Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władca Pierścieni + spotkanie
Simon napisał(a)::flirt:
:rumieniec:
Simon napisał(a):Biorąc pod uwagę jeszcze gitarę i futerał: zwolnią się nawet trzy metry.
no i zepsułeś całą zabawę Wink
śni inny byt jurajski gad
partycja napisał(a):no i zepsułeś całą zabawę
Nadrobię to niebawem - pojawię się w Toruniu bez wątpienia.
Simon napisał(a):Nadrobię to niebawem - pojawię się w Toruniu bez wątpienia.
No, wreszcie się zobaczymy Smile
Artur napisał(a):wreszcie
Jak tylko zgram terminy - będę się kontaktował i konsultował. Smile
Simon napisał(a):
partycja napisał(a):no i zepsułeś całą zabawę
Nadrobię to niebawem - pojawię się w Toruniu bez wątpienia.
Big Grin
A juz myślałem, że zrezygnowałeś Sad(
Zwiększy się niewielka grupa forumowiczów spoza Wrocławia, którzy mieli okazję Cię spotkać :]

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Gorzej jak Simon zechce, żeby mu te piwa stawiać. Wink Chyba pobił rekord- 67.
Zeratul napisał(a):A juz myślałem, że zrezygnowałeś
Nie wiem, czy się zrozumieliśmy: TERAZ, na spotkaniu z "tego tematu" mnie nie będzie. Postaram się natomiast dotrzeć w innym terminie, mam nadzieję - niedalekim.
Zeratul napisał(a):Zwiększy się niewielka grupa forumowiczów spoza Wrocławia, którzy mieli okazję Cię spotkać
Hm... Jakby tu rzec... Anonimowość ma swoje zalety. :]
tmach napisał(a):Simon zechce, żeby mu te piwa stawiać
Piwa i pacierza nie odmawiam! :piwko:
Że alkoholu do knajpy przynosić nie wolno to już wiecie.
Chipsów itp też nie przynoście - będą (tylko dla nas Tongue ) dostępne po cenach sklepowych dSmile Będzie też możliwość zamówienia pizzy :]
michalf napisał(a):Uważaj, bo będę śpiewać
Nie wiem, jak Ci wychodza "Mury", ale "Boba Dylana" to bys mogl zaspiewac.

Pozdrawiam
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Onet mówi, że będzie padać.

pat.
śni inny byt jurajski gad
Ja mam takie małe zastrzeżenie.Według moich pociągów w Olsztynie będę o 10.31 a osobowy do Torunia mam o 10.38.Niestety boje się,że pospieszny będzie opóźniony i na osobowy nie zdąrze.Następną moją maksymą byłby przyjazd o 17.38
[color=green][b],,Trzeba wciąż żywić nadzieje jakąś
wbrew sobie sobą żywić ją trzeba''[/b][/color]
Zgłoś przesiadkę w tym osobowym do Olsztyna, to muszą zaczekać na Ciebie. Potem tylko musisz biec by cały pociąg widział na kogo czekaja Wink
Artur napisał(a):Zgłoś przesiadkę w tym osobowym do Olsztyna, to muszą zaczekać na Ciebie. Potem tylko musisz biec by cały pociąg widział na kogo czekaja Wink
Osoboywm jade do Torunia a do Olsztyna mma pospiesznySmile Mama w tym pośpiesznym zgłosić że mam przesaidke w Toruniu na osobwym? czy jakoś nprzy kupywaniu biletu u siebie od razu?
radziu_88 napisał(a):Mama w tym pośpiesznym zgłosić że mam przesaidke w Toruniu na osobwym?
W tym, którym jedzie od Ciebie do Olsztyna zgłaszasz konduktorowi, że w Olsztynie się przesiadasz na pociąg do Torunia.
Bo o tym, że całą trasę masz mieć na jednym bilecie to chyba wiesz? Wink
partycja napisał(a):Onet mówi, że będzie padać.
i przypomina mi się gredler "Ciężki, ciężki, ciężki deszcz..."...
pozdrawiam
"A spod grzywki niesfornej
Zerka oczko przekorne
Kuszą usta czerwieńsze
Niż wino.
A niżej, o nieba..."
Jeszcze ja będę i Filip P. Przypuszczalnie o 13:43 na Toruniu Głównym.
To będziemy z sąsiadem razem Smile A wracając do wczorajszej "rozmowy" mój nick jest dla wielu mylący, stad sprostowanie
partycja napisał(a):Onet mówi, że będzie padać.
ICM mówi, że w piątek nie będzie :]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://weather.icm.edu.pl/java/mgram.php?x=15&y=15&pol_x=341&lang=0&ver=&ikonka=0">http://weather.icm.edu.pl/java/mgram.ph ... =&ikonka=0</a><!-- m -->
Ja tam wierzę Cray-om, a wszelkie prognozy powyżej trzech dni to wróżenie z fusów Wink

Pozdrawiam
Zeratul
LISTA TORUŃSKA
1. Zeratul
2. Partycja
3. radziu_88
4. natkozord
5. michalf
6. tmach
7. Ann
8. Artur
9. Krasny
10. Filip
11. MJ

Obawiam się, że bedę musial służbowo wybrać się do Wwy w piatek rano. W takiej sytuacji wyjazd powrotny do Torunia planuję ok. 14-15, droga trwa ok. 2h30m. Być może ktoś z Wwy bedzie chcial się zabrać. Ale uprzedzam, że będę się przed tym wyjazdem lekko bronić, prawdopodobnie jednak nadaremnie. Wyjasni się do jutra.

W związku z powyższym w razie konieczności i u mnie znajdzie się kilka miejsc noclegowych. Problem w tym, że mieszkam na wzmiankowanych tu już Wrzosach, a właściwie na samym ich końcu (tzw. koniec świata). No ale w krytycznej sytuacji ujdzie.
Poza tym jeżeli będzie wola polityczna to w zwiazku z problemami lokalowymi przewidywanymi na sobotni wieczór ośmielam sie ponownie zaproponować chałupę na wsi (p. wcześniej w tym wątku).

pozdrawiam,

marek
Artur napisał(a):Bo o tym, że całą trasę masz mieć na jednym bilecie to chyba wiesz? Wink
Of course że wiem Smile
MJ napisał(a):Poza tym jeżeli będzie wola polityczna to w zwiazku z problemami lokalowymi przewidywanymi na sobotni wieczór ośmielam sie ponownie zaproponować chałupę na wsi (p. wcześniej w tym wątku).
Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie dojazd tam :/
Artur napisał(a):Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie dojazd tam
No, prawda, to zasadniczy minus. Dojazd wyglada tak: autobusem do Golubia-Dobrzynia (ok. 40 km, jedzie mniej wiecej 1 autobus na godzinę), stamtąd odbiór samochodem (kilka kilometrów). Jeżeli obejrzymy Władcę w całosci w Toruniu i nie bedzie konieczności zabrania TV, to kilka osób może zabrać sie ze mną autem bezpośrednio z Torunia. Podobnie powrót. Są więc rózne możliwości. Ale, jak mówię, to tylko alternatywna propozycja.

marek
to jakieś 10 zł w jedną stronę, bo ja nie wiem czy będe miał samochód ( a nawet jeżeli to i tak jeszcze nie zabierzemy się wszyscy)
Władca w Toruniu, a impreza Wink na wsi u Marka Big Grin .
Tak juz na poważnie, Marek moze ja bym się z Tobą zabrała w piątek? Jeśli jest to aktualne.Tylko musiałabym wiedzieć to najpóźniej do jutra, żeby móc sobie jeszcze bilet kupić.
tmach napisał(a):Władca w Toruniu
Masz na myśli film czy... Arta? :rotfl:
Drobny szczegół, Nie ma co wnikać. :rotfl: Ale masz skojarzenia Big Grin
Simon napisał(a):Masz na myśli film czy... Arta?
tmach napisał(a):Nie ma co wnikać.
Ale nie masz na myśli generalissimusa-tranzystorysty? :ups:
Ta podmiejska chata to całkiem fajny pomysł, ale nie wiedziałem że to aż Golub - Dobrzyń. Tymniemniej, myślę że idea jest warta rozważenia (to by była całkiem fajna wycieczka listowa, na trasie Toruń - Golub Smile. Myślę że ustalimy na miejscu przez aklamację.
Jeszcze ja się dopisujędo szacownej listy
15. Kamil
16. Jego siostra

Będziemy o 16.05 na Głównym, pzodrawiam!
Żydowinem być mi raczej,
Gdy mianuje mnie Polaczek...
Krasny napisał(a):Ta podmiejska chata to całkiem fajny pomysł, ale nie wiedziałem że to aż Golub - Dobrzyń. Tymniemniej, myślę że idea jest warta rozważenia (to by była całkiem fajna wycieczka listowa, na trasie Toruń - Golub Smile. Myślę że ustalimy na miejscu przez aklamację.
Daleko trochę Sad
I forsy zejdzie sporo (prawie tyle co za pkp ode mnie z chaty do Torunia :] )

Pozdrawiam
Zeratul