Ankieta: Konkurs?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
90.63%
29 90.63%
Nie
9.38%
3 9.38%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na autorską muzykę do wiersza JK
No nie wiem, nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji. Za to widzę, że Bończyk został Namaszczonym Epigonem. Żal.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Ja też nie mogę.
Hadrian Filip Tabęcki.
Info przy temacie Nadzieja 2006.
pzdr
TS
"Ale po co męczyć gamę
Gdy się gra akompaniament..."
Tego się właśnie obawiałem.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
A co się stało z projektem "Tunelu" z kompozycjami Raz Dwa Trzy ?? ;(
[color=maroon][size=84][b]Krokiem adekwatnym do rozwoju zdarzeń
Idę przed siebie i marzę:)[/b][/color][/size]
misiek-st napisał(a):A co się stało z projektem "Tunelu" z kompozycjami Raz Dwa Trzy ?? ;(
Projekt był, ale upadł, ze względu na zaangażowanie się A. Nowaka i zespołu w inne projekty,w tym wydanie nowej płyty "Raz Dwa Trzy"...
Tomasz Susmęd napisał(a):Hadrian Filip Tabęcki.
Eee... a czemu nie T.Ł.Ch ??
Krasny napisał(a):Eee... a czemu nie T.Ł.Ch ??
Eee...a czemu nie Kwartet ProForma? Wink
A może by tak skończyć te "złośliwości"?

Póki wszyscy nie posłuchamy - może nie próbujmy oceniać?
Bo trochę tak to wygląda...
Górę biorą uprzedzenia - jak widzę.

Póki co - NIEUZASADNIONE względem TEGO projektu...

Pozdrawiam.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.strefapiosenki.pl">www.strefapiosenki.pl</a><!-- w -->
Poza tym znowu piszecie nie na temat. Ten wątek dotyczy konkursu ogłoszonego przez Fizola a nie tego co się będzie działo podczas Nadziei.
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
gredler napisał(a):Za to widzę, że Bończyk został Namaszczonym Epigonem. Żal.
Oj, żal...
gredler napisał(a):Tego się właśnie obawiałem.
No, niestety, wiedziałem to od jakiegoś czasu i nie zachwyciła mnie ta wiadomość... :/
Strefa Piosenki napisał(a):Górę biorą uprzedzenia - jak widzę.

Póki co - NIEUZASADNIONE względem TEGO projektu...
Czyżbyś słyszała już kilka kompozycji z TEGO projektu??

Ja osobiście widziałbym Gintrowskiego z wierszami z "Tunelu". Jest sporo takich które by były doskonałe w jego wykonaniu. I dlatego żal, że nie On się tym zajmuje...
lodbrok napisał(a):Poza tym znowu piszecie nie na temat. Ten wątek dotyczy konkursu ogłoszonego przez Fizola
Właśnie i nie ma żadnego znaczenia, czy Hadrian Filip coś komponuje do wierszy z tomiku "Tunel". Jak ktos ma ochote niech też to robi, może będzie miał lepszą propozycje od Tabęckiego (a może nie, to się okaże).
Ja pracuję nad "Księgą skarg i zażaleń" Smile
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Przemek napisał(a):i nie ma żadnego znaczenia, czy Hadrian Filip coś komponuje do wierszy z tomiku "Tunel". Jak ktos ma ochote niech też to robi, może będzie miał lepszą propozycje od Tabęckiego
Otóż to! Jeśli Tabęcki okaże się gigantem na miarę Gintrowskiego czy Łapińskiego, to marne szanse, ale .... na miejscu przyszłych kompozytorów nie odpuszczałbym tak łatwo.

[ Dodano: 10 Maj 2006, 10:27 ]
Do Moda - no, dawaj, dawaj Wink - 1111
Znajdzie się słowo na każde słowo
Jasne że szkoda że i nie Pro Forma. Szkoda że ani jedni ani drudzy się tym nie zajmują szerzej (a przynajmniej jeszcze nie upublicznili efektów). Gdyby Pro Forma komponowała do następnych wierszy tak jak do 'Servus', a TŁCh jak do 'Kubusia' to by było fenomenalnie.

[ Dodano: 10 Maj 2006, 10:53 ]
A apopos liczby postów. Śmieszne jest to naliczanie, wczoraj miałem ponad dwieście, dzisiaj już tylko 188 Smile Kurde, odruchowe założenie że co jak co ale liczba napisanych postów monotonicznie wzrasta, okazuje się tu być nieprawdziwe Smile
Niektóre posty z licznika uciekają Ci do Karczmy Big Grin
Znajdzie się słowo na każde słowo
Wiem wiem. Ogólnie, to forum rządzi się dość skomplikowanymi pisanymi i niepisanymi regułami. Najgorsze jest już chyba to dzielenie wątków, przenoszenie w całości to jeszcze pół biedy.
Czy dobrze rozumiem, że na trzy, cztery - uczestnicy konkursu siadają i piszą jakąs muzykę do wiersza JK? Smile
Nie do końca chyba o to w tym wszystkim chodzi Smile toż to będzie manufaktura Big Grin ( oczywście nie Łódzka Wink żeby nie było ... )

ps. moim skromnym zdaniem oczywiście.
"Nic tak nie obnaża słabych punktów poety jak wiersz klasyczny i właśnie dlatego tak powszechnie się od niego stroni."
(Josif Brodski)
Na trzy, cztery? Uczestnicy mają czas, padł chyba lipiec jako propozycja. A decyzja, czy mogą być już napisane, czy trzeba specjalnie na konkurs napisać muzykę, należy do Fizola.
Paredziesiąt postów temu napisalem krótki regulami Spaldingu Smile Czas jest do lipca, chyba że chcecie dłużej Smile I myślę że mogą być zarówno piosenki nowe jak i stare, ważne żeby pojawiło się tyle żeby było w czym wybierać

[ Dodano: 10 Maj 2006, 17:26 ]
A może zwyciezcy dać by "Artystę"?? Co wy na to?? Smile I co AA na to Big Grin
[b][size=80]"Ty przed Tobą świat,
za Tobą ja,
a za mna już nikt."[/size][/b]
fizol napisał(a):A może zwyciezcy dać by "Artystę"?? Co wy na to?? Smile I co AA na to Big Grin
A co jeśli przyszły zwycięzca ma już inną rangę? Smile)
ann napisał(a):A co jeśli przyszły zwycięzca ma już inną rangę?
No to pozostaje mu tylko prestiż i uznanie gawiedzi Smile
za Tobą ja,
fizol napisał(a):Paredziesiąt postów temu napisalem krótki regulami Spaldingu
No wiem, wiem Wink ale nie zrozumiałeś intencji mojego postu ... no wlaśnie chodzi mi o to , że sens jest wybierać z już stworzonych w przypływie "weny"utworów. I stąd ta manufaktura. Jak dla mnie sam proces tworzenia jest bardziej skomplikowany niż "usiądę i napiszę piosenkę" Wink ale jak zwykle pewnie się czepiam i za dużo oczekuję Smile

pzdrw serdecznie Smile
"Nic tak nie obnaża słabych punktów poety jak wiersz klasyczny i właśnie dlatego tak powszechnie się od niego stroni."
(Josif Brodski)
spalding napisał(a):ale nie zrozumiałeś intencji mojego postu ... no wlaśnie chodzi mi o to , że sens jest wybierać z już stworzonych w przypływie "weny"utworów. I stąd ta manufaktura. Jak dla mnie sam proces tworzenia jest bardziej skomplikowany niż "usiądę i napiszę piosenkę"
Mozna na to popatrzeć z dwóch stron:

1)jednych zmobilizuje do odkurzenia tego co stworzyli i udostępnienia szerszej publice
2)może kogoś kto miał/ma pomysł zmobilizuje do jego urzeczywistnienia Smile

Pozdr
za Tobą ja,
3) Ktos może poprawić, to co stworzył.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Oczywiście ale to może się zaliczać do punktu pierwszego Smile
za Tobą ja,
fizol napisał(a):Mozna na to popatrzeć z dwóch stron
nie no pewnie, przecież daleki jestem od negatywnego nastawienia do tego "projektu", i widzę również jego plusy Smile natomiast jest to w moim mniemaniu sztuczne wytworzenie sytuacji Wink
i dodam punkt 4
4) w zdecydowanej wiekszosci zostana zlozone trzy akordy na krzyz , aby wziasc udzial w konkursie ( choc moze zbyt wierze w zaangazowanie konkursowiczow Wink ) .....

a tak sobie mysle teraz, ze moze i macie racje, moze warto bedzie przesluchac kilka - naście/dziesiat nagran, zeby chociaz jedno ciekawe wylowic Wink no nic to bede sledzil rozwoj konkursu z zaciekawieniem Tongue

pzdrw
(Josif Brodski)
spalding napisał(a):w zdecydowanej wiekszosci zostana zlozone trzy akordy na krzyz
"trzy akordy - darcie mordy" jak to powiedział Cichoński (i pewnie wielu przed nim)

Ale niech ludzie ślą, ja już się postaram żebyśmy mogli wszytskich chetnych posłuchać a potem wyłowić choć jedną perełkęSmile

I myślę, że raczej nie będzie występowania na siłe Smile Wszak tutaj to by nie przeszło bez echa Big Grin
za Tobą ja,
Wiele piosenek jacka ma trzy akordy na krzyż (a raczej po kolei) i są to dość ciekawe melodie, doskonale psujące do tekstu.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
No ale to trzeba być Nim Smile
za Tobą ja,
spalding napisał(a):bede sledzil rozwoj konkursu z zaciekawieniem
Lepiej się zabierz za nagrywanie "Mruczanki" Tongue
[color=maroon][size=84][b]Krokiem adekwatnym do rozwoju zdarzeń
Idę przed siebie i marzę:)[/b][/color][/size]
Przemek napisał(a):Wiele piosenek jacka ma trzy akordy na krzyż (a raczej po kolei) i są to dość ciekawe melodie, doskonale psujące do tekstu.
te trzy akordy na krzyz byly tylko taką metaforą Wink o czym wiesz , ale dla ścisłości lepiej to napisze , zeby nie wywolac bezpodstawnej dyskusji i wypisywania przykładów Smile
(Josif Brodski)