Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaczka2
niniejszym informuję, że w wolnej chwili stworzę sobie wirtualny byt 'kaczka2' i w tym wątku kaczka2 będzie lżyć niewybrednie kaczkę, kaczka będzie się bronić też niewybrednie, generalnie postaram się utrzymywać średni poziom dyskusji forumowych.

/edit
w mordę, jak mi wirtuala nie dopuszczą do HP to kupa będzie :|
NestSite
http://www.arturkaczorek.pl
kaczka napisał(a):w mordę, jak mi wirtuala nie dopuszczą do HP to kupa będzie :|
masz dziecko. baw się Smile)
kaczka napisał(a):w tym wątku kaczka2 będzie lżyć niewybrednie kaczkę
Drogi (droga? Wink ) kaczko, dopóki nie popracujesz na swoim alter-ego v. 2.0, pozwól że Cię chwilowo wyręczę:
Piękna twoja mać!
Ty kaktusie zalotny, udaj się spać!

[koniec cytatu]
Znajdzie się słowo na każde słowo
MacB napisał(a):Drogi (droga? Wink ) kaczko
Artur, sorki za OT, ale MacB mnie zaciekawił. Rzeczywiście, jeśli brać pod uwagę Twój nick, to powinno być droga, a jesli fakt, że jesteś płci męskiej , to drogi. I jak jest poprawnie?
Plus Leonardo i Mach
ej no. nie psujcie tematu :evil:
tmach napisał(a):Rzeczywiście, jeśli brać pod uwagę Twój nick, to powinno być droga, a jesli fakt, że jesteś płci męskiej , to drogi. I jak jest poprawnie?
"Drogi", bo w tym przypadku płeć ważniejsza jest od rodzaju gramatycznego Smile
Tak jak np:
ten sympatyczny chłopina
"Chłopina" jest rodzaju żeńskiego, ale ponieważ odnosi się do mężczyzny - używa się męskich form "ten" i "sympatyczny"

W przypadku kobiet zasady są inne, hehehe...
i tak np mówi się:
ten wstrętny babsztyl
"Babsztyl" jest rodzaju męskiego, choć odnosi się do kobiety. Ale w tym przypadku rodzaj gramatyczny jest "ważniejszy" niż płeć - stąd formy "ten" i "wstrętny"
Ależ Kaczko 2, ani mi się waż lżyć Kaczki, bo będę bronić tego Użytkownika przed Tobą!
Ale, swoją drogą, Ty to jesteś bezpieczny, nie to co jakieś tam wróbelki. Gdyby w naszym rządzie była chociaż jedna taka ptaszyna to i one by się ostały... Co innego Kaczka! Tu każde ostrzeżenie, ban czy choćby napastliwy post może być odebrany jako znieważenie Wielkich Kaczek! Więc jesteś bezpieczny... Big Grin
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Luna napisał(a):Ale w tym przypadku rodzaj gramatyczny jest "ważniejszy" niż płeć - stąd formy "ten" i "wstrętny"
Jasne,co złe to faceci Tongue
ann napisał(a):ej no. nie psujcie tematu :evil:
Nawrzucać Mu jeszcze? Wink
A może jednak nie, bo
gosiafar napisał(a):napastliwy post może być odebrany jako znieważenie Wielkich Kaczek!
I kontunuując OT
Luna napisał(a):"Drogi", bo w tym przypadku płeć ważniejsza jest od rodzaju gramatycznego Smile
Tak jak np:
ten sympatyczny chłopina
"Chłopina" jest rodzaju żeńskiego, ale ponieważ odnosi się do mężczyzny - używa się męskich form "ten" i "sympatyczny"
Ale przecież powiemy "Ta cholerna ciota" Big Grin

I by nie mnożyć wątków spytam przy okazji AA jak to jest z tą NASZĄ Karczmą?
Chyba AA, no w każdym razie ktoś z Administralicji o KArczmie napisał(a):Tu się kłócimy i bijemy. Przesuwane są tu wszelkie wycieczki osobiste z całego forum. Tematy są niezamykane, więc można kończyć awantury w spokoju i nie ma ostrzeżeń. Warunek jest jeden – nie przenosimy awantur na resztę forum.
Czyli co? Zamykane? Czy nie zamykane? Wink
MacB napisał(a):I by nie mnożyć wątków spytam przy okazji AA jak to jest z tą NASZĄ Karczmą?
Takie pytania to chyba na email teraz się przesyła, nie?
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
MacB napisał(a):Ale przecież powiemy "Ta cholerna ciota"
Hehehe...
Wydaje mi się, że czasem istnieje wybór, w zależności od tego, jak bardzo chcemy kogoś pogrążyć Wink. Czyli np "ta stara pierdoła" (formy żeńskie użyte konsekwentnie) o facecie jest chyba jeszcze bardziej obraźliwe, niż "ten stary pierdoła". Big Grin
Paweł Konopacki napisał(a):Takie pytania to chyba na email teraz się przesyła, nie?
Czy ja wiem....
Może i na email, ale zupełnie przypadkiem nad Hyde Parkiem przeczytałem tamtą informację dziś, więc spytałem - bo osobiście nie nadążam za zmianami: raz jest tak, a jak wracam za godzinę to znów inaczej. Wstąpiłem nawet do Karczmy, by sprawdzić jak jest teraz...
No dobra - nie będę przedłużał offu (a licznika i tak sobie nie nabijam*, boć to Hyde Park przecie Big Grin )
M.

----
* nawet nie chciałbym nabijać, bo polubiłem kalifowanie, a do tytaństwa mnie nie ciągnie Wink
Luna napisał(a):
tmach napisał(a):Rzeczywiście, jeśli brać pod uwagę Twój nick, to powinno być droga, a jesli fakt, że jesteś płci męskiej , to drogi. I jak jest poprawnie?
"Drogi", bo w tym przypadku płeć ważniejsza jest od rodzaju gramatycznego Smile
Tak jak np:
ten sympatyczny chłopina

W przypadku kobiet zasady są inne, hehehe...
i tak np mówi się:
ten wstrętny babsztyl
"Babsztyl" jest rodzaju męskiego, choć odnosi się do kobiety. Ale w tym przypadku rodzaj gramatyczny jest "ważniejszy" niż płeć - stąd formy "ten" i "wstrętny"
Rozwiązanie jest prostsze: chłopina jest rodzaju męskiego, w przeciwieństwie do chłopięcia (nijakiego).
MacB napisał(a):raz jest tak, a jak wracam za godzinę to znów inaczej
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Hej, kiedy zostałeś zdegradowany? :o
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Ludwik napisał(a):Rozwiązanie jest prostsze: chłopina jest rodzaju męskiego
A tu?
Luna napisał(a):"ten stary pierdoła"

[ Dodano: 8 Luty 2007, 22:45 ]
gredler napisał(a):Hej, kiedy zostałeś zdegradowany?
Otrzymanie kalifatu uważasz za degradację?? :o
W pewnym sensie tak - z ekonomicznego punktu widzenia kalifat jest dobrem łatwiej dostępnych; praktycznie każdy może nim zostać automatycznie; to kwestia czasu i pisania w odpowiednich działach. Natomiast kaczmarologów jest obecnie pięciu, czyli ponad dwa razy mniej niż kalifów, a tej rangi nie dostaje się ot, tak. Dobro rzadsze jest cenniejsze.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Ludwik napisał(a):rozwiązanie jest prostsze: chłopina jest rodzaju męskiego, w przeciwieństwie do chłopięcia (nijakiego).
"Chłopina" jest męski albo żeński (ten albo ta chłopina)
Odmienia się jak rodzaj żeński IV deklinacja (źródło - Doroszewski)
Czyli: jest on męski lub żeński składniowo, ale żeński fleksyjnie (taki np "tata" jest już tylko męski składniowo i żeński fleksyjnie)

Aha - polonistką nie jestem Wink
MacB napisał(a):bo polubiłem kalifowanie, a do tytaństwa mnie nie ciągnie
A mi z kolei Sowizdrzał podoba się bardziej niż Sarmata Wink
nie uważasz, ze może wystarczy już parzystych kaczek?
[i]I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie[/i]
MacB napisał(a):
gredler napisał(a):Hej, kiedy zostałeś zdegradowany?
Otrzymanie kalifatu uważasz za degradację?? :o
Hej, ale MacB nadal ma Kaczmarologa w profilu, czyli jednak nie został zdegradowany.
Luna napisał(a):A mi z kolei Sowizdrzał podoba się bardziej niż Sarmata
Tak jest!

Pozdrawiam
ps
"Pieśń człowieka doskonali,
Człowiek znika, pieśń nie ginie.
Tak śmiertelnik sięga szczytów
I w tym tkwi realizm mitu."
Ja ci dam, cienki kutasie wirtuala :zly: najpierw się naucz pisać po polsku i grać na gitarze, potem zakładaj sobie tematy, kryje się taki za debilną ksywką i zdjęciem porządnego człowieka (o prawach autorskich nie słyszałeś gamoniu?)
BANA MU! to ćwirek, muchomorek i wszystkie kataklizmy na raz!
:evil: :evil: :evil: :wredny: :wredny: :wredny: :wredny: :wredny: :evil: :evil: :wredny: :wredny: :wredny: :wredny: :evil: :wredny: :evil: :wredny: :evil:
Przepraszam, ale czy ja Pana znam?
to Pan wygląda mi na jakiś dziwny byt wirtualny, który powstał jedynie by siać zamieszanie na Forum.
Po drugie to jest moje zdjęcie.
Po trzecie, czy Pan choć raz słyszał moje granie, aby w tak niepochlebny sposób się o nim wyrażać? Czy fakt, że piszę poprawną (oraz wyszukanie grzeczną) polszczyzną jest dla Pana zauważalny?
Zaręczam również, że nie jestem żadnym Ćwirkiem czy muchomorkiem.
Kłaniam się, i odrobiny kultury życzę *-`-
NestSite
"przepraszam, czy ja Pana znam" bla bla bla :rotfl: :rotfl:
nie udawaj kultury, ciole-matole jeden, znam cie nie od dziś, mośku kwadratowy, ryj masz kaprawy i zaropiały :evil: a ten na zdjęciu to porządny gościówa. :aniolek:
inni pierdzą składniej niż ty grasz na gitarze, jak chciałem zrobić aborcję teściowej to ją zabrałem na koncert, przekręciła się po 2 kawałkach :wredny: :wredny: :wredny: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :evil:

[ Dodano: 9 Luty 2007, 11:20 ]
aha, zapomniałem
GOŃ SIĘ LESZCZU :evil:
Miałkie raczej.
Coś się na pewno wydarzy - to jasne.
Przykro mi, że nie mogę produkować postów w takim tempie jak Pan, ale niektórzy pracują a nie siedzą w sieci nie mając nic do powiedzenia.
Przy Pana stanie kultury zaczynam się zastanawiać, czy odróżnia Pan Obławę od Gdzie ta keja Big Grin

[ Dodano: 10 Luty 2007, 09:35 ]
Mnie wystarczyły 3 dni i kilka bezsensownych postów, żeby mi się to błyskawicznie znudziło.
A ile Ty potrzebujesz czasu, żeby przestać pierdolić głuopty na forum?

Ad Admin-> wątek możecie zamknąć, kaczka2 - skasować.
NestSite

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości