Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomnienie
Witam!
Jak zdążyłem zauważyć, proszenie na tym forum o udostępnienie nieoficjalnych nagrań nie spotyka się z aprobatą. A jednak zdecydowałem się poprosić - co niniejszym czynię - o udostępnienie piosenki "Wspomnienie". Zależy mi jedynie na tej piosence, nie mówię "dawajcie co macie" (zauważyłem że dość popularne). Mam nadzieję, że znajdę tu ludzi dobrej woli...
Zatem - kto ma "Wspomnienie" i raczyłby mnie nim uraczyć, ten "pomógł" ode mnie dostanie wraz z wdzięcznością dozgonną. Na mejla mi pieśń ową przesyłać można o każdej porze. Z góry dziękuję!
Miłość - księga stara. Kto nie czytał, polecam.
O nieoficjalne prosić można, dezaprobatą cieszą się oficjalne nagrania. Wspomnienie więc dostaniesz w nagrodę, że raczyłeś sie zapoznać z regułami.
Mam nadzieję, że Suplement ukróci ten problem.

KN.
KN napisał(a):Mam nadzieję, że Suplement ukróci ten problem.
Ukruci... będę prosić już tylko o oficjalne nagrania :rotfl:
Wielkie dzięki, Arturze. To chyba RWE nagranie? Te fajne dźwięki... Smile w każdym razie od dawna chciałem tego posłuchać...
mam nadzieję że Suplement nadejdzie wkrótce, ale na Wspomnienie nie mogłem czekać. Jeszcze raz dzięki.
Leszek napisał(a):mam nadzieję że Suplement nadejdzie wkrótce
My też mamy taka nadzieję :|
A wiadomo coś konkretnego? Bodajże szanowny KN. przedstawił datę koniec marca, czy tak? W razie czego proszę o sprostowanie i przepraszam, bo nie potrafiłem znaleźć tego posta, a gdzieś czytałem całą dyskusję o Suplemencie...

[ Dodano: 2 Marzec 2006, 20:38 ]
Trochę off-topic, wybaczcie adminowie szanowni.
Żadnej daty nie przedstawiałem. Naprawdę niewiele mogę teraz powiedzieć, ale już wkrótce wszystko będzie jasne.

KN.
KN. napisał(a):Suplement ukróci ten problem.
znaczy co zrobi?

[ Dodano: 2 Marzec 2006, 21:13 ]
ann napisał(a):Ukruci...
aha :]

zamykam
[size=75][i]Ciągle mam czarny palec od pisania
I w oczach ciągle coś na kształt płomyka
Poetycznego...stąd mię częsciej wita
Poetą - ten, co widzi, niż co czyta.[/i][/size]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości