Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Julij Kim
#1
Dauri, jakby udało Ci się wygrzebać w miarę przyzwoite nagrania Kima, byłbym bardzo wdzięczmy. To, co ja znalazłem, nie nadaje się do niczego.
Apokalypsy horký dech
nevidíš slunce naposled
teď čekají nová převtělení
amulet v kruhu tváře mění
Odpowiedz
#2
Gdzieś już w innym wątku podawałem link do strony o rosyjskich bardach: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.bards.ru">www.bards.ru</a><!-- w --> - kopalnia nagrań i tekstów. Np.:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bards.ru/old_audio/2117.php">http://www.bards.ru/old_audio/2117.php</a><!-- m -->
Odpowiedz
#3
Przemku, dzięki - oczywiście znam tę stronę. Obawiam się jednak, że Multanowi chodziło raczej o Julija Kima, a nie o Jurija (choć głowy nie dam).

Multanie, wygrzebałem jedynie <!-- m --><a class="postlink" href="http://audio.bard-cafe.komkon.org/NEW3/">http://audio.bard-cafe.komkon.org/NEW3/</a><!-- m --> i <!-- m --><a class="postlink" href="http://ksp.intat.ru/kim.html">http://ksp.intat.ru/kim.html</a><!-- m --> , lepszej jakości chyba w sieci nie znajdziemy. Może wybierz coś z tego i podaj linki do konkretnych utworów - ja niestety bardzo mało twórczość Kima znam.

Pozdrawiam
Dauri
Odpowiedz
#4
Dauri, mogłeś śmiało kłaść głowę w zastaw, chodziło mi bowiem o Julija Kima Big Grin Dzięki za linki, jakość nie jest wcale taka zła (zwłaszcza w porównaniu z tym, co ja wygrzebałem). Ból polega na tym, że nie ma tam utworu, którego najbardziej poszukuję. Gdybyś kiedyś się natknął na "Listy pomiędzy wielką księżną litewską i kniaziem moskiewskim" (albo coś podobnego, ostatni raz słyszałem ten kawałek dobre 16 lat temu) - ściągnij mi go bez wahania Big Grin
Apokalypsy horký dech
nevidíš slunce naposled
teď čekají nová převtělení
amulet v kruhu tváře mění
Odpowiedz
#5
Multanie, "coś podobnego" jest na pierwszej z podanych przeze mnie stron. Konkretny link:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://audio.bard-cafe.komkon.org/NEW3/jk16cd33.mp3">http://audio.bard-cafe.komkon.org/NEW3/jk16cd33.mp3</a><!-- m --> . Czy o to chodziło?
Ponawiam też prośbę o dokonanie selekcji kilku najciekawszych Twoim zdaniem piosenek Kima (jeżeli znasz ich więcej). Ideą tego wątku nie jest podawanie stron z tysiącami nagrań (takich w rosyjskim necie jest dużo), lecz selekcja tego, co najciekawsze. Gdybyś miał coś ciekawego do powiedzenia o Kimie albo o wybranych piosenkach - będę wdzięczny tym bardziej.

Pozdrawiam
Dauri
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości