Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scobinowe kaczmarogranie II (Poznań)
Zapraszam na swój kolejny występ/podstęp (gitara/wokal) pt. "Portrety poety" w Poznaniu, kawiarnia U Przyjaciół na ul. Mielżyńskiego: poniedziałek 18 grudnia o godz. 19.30. Ze względu na ontologiczną ograniczoność kategorii przestrzeni uzgodniliśmy z właścicielami, że tym razem wprowadzimy bezpłatne wejściówki; można je odbierać w kawiarni. Nie ma tego zbyt dużo, więc jeśli kogoś nie zniechęcił poprzedni recitalik (a może zachęcił? Smile ), to może warto się zaopatrzyć nieco wcześniej niż w poniedziałek.

Nie uzgadnialiśmy jeszcze, czy możliwa jest rezerwacja telefoniczna; pewnie ustalimy wkrótce. Ale gdyby ktoś chciał spróbować, to nr telefonu: (61) 851 67 95. Strona: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.uprzyjaciol.pl/">http://www.uprzyjaciol.pl/</a><!-- m --> (jest tam też nr komórki). Mail: <!-- e --><a href="mailto:kawiarnia@uprzyjaciol.pl">kawiarnia@uprzyjaciol.pl</a><!-- e -->.
Serdecznie pozdrawiam
Staszek Krawczyk
Odpowiedz
a beda "Trzy portrety"? Wink
Odpowiedz
A co z nagraniem z poprzedniego wystepu?
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
Witam,

wybaczcie opóźnienie -- studencki tydzień...

1. "Trzech portretów" nie było. Wink

2. Nagranie jest dostępne u mnie, tj. w Poznaniu. Proponuję zamailować na scobin1986#gmail.com i tą drogą uzgodnić szczegóły. Z tym że okres świąteczny odpada, bo w czwartek 21 grudnia wracam do domu i pojawiam się w Poznaniu dopiero 2 stycznia.

Mogę też wysłać pocztą, ale ze zrozumiałych względów filantropijnie tego nie zrobię. Smile

3. Dziwnie wyszło z tymi bezpłatnymi wejściówkami. Nie wiem, czy to dotyczy forumowiczów, ale było dość niewielu ludzi, chociaż wejściówki poszły wszystkie. Czyli niektórzy zajęli innym miejsce (z tego co wiem, kilka osób przez to nie dotarło) i sami nie przyszli... Cóż, szkoda.

4. Nagrania z wczorajszego koncertu nie ma, a w każdym razie ja nic o tym nie wiem. Wink
Serdecznie pozdrawiam
Staszek Krawczyk
Odpowiedz
Scobin napisał(a):Dziwnie wyszło z tymi bezpłatnymi wejściówkami. Nie wiem, czy to dotyczy forumowiczów, ale było dość niewielu ludzi, chociaż wejściówki poszły wszystkie. Czyli niektórzy zajęli innym miejsce (z tego co wiem, kilka osób przez to nie dotarło) i sami nie przyszli... Cóż, szkoda.
Wlasnie, ja nie wiedzialem, czy uda mi sie wejsc, a bylo prawie pusto.

Szkoda tylko, ze na bis nie bylo Levittoux...
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
a ja na przykład usłyszałem o koncercie dopiero po fakcie :/ a szkoda ale wnioskuje ze zapowiada sie dluzsza współpraca z kawairnia u przykaciół wiec czekam na nastepny kocnercik :)
Odpowiedz
yeremyash napisał(a):a ja na przykład usłyszałem o koncercie dopiero po fakcie :/ a szkoda ale wnioskuje ze zapowiada sie dluzsza współpraca z kawairnia u przykaciół wiec czekam na nastepny kocnercik Smile
Z godnym zachwytu opóźnieniem odpowiadam: tak, zapowiada się. Smile Ale kolejny występ raczej dopiero po sesji. Smile

Wezmę też trochę więcej nut niż ostatnio, żeby mieć szerszy wachlarz ewentualnych "piosenek na życzenie". Wink
Serdecznie pozdrawiam
Staszek Krawczyk
Odpowiedz
Scobin napisał(a):Wezmę też trochę więcej nut niż ostatnio, żeby mieć szerszy wachlarz ewentualnych "piosenek na życzenie".
Może w końcu jakas rejestracja? Rad bym posłuchać - Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego zaprasza różnych wykonawców, więc... Smile
Odpowiedz