Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 grudnia Warszawa - LO im. Staszica
Tym razem pytanie o imprezę (nawet nie wiadomo, czy to koncert):
Imprezy napisał(a):Warszawa
Wieczór poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego

Aula XIV LO im S.Staszica
ul.Nowowiejska 37a
godz. 19.00
Czy ktoś wie coś więcej na temat tego wydarzenia?
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
strona szkoły napisał(a):Jak co roku, mamy przyjemność zaprosić na organizowany przez uczniów i absolwentów Staszica wieczorek twórczości Jacka Kaczmarskiego, który odbędzie się w piątek 15 grudnia o godzinie 19:00 w szkolnej auli. Wstęp wolny.
śni inny byt jurajski gad
Odpowiedz
Cytat: 15.12.2006 g. 19:00 Aula XIV LO im S.Staszica- ul.Nowowiejska 37a.

Jak co roku uczniowie i absolwenci XIV LO im Stanisława Staszica mają zaszczyt zaprosić na Wieczór poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego. Tym razem grać będziemy utwory inspirowane obrazami.
Tylko tyle.
Odpowiedz
Faktycznie, zapomniałem, że szkoły mają swoje strony, ale przyznasz, że niewiele to wyjaśnia...

[ Dodano: 11 Grudzień 2006, 18:59 ]
No dobra - przyznacie? Wink
Odpowiedz
To akurat nie jest ze strony szkolnej. Jak bardzo chcesz mogę się zapytać.
Odpowiedz
Jeśli możesz...
Młoda też uruchomiła swoje kontakty w "Staszicu", ale na razie nic z nich nie wynika, a wiem, że (chyba) Trio tam grało, więc byłoby szkoda przegapić...
Odpowiedz
"Jastrzębie Zdrój
Koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego z okazji 25 lecia wprowadzenia stanu wojennego.

Wystąpi Trio Łódzko-Chojnowskie:
Paweł Konopacki - śpiew, gitara
Witold Łuczyński - śpiew, gitara
Tomasz Susmęd - fortepian"

Na Trio w Staszicu, to bym nie stawiała. Big Grin
Odpowiedz
Skoro istniało swego czasu kilka Tercetów Egzotycznych, czy innych Papa Dance'ów, to kto wie...
Odpowiedz
Ja do Staszica mam kawałek - przechodzę przez ulicę i jestem. Ale niestety piątek już mam zawalony... ;(
A jeżeli chodzi o jakieś informacje to postaram się czegoś dowiedzieć.
Patrycja
Odpowiedz
Byłem na podobnym koncercie w Staszicu swego czasu, tylko był on organizowany nieco wcześniej, chyba z okazji Św. Zmarłych, ale to było dobre dwa lata temu jak nie dawniej, mogę mieć jeszcze w domu starą ulotkę z tego konceru, jeśli chcecie wrzucę skana do kompa i podeślę, są tam chyba nazwiska wykonawców i program...jakoś tak jak nic nie pokręcilem...
pozdrawiam
Odpowiedz
Chętnie zobaczę.
Ale w piątek spotykamy się na Chłodnej... Chyba... Organizatora nam wcięło :/

/edit nie wiemskąd mi się wzięła Chmielna...
Odpowiedz
Piotrze, CHŁODNA.
Odpowiedz
poprawka: na Chłodnej.
Ups, ja też zapomniałam... Tyle tego się namnożyło, że wszystkim się już myli.
Patrycja
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Chętnie zobaczę.
To Ci w niedzielę przyniosę, bo się w piątek na Chłodnej raczej nie pojawię, chociaż kto wie, kto wie...
pozdrawiam
Odpowiedz
OK. A w piątek spróbuj Smile
A wracając do tematu, to ciekawe byłoby zobaczyć jak młodzież próbuje pokazać Twórczość JK... Ech, w styczniu pewnie będzie nudno, jak na weselu, a teraz impreza imprezą pogania...
Odpowiedz
Cytat: Wstęp jak najbardziej bezpłatny, miejsce można sobie zarezerwować poprzez przyjście ciut wcześniej...
Nie wiem jakich informacji jeszcze potrzebujecie?
Wykonawcami są raczej nie znani szerszej publiczności (aczkolwiek dobrze się zapowiadający) licealiści i absolwenci Liceum imienia Stanisława Staszica, wykonane zostanie kilkanaście utworów z akompaniamentem na fortepian lub gitarę lub oba na raz, każdy opatrzony komentarzem, oraz wyświetlaną reprodukcją obrazu którego dotyczy. Widowisko ma (mimo naszych wszelkich starań) charakter amatorski, zatem może się zdarzyć lekkie opóźnienie lub inne niedociągnięcia...
Patrycja
Odpowiedz
Młoda, wiem skąd cytujesz Big Grin Właśnie miałam podać tą informację.
Odpowiedz
A co Ty myślałaś? To w końcu też forum Wink
Patrycja
Odpowiedz
Może być ciekawie... Chociaż pomysł nie nowy... Ale piatek zajęty... chyba... :evil:

[ Dodano: 13 Grudzień 2006, 23:42 ]
No to ja już wiem, zę będę na tym koncercie.
Młoda 50/50.
Ktoś się przyłączy?

PS. OLI - mój nr poszedł na PW - w okolicy jest sporo miejsc, żeby przysiąść po koncercie Smile
Odpowiedz