Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audycja w Jedynce
tmach napisał(a):A tak na poważnie, to tak.
Bardzo, bardzo dziękuję i bardzo, bardzo szeroko sie usmiecham.
Odpowiedz
W sumie niezły pomysł nagrać z radia z netu tylko ja mam za słabe łacze chyba. Pozostaje przy tradycyjnych formach nagrywania. Wink Chyba z takeigo zwykłęgo radia będize lepiej brzemieć?
Otulajać się duszy swej płaszczem
Co nie chroni przez żadnym urazem...
Odpowiedz
Ja nagrywam audycję z neta. Nawet oststnio ściągnełam program specjalnie do nagrania tej audycji Smile
Odpowiedz
Się chwile pokombinowało i wyszło!!!. Jeśli nie nastąpią nieprzewidziane probllemy (czytaj np. nieprzewidziana i wszystkopsująca ingerencja któregoś z członków rodziny) to całe nagranie z bitratem 192 kb/s i w formacie ogg zajmie mi ok. 200Mb Smile
Kiedy idę,to idę.Jeśli przyjdzie mi walczyć,jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego,by umrzeć.Bo nie żyję ani w przeszłości,ani w przyszłości.Istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej
Odpowiedz
Na jakiej częstotliwości jest Jedynka w Krakowie? Bo pracująca harcerka chyba mimochodem sobie audycji posłucha...
[b][size=85]Dziś gra się słońcem football-match ogromny!
Bóg strzela gole - po ludzku, wspaniale!
Dziś skok na ziemię z nieba karkołomny,
Cesarskie cięcie i salto mortale![/size][/b]
Odpowiedz
w Krakowie "jedynka" nadaje na 104,9 MHz.
inne czestotliwosci tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.polskieradio.pl/jedynka/czestotliwosci.aspx">http://www.polskieradio.pl/jedynka/czestotliwosci.aspx</a><!-- m -->
Odpowiedz
Zaczęło się interesująco. Nie słyszałem wcześniej tego wykonania Epitafium dla JK (autorstwa LC, jeśli dobrze pamiętam?).

Słuchamy dalej Big Grin
Odpowiedz
DuchX napisał(a):Słuchamy dalej Big Grin
Przerwa na wiadomości :]
Dla słuchających w necie: na serwerze iTVP (drugi z tych do wyboru) jest lepsza jakość [32 kb/s])

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
A teraz prognoza pogody dla rybaków :rotfl:

Swoją drogą, zaciekawiła mnie zapowiedź wykonania przez Berseis piosenki z Mojego zodiaku. Cóż to będzie? ;> Osobiście trzymam kciuki za "Barana". Smile
Odpowiedz
.................
Odpowiedz
Krasny napisał(a):W porywach jedenaście do dwunastu
Genialna audycja!!!
[color=#0000FF][i]Gałąź kona najpiękniej,
Bo umiera, gdy pęknie
Pod owoców zwieszonych
Ciężarem.
Mnie zaszkodził łyk godzin,
Ale jak tu być zdrowym?
Wódki miarę czas leje za barem.[/i][/color]
Genialne było zwłaszcza jak Patrycja powiedziała, że Jacek to "czterdziesty siódmy rocznik", a po kilku minutach pan Stanisław sprostował mówiąc, że Jacek Kaczmarski urodził się dokładnie dwudziestego trzeciego marca 1957 w Warszawie Big Grin
Odpowiedz
Kapitan Nemo napisał(a):Genialne było zwłaszcza jak Patrycja powiedziała, że Jacek to "czterdziesty siódmy rocznik", a po kilku minutach pan Stanisław sprostował mówiąc, że Jacek Kaczmarski urodził się dokładnie dwudziestego trzeciego marca 1957 w Warszawie Big Grin
Cóż... trószeczke siem stremowała :wstyd: .... trudno (dla humanistki Wink ) myśleć o liczbach i numerach o 01:00... Całe szczęście że Stasio ma pamięć do dat i znaków zodiaku Smile
Odpowiedz
Widzę, że Eryk sobie poradził i ma nagranie. Ja nie doczekałam , ale ustawiłam nagrywanie i mam wszystko, wiadomości też. Big Grin No prawie wszystko, bo ucieło mi prawie całe Encore :/ .
Jak posłucham, w wolnej chwili, to powiem o odczuciach
Odpowiedz
tmach napisał(a):Widzę, że Eryk sobie poradził i ma nagranie
Tak udało mi się. W każdym razie dziękuje bardzo za wczorajszą ofertę. Mi z Encore uciekło na szczęście tylko "Mam wszystko czego może chcieć". Ale wszystko się powiodło.
Kiedy idę,to idę.Jeśli przyjdzie mi walczyć,jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego,by umrzeć.Bo nie żyję ani w przeszłości,ani w przyszłości.Istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej
Odpowiedz
audycja byla wspaniala, cala sluchalem i cala "nagrywalem". nagrywalem w cudzyslowiu, bo program, za pomoca, ktorego sluchalem audycji, nagral zamiast dzwieku jakies szumy :/.
moze ktoras z osob, ktore tez nagrywaly audycje, bedzie mogla wrzucic plik na jakis darmowy serwerek? nie powinien on(ten plik) byc duzy, zwlaszcza jak ktos nagrywal z radia internetowego o predkosci 16kb/s. u mnie caly (3 godziny, niestety, tylko szumu o predkosci 16kb/s) wazy 20mb, czyli jak ktos nagrywal z tego lepszej jakosci radia, to bedzie to raptem 40 mb.
Odpowiedz
Czy ja coś źle zrozumiałem? Przysiągłbym, że pani prowadząca zapowiedziała, że w drugiej godzinie audycji zaprezentuje piosenkę z Mojego zodiaku... :niepewny:

Spostrzeżenia dodatkowe:
> Trema - zła rzecz
> Nigdy więcej nie dzwonię do radia z 5 letniego telefonu - mój głooooos Wink

Dziękuję Berseis za wzięcie mnie w obronę, kiedy dinozaury obruszyły się o kombatanctwo Wink.

Pozdrawiam,
Pan Przemek,
Młody człowiek,
:rotfl:
Odpowiedz
....................
Odpowiedz
Ja mam nagraną audycję i mogłabym ją udostępnć ale całkowicie nie wiem jak to się robi Smile)
Odpowiedz
Wracając do audycji. Może to i nie najlepsze miejsce, ale strona internetowa Patrycji nie wydaje sie głupim pomysłem. Bardzo ciekawie. Patrycjo - trochę mniej tremy. Było bardzo fajnie.
Odpowiedz
chetnie Ci napisze jak to zrobic Smile.
najlepiej jest wyslac plik na jakis darmowy serwer (no moze nie najlepiej, ale jest to w miare dobre rozwiazanie), np. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.yousendit.com/">http://www.yousendit.com/</a><!-- m --> .
musisz wejsc na te witryne.
pojawi sie krotki formularz. w pierwszych dwoch polach wpisz dwa adresy email(zupelnie dowolne, moga byc wymyslone). to duze pole mozesz pozostawic wolne.
nastepnie kliknij "wybierz" i wskaz plik z audycja (musi on byc mniejszy niz 100mb, byc moze bedziesz musiala go jakos zmniejszyc). potem musisz juz tylko kliknac na "send it" i czekac odpowiednia ilosc czasu (zalezy od wielkosci pliku oczywiscie) po "wyslaniu sie" pliku na serwer otrzymasz link, ktory mozesz wkleic na forum Smile.
to chyba wszsytko, jak bedzie jakis problem to pisz.
Odpowiedz
Jedno zastrzeżenie - 23 marca to również mylna data, Jacek urodził się 22 marca 1957 roku.
Odpowiedz
Postaram się udostępnić audycję. Cierpliwości...
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Cierpliwości...
Otóż to. Wieeelu nagrywało audycję.
Odpowiedz
To chyba dobrze. Smile
Odpowiedz
Dlatego napisałem, żebyśmy nie wrzucali wszyscy (jeszcze pewnie na jeden serwer...) Myślę, że moja wersja jest nagrana w miarę dobrze, zajmuje niestety ok. 160 MB (mp3, 128 kbps, 2h52m09s)...
Aha, nagrana całość - od "Encore", do wybrzmiewających oklasków w finale...

[ Dodano: 1 Listopad 2006, 13:44 ]
Za jakąś godzinkę (łącze ;( ) podam linka...

[ Dodano: 1 Listopad 2006, 14:50 ]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/piotr_kosela/public/">http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/ ... la/public/</a><!-- m -->
157 MB
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
kamil_s dzięki za wytłumaczenie Smile na pewno kiedyś skorzystam
Odpowiedz
Audycja mi się podobała. W sumie zasnęłam jakoś w połowie wypowiedzi Paci, potem obudziłam się na "Ofierze", a o 4:15 zamiast budzika obudziły mnie jakieś dziwne wycia czy też awangardowo wydobywane dźwięki (już poza programem o JK, ale Jedynka dalej leciała). Prowadząca - słychać było, ze w temacie zorientowana, przynajmniej dla mnie sprawiała takie wrażenie Smile

Jak dojdę do siebie, to przesłucham całość, bo po obiecującej pierwszej godzinie warto wiedzieć, jak się skończyło.
Odpowiedz
Nowhere Woman napisał(a):Prowadząca - słychać było, ze w temacie zorientowana, przynajmniej dla mnie sprawiała takie wrażenie
byla zorientowana, ale troche nie podobalo mi sie jej sceptyczne podejscie do piosenek Jacka spiewanych przez innych wykonawcow. troche przesadzala.
Odpowiedz
kamil_s napisał(a):jej sceptyczne podejscie do piosenek Jacka spiewanych przez innych wykonawcow. troche przesadzala.
To było, podejrzewam, gdzieś w drugiej połowie audycji? (Bo nie pamiętam tego motywu, pewnie go przespałam Wink)
Odpowiedz