2010, 12:21 AM
Ostatni post: Przemek
  Jacek na okladce Elzbieta 2 1,742 01-28-2009, 05:37 PM
Ostatni post: Elzbieta
  Jacek Kaczmarski na monetach? pkosela 73 13,641 11-14-2008, 08:52 PM
Ostatni post: DX
  OT z Folk-singer Kaczmarski Alek 18 4,855 06-10-2008, 12:20 AM
Ostatni post: gosiafar
  Jacek Kaczmarski na "Naszej klasie" Duch77 63 12,135 05-21-2008, 01:38 PM
Ostatni post: DX
  Jacek Kaczmarski bohaterem drużyny harcerskiej Szymon 10 3,019 06-19-2007, 04:53 PM
Ostatni post: Zeratul
  Jacek Kaczmarski i gitara elektryczna - nabijanie postów Niktważny 47 9,918 06-18-2007, 06:44 PM
Ostatni post: Edyta
  http://www.kaczmarski.art...opic.php?t=4161 dzikakaczka 0 1,208 05-28-2007, 07:26 AM
Ostatni post: dzikakaczka
  Kaczmarski prorokiem? Kuba Mędrzycki 2 1,669 02-12-2007, 07:46 AM
Ostatni post: Filip P.
  Jakim człowiekiem był Jacek Kaczmarski? - zabawa z proxy Ćwirek 45 8,610 01-23-2007, 07:12 AM
Ostatni post: Artur

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości