Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z koncertami??
Panie Staszku
Po pierwsze, wydaje mi się, że źle interpretuje Pan uwagi Administratorów.
Sądzi Pan, ze uwagi, jakie poczyniają Admini odnośnie Pańskich postów są głosem - skierowanym przeciw Panu - w dyskusji.
Tak nie jest.
To, co piszą do Pana Admini to uwagi porządkowe - chodzi w nich o to, by umieszczał Pan swoje wypowiedzi w dziale (Pan nazywa "stroną" dział Forum poświęcony Pańskiej osobie), który na tym Forum przeznaczono dla Pana.
Nie jest przejawem złego wychowania zwrócenie uwagi przez Adminów na kwestie porządkowe. Oni mają taką rolę i taki obowiązek, że muszą na Forum utrzymać względny ład. To ich powinność. Prosze ich za to nie ganić.
Staszek napisał(a):Czy nie wydaje sie Panu dziwne, ze nie odezwal sie w ogole Jaroslaw Potocki, ktorego dotyczyla poprzednia "korespondencja"?
Ależ Panie Stanisławie, J. Potocki się odezwał! Odezwał się, tylko już podpisał się, jako kto inny. Odezwał się! Dał głos, ale nie do Pana - tylko do mnie.
Rzecz polega na tym, ze kazdy z użytkowników może mieć na Forum kilka - jakby to określiść? - osobowości. Pan loguje się na Forum, jako "Staszek". Ale może Pan tez założyć sobie nowy profil.
Nada Pan sobie nick, np. "Ignacy Lubomirski" i będzie Pan - wykorzystując nową wirtualną tożsamość - pisał pod adresem np. Mateusza Nagróskiego posty w stylu:
Panie Mateuszu, czemu Pan już nie występuje z tym świetnym zespołem Teatru Akademickiego? Tak lubiłem te koncerty - zwłaszcza perłowe głosy wokalistek Teatru
Jeśli Mateusz się nie zorientuje, że pod nickiem "Ignacy Lubomirski" kryje się Pan, Panie Staszku, to pewnie odpisze coś ciekawego, poważnego, troskliwego. Może zapewni, że koncerty będą jeszcze miały miejsce? A Pan będzie miał "ubaw", że zrobił Pan "żart" Mateuszowi. Żart, bo przecież pisząc o perłowych głosach wokalistek Teatru robił Pan sobie zwyczajne jaja. Pisząc o swojej tęsknocie do tych koncertów, też będzie Pan żartował, bo doskonale Pan wie, że nie podobały się Panu tamte występy Teatru.

Pan, Panie Staszku, padł ofiarą takiego właśnie "żartu". Myślał Pan, ze niejaki Jarek Potocki pisał poważnie o tęsknocie do Pana wspólnych z Mateuszem koncertów. A tym czasem pewien stary forumowicz robił sobie tzw. jaja, logując się jako Jarek P. i podpuszczając Pana*.
Teraz wszystko jasne?

pozdrawiam!

P.
----------------------
* wyjawiając sekret Jarosława Potockiego zdradzam tajemnicę prywatnej rozmowy z pewnym forumowiczem. Tak! Zdradzam! Ale sądze, że należy to wyjawić, bo niejaki Jarek Potocki robił sobie z S. Elsnera zwyczajne, ordynarne, chamskie jaja. Gówniarz, wspierany przez koleżkę miał cięzki ubaw tylko dlatego, ze S. Załuski nie orientuje się w regułach rządzących Forum.
Gdybym nie zdradził tej tajemnicy, pewnie swoje "żarty" niejaki Potocki uskuteczniałby dalej. A koleżka Potockiego pokładałby się ze śmiechu wiedząc, ze S.E.Z w niczym się nie połapał.
Odpowiedz
O, jak widać pan Paweł Konopacki jest profesjonalistą nie tylko w szeroko rozumianej kwestii zajmowania się twórczością Jacka Kaczmarskiego, ale w donosicielstwie i nie dotrzymywyaniu słowa.
Jak widać po osobliwym poście Pawła Konopackiego, jego chwilowe kłopoty lokalowe, mogą być zaczątkiem nawet i schizofrenii u pana Pawła. Czego oczywiście, w zwyczajnym ludzkim odruchu, należy jedynie współczuć.

Kuba
Odpowiedz
Kubuniu!
Ale dlaczego właściwie Ty się tym wszystkim tak przejmujesz? Czemu ten wątek tak uważnie śledzisz? Tak się denerwujesz nie wiadomo dlaczego? Przecież Ty chyba nie masz z całą sprawą nic wspólnego, prawda? Mylę się?
Kuba Mędrzycki napisał(a):jego chwilowe kłopoty lokalowe,
hmmmm, ciekawe! Big Grin
Odpowiedz
Uczestniczę w "50ciu" innych tematach, a ten akurat dotyczy mojego przyjaciela, więc podchodzę bardziej emocjonalnie Smile

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):a ten akurat dotyczy mojego przyjaciela, więc podchodzę bardziej emocjonalnie Smile
Twojego przyjaciela? Mówisz o Stanisławie E. Zauskim?
Odpowiedz
Doskonale wiesz o kim mówię.

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Doskonale wiesz o kim mówię.
Doskonałość mojej wiedzy o Twoim przyjacielu jest porównywalna z doskonałością Twojej wiedzy na temat prawdziwej tożsamości Jarka Potockiego. Big Grin
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):wyjawiając sekret Jarosława Potockiego zdradzam tajemnicę prywatnej rozmowy z pewnym forumowiczem. Tak! Zdradzam! Ale sądze, że należy to wyjawić, bo niejaki Jarek Potocki robił sobie z S. Elsnera zwyczajne, ordynarne, chamskie jaja.
To w takim razie, ja wyjawię pewien sekret rozmowy z Tobą po naszym koncercie w łódzkiej "Przechowalni". Teraz czule bierzesz w obronę pana Stanisława, ale jeszcze kilka miesięcy temu, po wspomnianym koncercie, podszedłeś do mnie mówiąc mniej więcej tak: "Po co Wy wogóle występujecie z tym Załuskim?Przecież on przynudza i przez te jego "wstawki", ten koncert siada".
Może i o tym warto było wspomnieć w prywatnej wiadomości do S.E.Z.?

Kuba
Odpowiedz
Kubo - a co to ma do rzeczy ? Wszak widać jak na dłoni, że to Wy (to jest: Ty i Mateusz) sobie ordynarnie żartowaliście z Pana Stanisława, a co więcej nie macie odwagi, aby się do tego przyznać.
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
To ma do rzeczy, że nie bardzo rozumiem skąd nagle brabie w obronę pana S. przez Konopa.
To znaczy wiem - jątrzenie to jego specjalność.
Powiedz mi, w którym momencie publicznie sobie zakpiłem z pana Stanisława? Jeśli wskażesz mi taki wpis, to jestem skłonny przeprosić.

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):To ma do rzeczy, że nie bardzo rozumiem skąd nagle brabie w obronę pana S. przez Konopa.

Ze zwyczajnej przyzwoitości ?

Zakpiłeś z Pana Stanisława, nie napisawszy, że Jarek_Potocki to w rzeczywistości Mateusz Nagórski, chociaż śmiem przypuszczać, że doskonale o tym wiedziałeś. Widząc, że Pan Stanisław odpisuje poważnie na wypowiedzi "Jarka_Potockiego" nie zaprotestowałeś przeciwko temu, że Twój "serdeczny przyjaciel" średni niepełny tak niecnie poczyna sobie z Panem Stanisławem. Musiałeś mieć niezły ubaw, prawda ? A teraz (w innym wątku) atakujesz Pana Stanisława za to co rzekomo napisał do Niego "ktoś inny" jako Jarosław Potocki.
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Szymon napisał(a):Zakpiłeś z Pana Stanisława, nie napisawszy, że Jarek_Potocki to w rzeczywistości Mateusz Nagórski
Nie jestem ani rzecznikiem, ani tym bardziej ojcem Mateusza Nagórskiego. Każdy z nas jest pełnoletni i sam odpowiada za to co pisze.
To co ja o tym myślę, to już moja sprawa.
I z całym szacunkiem, dorgi Szymonie, wiesz zdecydowanie mniej w tej sprawie niż Paweł.
Pawłowi zostały jakiś czas temu prywatnie, wyjaśnione niektóre kwestie wyżej poruszanego tematu, co Paweł jak widać wykorzystuje.
No nic, jeśli pojawi sie taka wola, napiszę wszystko co wiem o genezie całego omawianego "konfliktu". I chętnie skonfrontuję to z wersją pana Stanisława Smile

Kuba
Odpowiedz
Ja uważam, że opinia na temat uczestnictwa pana Załuskiego w koncertach nie ma nic do rzeczy. Nie każdemu się muszą podobac recytacje wierszy Mistrza (mi się najczęściej nie podobaja i pisze tu oogólnie o wszelkich recytacjach), ale nie widzę by miało, to stac na przeszkodzie obrony pana Staszka na forum, gdy ktoś próbuje sobie niezbyt miło z niego żartowac. Tak samo Paweł może uważac, że pan Załuski na koncertach przynudza i to jego prawo do oceny i krytyki, ale nie ma powodu by to miało wpływ na ludzki gest wzięcia w obronę pana Załuskiego w innej sprawie.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Zgadzam się z Przemkiem. Dokładnie to miałem na myśli pisząc o tym, że to co napisał Kuba nie ma nic do rzeczy. Zaryzykowałbym nawet, że ujawnianie opinii Pawła na temat występu Pana Stanisława było to ze strony Kuby wyjątkowo nieelaganckie.
[b][i]
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Tak, ujawnianie przez Pawła niektórych szczegółów naszych prywatnych rozmów z nim to rzeczywiście szczyt elegancji.

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):No nic, jeśli pojawi sie taka wola, napiszę wszystko co wiem o genezie całego omawianego "konfliktu". I chętnie skonfrontuję to z wersją pana Stanisława Smile
"Jeśli pojawi się taka wola" - z czyjej strony ? Liczę na to, że "napiszesz wszystko co wiesz o genezie całego omawianego 'konfliktu' ", chociaż nie rozumiem dlaczego nie możesz tego zrobić już teraz.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Tak, ujawnianie przez Pawła niektórych szczegółów naszych prywatnych rozmów z nim to rzeczywiście szczyt elegancji.
W zaistniałej sytuacji nie widzę w tym nic niestosownego.
[b][i]
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Szymon napisał(a):W zaistniałej sytuacji nie widzę w tym nic niestosownego.
Tak?

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Tak, ujawnianie przez Pawła niektórych szczegółów naszych prywatnych rozmów z nim to rzeczywiście szczyt elegancji.
Owszem, ujawniłem szczegóły rozmów, ale nie powiedziałem z kim były te rozmowy. A powinienem powiedzieć!
Bo wobec Ciebie nie powinno sie mieć absolutnie żadnych skrupłów, tak, jak Ty nie masz żadnych skrupułów wobec innych ludzi. Cepa cepem trzeba trakotwać!
Kuba Mędrzycki napisał(a):To ma do rzeczy, że nie bardzo rozumiem skąd nagle brabie w obronę pana S. przez Konopa.
Bo Ci się w tym baranim łbie nie mieści, ze można rozdzielić dwie sprawy - ocenę koncertu od odruchu solidarności z człowiekiem, z którego chamsko kpisz, palancie!
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Cepa cepem trzeba trakotwać!
Święte słowa... :Smile
[color=maroon][size=84][b]Krokiem adekwatnym do rozwoju zdarzeń
Idę przed siebie i marzę:)[/b][/color][/size]
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Bo Ci się w tym baranim łbie nie mieści, ze można rozdzielić dwie sprawy - ocenę koncertu od odruchu solidarności z człowiekiem, z którego chamsko kpisz, palancie!
No cóż, po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się nieco więcej taktu i kultury.

Zanim jednak ponownie postanowisz robić sobie ze mnie klozet, wskaż proszę, gdzie zakpiłem sobie z pana Stanisława.
Jeśli już nawet coś mi udowodnisz, to tak się zastanawiam kto bardziej kpi ze starszego człowieka wysyłając mu prywatne wiadomości, poidszywając się pod inną osobę.

Serdecznie pozdrawiam!

Kuba
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):kto bardziej kpi ze starszego człowieka wysyłając mu prywatne wiadomości, poidszywając się pod inną osobę.
Nie doceniłeś Pana Stanisława i posta, który wczoraj napisał.
Sugerując, że ktoś kpi z p. Elsnera podsyłając mu prywatne meile, nie doceniłeś całego pomysłu posta inicjującego osobny wątek.
A może się w idei całego posta p. Elsnera nie połapałeś i w tym sensie dałeś z siebie zrobić durnia, wierząc, ze Potocki naprawdę napisał do Elsnera Big Grin
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):nie doceniłeś całego pomysłu posta inicjującego osobny wątek
Za który to pomysł Panu Stanisławowi należą się ogromne brawa ! Wreszcie zrozumiałem... i jestem pod wrażeniem. Panie Stanisławie ! Szczerze winszuję poczucia humoru.
[b][i]
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):wskaż proszę, gdzie zakpiłem sobie z pana Stanisława.
Zakpiłeś uczestnicząc w kpinie osoby logującej się, jako Potocki.
A uczestniczyłeś w niej na takiej zasadzie, ze udawałeś, iz nie wiesz, kim jest osoba logująca się, jako Potocki. A przecież wiedziałeś i wiesz. Zresztą już wszyscy wiedzą.
On udwał że jest Potockim a Ty udawałeś, ze nie wiesz, ze on kłamie.
Odpowiedz
Szymon napisał(a):Za który to pomysł Panu Stanisławowi należą się ogromne brawa ! Wreszcie zrozumiałem... i jestem pod wrażeniem. Panie Stanisławie ! Szczerze winszuję poczucia humoru.
Zakłądając że autorem tego pomysłu był wyłącznie pan Stanisław Wink

Kuba
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Zakpiłeś uczestnicząc w kpinie osoby logującej się, jako Potocki.
A uczestniczyłeś w niej na takiej zasadzie, ze udawałeś, iz nie wiesz, kim jest osoba logująca się, jako Potocki. A przecież wiedziałeś i wiesz. Zresztą już wszyscy wiedzą.
On udwał że jest Potockim a Ty udawałeś, ze nie wiesz, ze on kłamie.
Zgadzam się z Tobą, Pawle - dałem temu wyraz już parę godzin temu Wink Niemniej jednak doKuby wyraźnie nie dociera to co obaj zauważyliśmy.
Paweł Konopacki napisał(a):Zakpiłeś z Pana Stanisława, nie napisawszy, że Jarek_Potocki to w rzeczywistości Mateusz Nagórski, chociaż śmiem przypuszczać, że doskonale o tym wiedziałeś. Widząc, że Pan Stanisław odpisuje poważnie na wypowiedzi "Jarka_Potockiego" nie zaprotestowałeś przeciwko temu, że Twój "serdeczny przyjaciel" średni niepełny tak niecnie poczyna sobie z Panem Stanisławem. Musiałeś mieć niezły ubaw, prawda ?
I zapewne nadal będzie utrzymywał, że z Pana Stanisława nie zakpił !
[b][i]
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Szymon napisał(a):Zakpiłeś z Pana Stanisława, nie napisawszy, że Jarek_Potocki to w rzeczywistości Mateusz Nagórski, chociaż śmiem przypuszczać, że doskonale o tym wiedziałeś.
Nawet jeśli wiedziałem, to co według Ciebie miałem zrobić? Napisać, że Mateusz jest be, nie spotkać się z nim więcej, nie wypić z nim jeszcze jednej wódki, nie spędzić kolejnego uroczego wieczoru? Nie zagrać kolejnego koncertu?? Publicznie go zganić? Toz to paranoja.
to co mi zarzucasz Szymonie, to tak naprawde można zarzucić niemal każdemu, prawda?

Kuba
Odpowiedz
Piosenka z życia elit, na melodię wiadomą. Podobieństwo do osób biorących udział w "dyskusji" jak najbardziej zamierzone!
TS

W knajpie Warszawa
trwa zabawa,
Forum sensacją się napawa
Gdy wali Nagórski w Elsnera
Bojowa era
Pociecha fest!

Jarek Potocki
Wykłada klocki
Kubuś też tu zarywa nocki
Boki zrywają obaj oni
Dwaj epigoni
Radocha trwa!

Macio Nagorski
wszak gral z Zaluskim
Wiec osobiste sa to kluski
Medrzycki spiker Kuba za to
Akompaniator
Z Kaczmarem gral!

Macio sie zgrywa
Jak wielka diva
Wszak on OBECNIE sie nie podszywa!
Nie w glowie dzis mu ta chałtura
Wszak wnet matura
Uparta brać!

Kuba w swym takcie
choć już po fakcie
Jako ze wyszło źle w "Antrakcie"
Z MAciem se humor poprawili
Staszka zelżyli
Uciecha fest!

Moj biedny Kubo!
Nie płacz zbyt długo
Dostaniesz jeszcze szanse drugą
Pani z te-fał-pe zrobi montaż
Na wizji pograsz
Niejeden raz!

Wiec ancymonie
Mój cny Szymonie
Nad ciekawością twą łzy ronię
Wbij sobie w łeb na swej Galicji
nie dla prowincji
warszawska gra!

A Ty, Konopie
daj z wozu chłopie!
Niech snują chłopcy swe utopie!
Aż się snobową swoją zgrają
Pozagryzają
My róbmy swe!
"Ale po co męczyć gamę
Gdy się gra akompaniament..."
Odpowiedz
Ogólnie niezłe, choć kilka rytmicznych poprawek by się przydało.

Kuba

[ Dodano: 26 Kwiecień 2006, 01:23 ]
Tomasz Susmęd napisał(a):Kuba w swym takcie
choć już po fakcie
Jako ze wyszło źle w "Antrakcie"
Z MAciem se humor poprawili
Staszka zelżyli
Uciecha fest!
I tak trochę bez sensu, bym powiedział... Wink
Wszak, dyskusja odnośnie powyzszego tematu rozpętała się sporo przed ANTRAKTEM.
A i nie uważam, że Antrakt wyszedł źle.

Kuba
Odpowiedz
A ja na to - my w niebo ślem rakiety...
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Tomku - chylę czoła :poklon: Znakomite ! Wyborne Smile
MacB napisał(a):A ja na to - my w niebo ślem rakiety...
No, nie da się ukryć Wink

Pozdrawiam serdecznie !

[ Dodano: 26 Kwiecień 2006, 11:51 ]
Tomasz Susmęd napisał(a):Macio Nagorski
wszak gral z Zaluskim
Medrzycki spiker Kuba za to
Akompaniator
Z Kaczmarem gral!

Macio sie zgrywa
Jak wielka diva
Wszak on OBECNIE sie nie podszywa!
Nie w glowie dzis mu ta chałtura
Wszak wnet matura
Uparta brać!
Jednak nie mogę się powstrzymać... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tomku, zaśpiewacie kiedyś tę wersję skądinąd znanej piosenki ? :Smile
Raz jeszcze winszuję doskonałej parafrazy !
[b][i]
[/i][/b]
JK
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości