Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal w Bydgoszczy
Tak, Twoje nogi zdecydowanie przykuły moją uwagę! Smile
Patrycja
Odpowiedz
Spokojnie, piotrek! Emoty jakie pozwoliłem sobie dołączyć do mojej wypowiedzi, nie znalazły się tam przypadkowo.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Nagrania z zeszłorocznego festiwalu w Bydgoszczy dostępne tutaj:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zrodlowciazbije.pl/nagrania.html">http://www.zrodlowciazbije.pl/nagrania.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
Czyżby jakiś nieopublikowany utwór "1978"?
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
Zdaje się, że nie masz szczęścia do tej piosenki, Przemku - jak nie misie koala, to inne literówki Wink
A czy jest szansa na grafiki w wyższej rozdzielczości? Czy pytać na jakiegoś maila ze strony?
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
Nie jest tak źle; ważne, że tym razem udało mi się w miarę nastroić gitarę.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Czy pytać na jakiegoś maila ze strony?
Ze strony. Smile
Odpowiedz
Cytat:The requested URL /1978%20-%20Przemys%C5%82aw%20Grudzinski.mp3 was not found on this server.
;(
Niefart, jak babcię kochałem, niefart...

[ Dodano: 13 Luty 2008, 19:56 ]
Cytat:The requested URL /10%20Modlitwa%20o%20wschodzie%20s%C5%82onca%20-%20Wiara.mp3 was not found on this server.

[ Dodano: 13 Luty 2008, 19:58 ]
Cytat:The requested URL /14%20Pan%20Wo%C5%82odyjowski%20-%20Jeremiasz%20Strozyk.mp3 was not found on this server.

[ Dodano: 13 Luty 2008, 20:05 ]
Mail wysłany...
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Zdaje się, że nie masz szczęścia do tej piosenki, Przemku - jak nie misie koala, to inne literówki Wink
Ale to było w Toruniu, a tam śpiewał Przemek Gintrowski! :rotfl:
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
Część wątku trafiła do Karczmy - nie chciałem tego usuwać, a z drugiej strony prywatna korespondencja nie powinna pojawiać się na forum Sad

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Zeratul napisał(a):Część wątku trafiła do Karczmy - nie chciałem tego usuwać, a z drugiej strony prywatna korespondencja nie powinna pojawiać się na forum
Szkoda, ze info o płycie ucięło - akurat to było na temat.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):
Zeratul napisał(a):Część wątku trafiła do Karczmy - nie chciałem tego usuwać, a z drugiej strony prywatna korespondencja nie powinna pojawiać się na forum
Szkoda, ze info o płycie ucięło - akurat to było na temat.
To niech Pacia umieści je jeszcze raz - nie mogłem przecież podzielić jej posta na pół Wink

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
A Natalia Sikora, której nagrania zostały zamieszczone na płycie, z całą pewnością nie jest Natalią Sikorą, która wygrała wrocław parę lat temu Smile
[color=#0000FF][i]Gałąź kona najpiękniej,
Bo umiera, gdy pęknie
Pod owoców zwieszonych
Ciężarem.
Mnie zaszkodził łyk godzin,
Ale jak tu być zdrowym?
Wódki miarę czas leje za barem.[/i][/color]

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.zrodlowciazbije.pl">www.zrodlowciazbije.pl</a><!-- w -->

Niestety, wbrew nadziejom niektórych użytkowników, Pan Dudzińki nie ma mi za złe, że zacytowałam treść jego maila Smile

Pozdrawiam
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):nagrania z festiwalu można obejrzeć
Hm... gdzie można obejrzeć?
Odpowiedz
No właśnie, jeśli chodzi o galerię, to nie działa.
Odpowiedz
gredler napisał(a):No właśnie, jeśli chodzi o galerię, to nie działa
A u mnie dziala. I audio i galeria. Chyba, ze Simonowi chodzilo o slowo 'obejrzec' z mysla o video, a nie audio.
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
Taka ciekawostka: Na umowie podpisanej przez każdego uczestnika tegorocznego festiwalu w Bydgoszczy będzie dodany akapit, że uczestnik musi wyrazić zgodę na przetwarzanie i rejestrowanie jego występu. Moim zdaniem słusznie.

Co do nagrań video, to nie wiem, może źle zrozumiałam Grzegorza, może material video będzie dostępne dopiero na płycie.

pozdrawiam
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):może material video będzie dostępne dopiero na płycie.
Ja pierwsze słysze o jakimkolwiek materiale video, rozmawiam z Grzegorzem regularnie i nigdy o czyms takim nie wspominał.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Ja pierwsze słysze o jakimkolwiek materiale video, rozmawiam z Grzegorzem regularnie i nigdy o czyms takim nie wspominał.
W takim razie ja źle go zrozumiałam. Przepraszam za zamieszanie.
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
berseis13 napisał(a):Pan Dudzińki nie ma mi za złe, że zacytowałam treść jego maila Smile
Tak? To ciekawe, bo mi napisał zupełnie co innego.
berseis13 napisał(a):Co do nagrań video, to nie wiem, może źle zrozumiałam Grzegorza, może material video będzie dostępne dopiero na płycie.
Raczej źle się wyraziłaś, gdyż wyraźnie napisałaś, że dostałaś od Grzegorza dvd z koncertu.
Odpowiedz
Tak dla ścisłości, żadnej płyty jeszcze nie dostałam, ale dostanę, zresztą tak już pisałam.

A co Tobie piszą na mój czy inny temat nie jest dla mnie poruszającym tematem, tak jak dla niektórych...
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
Simon napisał(a):Ja pierwsze słysze o jakimkolwiek materiale video
Ja nie pierwsze, bo prawie za każdym razem pisał, że płyta oprócz nagrań audio będzie zawierała również płytę DVD z nagraniem wideo festiwalu.
Odpowiedz
gredler napisał(a):że płyta oprócz nagrań audio będzie zawierała również płytę DVD z nagraniem wideo festiwalu.
Tak się tylko zastanawiam kto i skąd rejestrował koncert. Bo wydaje mi się, że byłem praktycznie przez cały czas na festiwalowym dziedzińcu i z kamerą to widziałem jedynie pkoselę. Smile
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Bo wydaje mi się, że byłem praktycznie przez cały czas na festiwalowym dziedzińcu i z kamerą to widziałem jedynie pkoselę
Nie no, pamiętam, że był jeszcze taki młody gość z dużą, sprawiającą wrażenie profesjonalnej kamerą na statywie.
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
Może to była ukryta kamera? Ja też nie wiem, jak rejestrowano koncert, ale wydaje mi się, że nie ma co liczyć na jakiś ciekawszy montaż, ujęcia z helikoptera, dynamiczne prowadzenie kamery itp.
Odpowiedz
gredler napisał(a):Może to była ukryta kamera?
facet stał przez cały czas z przodu, pomiędzy dwoma rzędami siedzeń
"Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas - bez Chrystusa."
Jan Paweł II
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Tak się tylko zastanawiam kto i skąd rejestrował koncert.
Xaos. Kamera stała (prawie) cały czas na środku.
Ja pewnie trzymałem przez chwilę kamerę Gośki, ale to raczej o nagraniach Andrzeja może być mowa.
Sławek napisał(a):Nie no, pamiętam, że był jeszcze taki młody gość z dużą, sprawiającą wrażenie profesjonalnej kamerą na statywie.
A to pewnie TV, która była przez chwilę.
gredler napisał(a):Ja też nie wiem, jak rejestrowano koncert, ale wydaje mi się, że nie ma co liczyć na jakiś ciekawszy montaż, ujęcia z helikoptera, dynamiczne prowadzenie kamery itp.
A co to? Wyścig po pokoju? Tongue

[ Dodano: 17 Luty 2008, 20:29 ]
Sławek napisał(a):facet stał przez cały czas z przodu, pomiędzy dwoma rzędami siedzeń
Nie cały, bo jeszcze zdjęcia robił Wink
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Xaos. Kamera stała (prawie) cały czas na środku.
no właśnie, o tym piszę
pkosela napisał(a):A to pewnie TV, która była przez chwilę.
ekipy tv akurat nie zarejestrowałem
Jan Paweł II
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Raczej źle się wyraziłaś, gdyż wyraźnie napisałaś, że dostałaś od Grzegorza dvd z koncertu.
Hmmm, no mnie się zdaje, że Patrycjawyraźnie napisała coś zupełnie innego:
berseis13 napisał(a):Mam przyjemność ogłosić, że powstała płyta dvd z nagraniami z festiwalu. Postaram się jakoś Wam je udostępnić jak otrzymam płytę.
(vide temat w Karczmie o prywatnej korespondencji).
Mam wrażenie, Jakubusiu, że czytasz jakieś zupełnie inne Forum.
Odpowiedz