Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szansa Konopackiego
Celna uwaga, Torrentiusie! PK byłby doskonałym politykiem.
Odpowiedz
Torrentius napisał(a):Piwo dla Pawła Konopackiego za perfekcyjną umiejątność władania sztuką perswazji i manipulacji słowem, byłby świetnym politykiem. Smile
Już byli tacy, co się wtrącali, choć chcieli dobrze.

Nazywali się Rozencrantz i Guildenstern Wink.

Pozdrawiam nieofensywnie *-`-
Odpowiedz
MateuszNagórski napisał(a):Celna uwaga, Torrentiusie
A może Torrmentiusie? Wink
Odpowiedz
Niestety nie rozumiem. Sad Czy mogę poprosić o wyjaśnienie, bo chętnie się dowiem o co chodzi.
Pozdrawiam dSmile
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
Torrentius napisał(a):Niestety nie rozumiem. Sad Czy mogę poprosić o wyjaśnienie, bo chętnie się dowiem o co chodzi.
Pozdrawiam dSmile
Rozencrantz i Guildenstern to postaci z dramatu Williego Sz. pt. "Hamlet". Hamlet knuł przeciwko królowi, król przeciwko Hamletowi, a przy okazji Panowie R. i G. poszli do piachu, choć nikomu nic złego nie zrobili (byli lojalni wobec króla i przywiązani do dawnego przyjaciela, Hamleta).

Hamlet skomentował ich śmierć słowami biada tym, którzy wejdą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy.

Tak mi się jakoś z całą sytuacją skojarzyło.

Pozdrawiam Smile,
Odpowiedz
Torrentius napisał(a):mogę poprosić o wyjaśnienie
Torment to ksywa Mateusza. Podobieństwo ksywy i Twego nicka zbiegło się z podobieństwem w poglądach na temat Pawła. Smile Dlatego Was "zmiksowałem". Wink
Odpowiedz
Hmm. Myślałem że o moją wypowiedź chodzi. No cóż, może komuś przydadzą się wywody na temat Hamleta Wink.
Odpowiedz
Simon napisał(a):Torment to ksywa Mateusza. Podobieństwo ksywy i Twego nicka zbiegło się z podobieństwem w poglądach na temat Pawła. Dlatego Was "zmiksowałem".
Dobre, ale sformulowanie "podobienstwo w pogladach na temat Pawla" jest chyba zbyt szerokie, bo sprawia wrazenie jakby dotyczylo calosci, a nie tylko jednego posta.

Pozdrawiam dSmile
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
Torrentius napisał(a):jest chyba zbyt szerokie
Dlatego mrugnąłem okiem: Wink
Odpowiedz