Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jacek na DVD
Zastanawiałem się gdzie to umieścić Big Grin
Zdecydowałem się na swój ulubiony dział Wink

Koncert w Chicago na DVD
Odpowiedz
Stany sa chyba w innej DVD Zonie ?

Dziwie sie ze JK na okladce jest o wiele starszy niz w 1983. Ale to nie jest wyjatek. Na okladkach piosenek RWE w Suplemencie tez JK wyglada na starszego niz same nagrania.
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
tak to ja jeszcze ja Poznaję
Co słychać Ano po staremu"
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Cytat:the dvd is converted from vhs
co wskazuje, że jest to wydawnictwo przygotowane chałupniczo i najprawdopodobniej ma region "0", czyli można odtwarzać niezależnie od regionu obsługiwanego przez odtwarzacz. Tak mi się przynajmniej wydaje...

PS. Wilk'u (no i jak to odmieniać? Wink) jak Ty to robisz? Jakiegoś robota wyszukującego takie informacje napisałeś, czy co?
Odpowiedz
wilk'u, wielkie dzięki za tę informację!!!
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
Sądząc po "polskim opisie" na zdjęciu - kasetę można było dostać w Stanach całkiem normalnie (pewnie jakieś środowiska polonijne itp.)
Wydaje się, że "wystawiający" wersję DVD nie ma zbyt wiele wspólnego z autorami nagrania Wink

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Jakiegoś robota wyszukującego takie informacje napisałeś, czy co?
Rano pisal o tym GSz na liście. Tak czy siak aukcja juz się zakończyła.
Odpowiedz
Ale ja pytam (o robota) jak najbardziej poważnie. Ba, nawet z podziwem dla ilości wyszperanych przez Wilka(?) informacji. Nie wierzę, że to wszystko można znaleźć ręcznie... No, chyba, że ma się dużo czasu, albo samozaparcia. Lub odwrotnie...
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
MJ napisał(a):Rano pisal o tym GSz na liście
Nie widziałem
pkosela napisał(a):Ale ja pytam (o robota) jak najbardziej poważnie
za dobrze by było Wink. Zrezygnowałem z google+samozaparcie+nie ma śladów "mniej ważnych" Big Grin

PS
pytanie: gredler, czy oziu2 to ty?
Odpowiedz
wilk'u napisał(a):Zrezygnowałem z google
Dobrze rozumiem, że wyznajesz zasadę "google to nie wszystko"? (bo faktycznie, czasami wyniki wyszukiwania są dość... nieoczekiwane...
wilk'u napisał(a):samozaparcie+nie ma śladów "mniej ważnych"
A tego + cierpliwości gratuluję Smile
Odpowiedz
wilk'u napisał(a):pytanie: gredler, czy oziu2 to ty?
nie, to nie ja. a dlaczego? i kto to jest oziu2? zdaje się, że płyta jeszcze się pojawi.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
A co do regionu, to wyraznie pisze ze 1. Amerykanie to debile...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
gredler napisał(a):
wilk'u napisał(a):pytanie: gredler, czy oziu2 to ty?
nie, to nie ja. a dlaczego? i kto to jest oziu2? zdaje się, że płyta jeszcze się pojawi.
Tak sobie pomyślałem Big Grin z racji wpisu
Cytat:Skąd: Rock Hill, NY
że może jesteś zaineresowany kupnem Sad
A buyer nazywa się oziu2

Dlaczego przypuszczasz że jeszcze się pojawi????
Odpowiedz
wilk'u napisał(a):A buyer nazywa się oziu2
Ale kupujący jest z Francji.

marek
Odpowiedz
gredler napisał(a):zdaje się, że płyta jeszcze się pojawi.
Pojawiły się dwa kolejne egzemplarze Big Grin
Odpowiedz
Ha, a nie mówiłem? Oczywiście, że jestem zainteresowany kupnem. Zastanawiam się tylko, skąd gość ma to wydawnictwo. Może zarejestrował ten koncert 23 lata temu (chyba już były domowe kamery, zwłaszcza w USA), a teraz przekonwertował na nośnik cyfrowy i sprzedaje? Wnioskuję tak po okładce - zdjęcie pochodzi ze znacznie późniejszego okresu i wygląda (okładka) jakby ją robiono domowym sposobem.
Odpowiedz
Spoko !

Co do filmowania w 1983 to kiedys jakis Gosc tu o tym wspominal, podajac informacje nt ilosci kamer rejestrujacych etc. Bodajze w Ksiedze Gosci. Byc moze mowimy o tym samym nagraniu. Trzeba by odnalesc te informacje na Witrynie.

Oczywiscie ze na poczatku lat 80ych istnialy juz magnetowidy oraz kamery wideo (choc wtedy obchodzenie sie z nimi wymagalo pewnej krzepy). Zas co do sprzedawcy to mam wrazenie ze jest to ktos z rodziny (syn, sadzac po reszcie sprzedawanych przedmiotow ?) autora wstepu z okladki (albo i sam autor/wydawca ?).
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Poszukałem w necie nazwiska Takis Nikokiris (widniejącego pod opisem)
Trafiłem na stronę Wojtek.cc z galerią zdjęć.
Pod zakładką 1998 Halloween Party znajduje się 80 zdjęć. Polecam uwadze zdjęcia o numerach: 41 i 69
Odpowiedz
A nr 68 Ci sie nie podoba ? Big Grin Jakosc ekportowa, jak sie kiedys mawialo...
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
wykasowałem numer tego zdjęcia z postu Wink , żeby młodzieży nie wodzić na pokuszenie Big Grin
Odpowiedz
thomas.neverny napisał(a):Co do samej plytki to jak tylko bede mogl powiedziec cos wiecej o jej zawartosci (mam nadziejae ze jest jakas zawartosc...), dam znac. Zas co do sprzedawcy to mam wrazenie ze jest to ktos z rodziny (syn?) autora wstepu z okladki (albo i sam autor/wydawca ?).
Porównując opis angielski (aukcyjny) z opisem polskim (na zdjęciu) odnoszę wrażenie, że sprzedający nie jest w żaden sposób związany z autorem itp.
Wygląda raczej na kogoś, kto kiedyś kupił kasetę, a teraz chce na niej zarobić :]
Liczy się jednak to, że płytka trafi w dobre ręce Wink

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
A portet na okladce tego DVD to ten sam co w logo Witryny Adminkow !
Trzeba dac banana tamtemu gosciowi ! :rotfl:
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Patrząc na wpisy na forum i śledztwo przeprowadzone przez Was mam wrażenie, że niepotrzebne byłyby żadne procesy lustracyjne, sądy itd. Wystarczyłoby wystawić na allegro jakiś dziwny artykuł związany z Jackiem Kaczmarskim podpisany nazwiskiem Miller, a Wy wyciągnelibyście już wszystkie fakty z jego życia Tongue

..::Zdravim::..
Tarko
Coś się na pewno wydarzy - to jasne.
Odpowiedz
Drogi Tarko (Droga Tarko ?)

Obawiam sie ze nie wszystko do konca zrozumiales... Sadze ze objawy podniecenia w zwiazku z zaistnieniem tego nagrania sa spowodowane nie checia lustrowania a raczej radoscia i zaciekawieniem (stad to "sledztwo" o ktorym piszesz) ze wlasnie pojawilo sie jakies niedostepne dotychczas wykopalisko.
Niedawno w podobny sposob zaistnialo nagranie Leonarda Cohena z koncertu w Palacu Kultury w Warszawie w 1984... Radosci bylo tez od licha.
Moj ostatni post nt banowania (nota bene : banowanie ebauerowicza ktory nie ma nic wspolnego z tym forum) byl dosc typowym przykladem wyglupiania sie. Zaluje ze nie udalo mi sie byc wystarczajaco czytelnym...

Tez zdravim. Tez :mur:
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Drogi Thomasie!

Mój ostatni post nt śledztwa i lustracji (nota bene: lustracji człowieka, który nie mieszka w Polsce i nie wiadomo, czy kiedykolwiek w niej mieszkał) był dość typowym przykładem wygłupiania się. Żałuję, że nie udało mi się być wystarczająco czytelnym.

..::Zdravim::..
Bartek
Coś się na pewno wydarzy - to jasne.
Odpowiedz
NO TO JESTESMY KWITA :-)

Dobranoc
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
thomas.neverny napisał(a):NO TO JESTESMY KWITA :-)
Ale nie musisz z tego powodu krzyczeć :/
Odpowiedz
ann napisał(a):Ale nie musisz z tego powodu krzyczeć
w czasie ciszy nocnej Big Grin
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Dla amatorow : informuje ze tamten DVD z koncertem z 1983 znowu zostal wystawiony na e-bay... Smile
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz