Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwirek
#1
Zakładam nowy temat wyłącznie dlatego, że przeniesiony wątek ćwirkowy do Hyde Parku zamknęliście i nie można już pisać.
Mam pytanie do admonistracji: czy nie rozumiecie Państwo, że blokując Ćwirka, który de facto nic oburzającego nie napisał, narażacie się na słuszny zarzut o cenzurę? Że podcinacie gałąź, na której siedzicie? Że szkodzicie temu forum? Że sprzeniewierzacie się ideałom, w obronie których patron tej strony poświęcił kawał swojego życia? Dla mnie ejst to kompletnie niezrozumiałe i smutne, strasznie smutne.
Po co było blokować Ćwirka? Po co zamykać temat Ćwirka (słusznie przeniesiony do Hyde Parku)? No po co, ludzie? Zastanówcie się, czy naprawdę on aż tak szkodził komukolwiek, by używać rozwiązań siłowych? :/

[ Dodano: 7 Luty 2007, 00:11 ]
Mam prośbę: porozmawiajcie przynajmniej o tym zamiast gorączkowo przenosić i tę uwagę do Karczmy i zamykać ją. Skoro Ćwirek jest aż taki groźny to przynajmniej to jakoś uzasadnijcie. Może ten bohater, który walnął mu trzy ostrzeżenia za jeden post jakoś to uzasadni, bo ja, ciemny klecha, nie rozumiem.
#2
A ja mam dla Pana, Panie Luter propozycję następującą.

Skoro tak Pana drażni cenzura w Tym Miejscu, to może się Pan przeniesie wreszcie na stałe w Inny Zakątek Wirtualnej Przestrzeni, a mianowicie na Forum Karczmar dla Kaczmarofili, którzy chcą porozmawiać o JK lub czymkolwiek innym bez ryzyka skasowania posta, ostrzeżeń. Administracja Tamtego Forum, swoistej oazy wolności i swobody kaczmarofilskiej, udzieli z całą pewnością azylu zarówno Panu, jak i skrzywdzonemu nikczemnie przez Tutejsze Władze Ćwirkowi i innym Niezłomnym Żeglarzom (i ich Kapitanom) Wirtualnej Przestrzeni, Bohaterskim Bojownikom o Wolność i Demokrację!

Kłaniam się nisko z nadzieją, że nie pozostanie Pan obojętny na tak kuszącą perspektywę wypowiadania się wyłacznie w miejscu, gdzie nikt Pana, ani Innych Użytkowników ograniczać w niczym nie będzie. Z małym zastrzeżeniem dotyczącym rejestracji oczywiście, bo dla niezarejestrowanych Enklawa Prawdziwych Kaczmarofili pozostaje niewidoczna.
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
#3
Panie Szymonie, od co najmniej tygodnia Panu tłumaczę, a Pan jest na to impregnowany, że forum o Jacku Kaczmarskim nie powinno i nie może faworyzować użytkowników wedle sympatii administracji. I z całym dla Pana szacunkiem, ale Pańskie propozycje pod tytułem fora ze dwora świadczą wyłącznie o Pańskiej arogancji i o niczym więcej.
A Pan, Panie Arturze, zamiast (albo przynajmniej oprócz) przyznawać Panu Szymonowi piwo, może by jakoś uzasadnił kuriozalne decyzje administracji. Czy uzasadnienie sprowadza się do pogardliwego: idź pan se stąd. hm?
#4
Szymon napisał(a):dla niezarejestrowanych Enklawa Prawdziwych Kaczmarofili pozostaje niewidoczna.
O, rzeczywiście, zamknęli dla niezarejestrowanych. Ciekawe dlaczego.
#5
Otworzyłem, ale co to za różnica? jak ktoś chce uczestniczyć to przecież i tak się zarejestruje?
#6
Panie Luter
Nich się Pan nie martwi, uzytkownik Ćwirek za chwilę założy sobie nowe konto. Tym razem nazwie się Kalwin, albo Zwingli. Albo - mam taką propozycję, gdyby Ćwirek, jakimś cudownym zbiegiem okoliczności czytał Forum mimo blokady - niech nazwie się Jan Hus.
Myslę, że się Pan za bardzo Ćwirkiem przejmuje. On sobie znajdzie jeden ale za to pewny sposób, aby prztrwać. Ten sposób Pan zresztą też zna, Panie Luter, prawda?
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
#7
Berseis:czy po pięciu ostrzeżeniach nie następuje zablokowanie użytkownika?


czasami następuje już po jednym ostrzeżeniu, to zależy od persony.. Ci co pewniejsi siebie ostrzeżeń nie dostają :rotfl:
#8
jak dla mnie ban Ćiwrka poinien być początkiem czystki na forum... za dużo złej krwi napłynęło, trzeba ją teraz jakoś odpompować... i poczekać na swieżą krew.
#9
Paweł Konopacki napisał(a):gdyby Ćwirek, jakimś cudownym zbiegiem okoliczności czytał Forum mimo blokady
Zdaje się, że Ćwirek otrzymał jedynie zakaz pisania, więc zaglądać na Forum i czytać zamieszczane tutaj wypowiedzi jak najbardziej może. Nawet pod "własnym" Ćwirkowym loginem Wink
Tomek_Ciesla napisał(a):za dużo złej krwi napłynęło, trzeba ją teraz jakoś odpompować...
Cokolwiek makabryczna ta Twoja metaforyka...
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
#10
Tomek_Ciesla napisał(a):poczekać na swieżą krew.
Tomek, nie dość, że alkoholik, to jeszcze wampir... I kogo Ty tu bajerujesz tą colą!?... !! ?? ??
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
#11
gosiafar napisał(a):nie dość, że alkoholik,
:evil: :zly:
gosiafar napisał(a):I kogo Ty tu bajerujesz tą colą!?.
JK napisał(a):Głupi Naród

Big Grin
#12
No, to się cieszę, że nie mnie... :rotfl:
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
#13
Paweł Konopacki napisał(a):Panie Luter
Nich się Pan nie martwi, uzytkownik Ćwirek za chwilę założy sobie nowe konto. Tym razem nazwie się Kalwin, albo Zwingli.
Zasadniczo się z tym zgadzam i dlatego (między innymi) uważam, że blokowanie go nie ma sensu.

A to, ze administracja nijak nie ustosunkowała się do wypowiedzi moich i Pana Ludwika jest... smutne.
#14
Luter napisał(a):A to, ze administracja nijak nie ustosunkowała się do wypowiedzi moich i Pana Ludwika jest... smutne.
A ja myślę, że rozsądne.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
#15
A ja myślę, że nierozsądne właśnie. Kiedyś być może się okaże, kto miał rację.
#16
A ja myślę, że to co się wyrabia ostatni na forum przekracza ludzkie pojęcie. Twory wirtualne, które są zakładane tylko po to, żeby kogoś niewybrednie naubliżać, personalne wycieczki w każdym wątku. Mimo mojej przekory w stosunku do władzy zwierzchniej wnioskuje o zbanowanie i zablokowanie dostępu do forum IP wyszczególnionych użytkowników, tym, którzy narzekają na cenzurę powiem krótko; jeśli kogoś nie stać na zachowanie kultury i autocenzury w miejscu publicznym to się go wyrzuca za drzwi!
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
#17
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):wnioskuje o zbanowanie i zablokowanie dostępu do forum IP wyszczególnionych użytkowników, tym, którzy narzekają na cenzurę powiem krótko
I ja się z tym zgadzam!
To jest bardzo słuszna uwaga.
Brawo, Łopateczko!
#18
Edyta napisał(a):Brawo, Łopateczko!
Cokolwiek to znaczy...

Aha na wypadek, gdyby po takim cytacie doszło do nieporozumień: nie wnioskuje o zablokowanie tych, którzy narzekają na cenzurę (ale wnioskuje, żeby już przestali bo to już nudne), ale tych, którzy jak "Paweł" wchodzą i wulgarnie napastują innych.
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
#19
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):nie wnioskuje o zablokowanie tych, którzy narzekają na cenzurę
Aaa. :poklon:
#20
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):A ja myślę, że to co się wyrabia ostatni na forum przekracza ludzkie pojęcie. Twory wirtualne, które są zakładane tylko po to, żeby kogoś niewybrednie naubliżać, personalne wycieczki w każdym wątku.
Zakładane są nie po to tylko dlatego, że taki jest obecny regulamin.
#21
Kpisz chyba? Regulamin jest taki od pewne czasu i kilkadziesiąt osób sobie nie ubliża, więc nie jest to kwestia tylko i wyłącznie uregulowań odgórnych, ale braku kultury i dobitnie mówić zakompleksienia przechodzącego w stany maniakalne.
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
#22
Markowa <!-- s:) --><img src=\{SMILIES_PATH}/smile.gif\" alt=\":)\" title=\"\" /><!-- s:) -->' napisał(a):A ja myślę, że to co się wyrabia ostatni na forum przekracza ludzkie pojęcie.
Skoro tak Ci to przeszkadza, to nie widzę przeciwwskazań, abyś zaczęła jakiś konstruktywny i merytoryczny wątek.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
#23
Kuba Mędrzycki napisał(a):Skoro tak Ci to przeszkadza, to nie widzę przeciwwskazań, abyś zaczęła jakiś konstruktywny i merytoryczny wątek.
Też nie widzę przeciwwskazań, choć uważam, że nie zawsze trzeba otwierać nowy, można dyskutować w już istniejącym.
Jeśli jest to natomiast twoja wycieczką pod kątem mojego gadulstwa i skłonności do off topiców to trudno Ci nie przyznać racji, tyle, że ja swoim sposobem bycia na forum nie krzywdzę żadnych osób, kiedy się wadzę to z poglądami, a nie osobami...
Tak więc krytyka przyjęta, choć nie czuje się tu najgorszym piewcą zła...


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ćwirek Ćwirek 46 8,504 10-18-2008, 09:20 PM
Ostatni post: Kuba Mędrzycki
  ćwirek szaleje Paweł 4 1,946 02-08-2007, 10:13 AM
Ostatni post: thomas.neverny
  Ćwirek - reaktywacja Ćwirek 18 5,179 01-20-2007, 08:29 PM
Ostatni post: Zeratul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości