Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rok wcześniej do szkoły...
Simon napisał(a):Co nie zmienia faktu - że pomysł zerżnąłeś.
Bynajmniej, ale i tak nie uwierzysz :rotfl:
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Mam koleżankę w LO, gdzie przyjmowali z niewielką ilością punktów. Podobno jest jednym z trzech metali w całej szkole Wink
[b][size=85]Dziś gra się słońcem football-match ogromny!
Bóg strzela gole - po ludzku, wspaniale!
Dziś skok na ziemię z nieba karkołomny,
Cesarskie cięcie i salto mortale![/size][/b]
Simon napisał(a):Co nie zmienia faktu - że pomysł zerżnąłeś.
Obaj nie macie racji. Pierwsze oko na forum miała Grabi Big Grin .
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
lodbrok napisał(a):Pierwsze oko na forum miała Grabi
Ale Grabi tak rzadko sie tu pokazuje, że dopiero teraz popatrzyłem jej w oczy, tzn, w oko. Big Grin
Szymon napisał(a):Hmm... A skąd Ty na przykład takich pozaogólniakowych ludzi znasz?
Do podstawówki z nimi chodziłem,z innymi do gimnazjum,z innymi grałem przez kilka lat w klubie. I wśrod nich,zapewniam Cię,są może nie wyjątkowo inteligentni,ale dobrzy,mili ludzie,którzy też uczą się rzeczy pożytecznych.
Szymon napisał(a):tylko wydawało mi się, że to jest już jakiś zupełny margines tudzież anachronizm w dzisiejszych czasach
No i mam nadzieję,że się mylisz...
Simon napisał(a):
Szymon napisał(a):Ja mam Swoje Oko w kolorze, a mój Imiennik ma ćwierć twarzy i to w odcieniach biało-czarnych raczej - to spora różnica, mimo wszystko
Co nie zmienia faktu - że pomysł zerżnąłeś.
Dobrze,że do mojego ślimaka nikt się jeszcze nie doczepił :p
Mistszu napisał(a):I wśrod nich,zapewniam Cię,są może nie wyjątkowo inteligentni,ale dobrzy,mili ludzie,którzy też uczą się rzeczy pożytecznych.
Ależ ja wcale nie twierdzę, że takowych nie ma !! Ja ich po prostu nie znam, bo tak się złożyło, że ode mnie z gimnazjum, podstawówki itd. poszli, z tego co wiem, do liceów, dlatego też pytam skąd takich znasz, bo ja nie miałem okazji się zetknąć - czysta ciekawość, a nie sugestia, że niby są gorsi czy coś. Zresztą gdybyś miał okazję zobaczyć tę dresiarnię co się (za przeproszeniem) szlaja po ulicach Królewsko-Stołecznego to byś wiedział o czym mówię pisząc o marginesie. Oni też bywają mili:

"Elo ziomeczki! Skąd jesteście? No to pieniążki, telefoniki - szybciusieńko, takie fajne ziomki jesteście, dajcie - bo my tu taką zabawkę ostrą mamy..."

...

:evil:

:rotfl:

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Masz trochę racji,ale faktem jest,że więcej takich dresików jest nawet z tych gorszych liceów,a nie zawodówek...
Ale to,że nie chodziłem do tak szlachetnych podstawówek i gimnazjów i znam takich a nie innych parę razy uratowało mi tyłek Smile
lodbrok napisał(a):Obaj nie macie racji. Pierwsze oko na forum miała Grabi Big Grin .
Dzięki Lodbroku za serdeczną pamięć ;--)

Pozdrawiam!
(a oko mruga ;--)
Grabi

PS. Dodajmy, że oko Szymona jest mojej produkcji, tak na oko ;--)
PS2. Jakkolwiek makabrycznie by to nie zabrzmiało :rotfl:
Wy to macie to oczy,niczym ogniste oko Saurona,które wszystko widzi Wink Smile)
eee tam dresiki dresikami.. są mądrzy ale w grupie. Jak taki jeden dresik idzie i widzi jakiegoś metala czy innego punka to podciąga spodnie pod pachy, robi głupi uśmieszek i poooooooooszedł.... tyle go widziano :rotfl:
a tak btw dresików - taki mało offtop Wink

Dwóch dresów sie spotyka i jeden opowiada drugiemu:
1: wiesz co stary wczoraj byłem na dysku!
2: no i co? opowiadaj!
1: no i balowałem tam i poznałem jakąś panienkę!
2: no i co było dalej?
1: no i potem razem balowaliśmy i ona zapytała czy pojadę z nią do domu!
2: no opowiadaj ziomuś dalej!
1: no i pojechałem i ona powiedziała w domu żebym zrobił to co umiem raobić najlepiej
2: no i co dalej było ziomuś??
1: no jak to co?? zajebałem jej z dyńki!

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jeśli dresiki są mądre w grupie, to co powiesz o szkole gdzie stanowią około 95 %?

Bo to jest konkretna grupa :]
[b][size=85]Dziś gra się słońcem football-match ogromny!
Bóg strzela gole - po ludzku, wspaniale!
Dziś skok na ziemię z nieba karkołomny,
Cesarskie cięcie i salto mortale![/size][/b]
DRESOLANDIA
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
geez współczuję do takiej szkoły chodzić
Nowhere Woman napisał(a):to co powiesz o szkole gdzie stanowią około 95 %?
Że dobrze by było, żeby to tam zawalił się dach :zly: No - może bądźmy miłosierni, wysłać sk(........) do obozów pracy...? 8o
[b][i]
[/i][/b]
JK
Szymon napisał(a):No bo ponoć zawodówki i takie różne to likwidują... bo przecież istnieją nawet licea ogólnokształcące, do których można zostać przyjętym mając 10/100 punktów z testu kompetencji po gimnazjum... czyli trzeba być naprawdę... mało lotnym.
W większosci przypadków nie chodzi o to, że uczniowie liceów ekonomicznych czy techników nie dostaliby się do jakiegoś LO - oni zwykle po prostu nie chcą iść do ogólniaka.
Przyczyny są zwykle dwie: nie chce im się nadmiernie uczyć i niekoniecznie chcą iść na studia (dlatego wolą mieć przygotowanie do zawodu po szkole średniej i teoretyczną wolność wyboru - studia czy praca)
W końcu nie wszyscy muszą studiować - jest wiele stanowisk, na których wystarczy wykształcenie średnie (aczkolwiek niekoniecznie zawodówka Wink ) i ktoś musi na nich pracować Wink

Natomiast co do dresików: <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.wmid.amu.edu.pl/viewtopic.php?t=227">http://forum.wmid.amu.edu.pl/viewtopic.php?t=227</a><!-- m --> (dla lubiących matematykę, ze szczególnym uwzględnieniem algebry liniowej Wink )

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Szymon napisał(a):To istnieją jeszcze te inne typy szkół? :o Prawdę powiedziawszy, nie znam chyba nikogo kto by nie skończył/nie uczęszczał do LO...
Mnie znasz Wink
Jestem po Liceum Gastronomicznym. I nie przeszkodziło mi to w pójściu na studia i skończeniu tychże. Większość moich znajomych po ogólniaku zostało przy średnim wykształceniu. Natomiast wszyscy najbliżsi znajomi ze szkoły gastronomicznej pokończyli studia (z innymi nie mam kontaktu więc nie wiem).

Słonecznie pozdrawiam
Ola
Jestem egzemplarz człowieka
- diabli, czyśćcowy i boski.
Zeratul napisał(a):Natomiast co do dresików: <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.wmid.amu.edu.pl/viewtopic.php?t=227">http://forum.wmid.amu.edu.pl/viewtopic.php?t=227</a><!-- m --> (dla lubiących matematykę, ze szczególnym uwzględnieniem algebry liniowej Wink )
:lol: genialne, piękne, a najlepsze jest to, że gdyby w tym miejscu była normalna treść wykładu to byłoby bardzo podobne Big Grin
Ola napisał(a):Jestem po Liceum Gastronomicznym. I nie przeszkodziło mi to w pójściu na studia i skończeniu tychże. Większość moich znajomych po ogólniaku zostało przy średnim wykształceniu. Natomiast wszyscy najbliżsi znajomi ze szkoły gastronomicznej pokończyli studia (z innymi nie mam kontaktu więc nie wiem).
Wszakże ja nie twierdzę, że po Liceach Profilowanych, Technikach itd. nie można iść na studia - no i teraz już wiem, że przynajmniej jedną Taką Osobę, co ów typ szkoły ukończyła znam Smile Jednocześnie chciałbym przeprosić Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją nieprzemyślną wypowiedzią. Chodziło mi o to, że obecnie (to jest w moim pokoleniu i w moim mieście) tego typu szkoły upadają, poziom jest ponoć dramatycznie niski i dla człowieka z jakimkolwiek ambicjami de facto "nie istnieją". Oczywiście mogę się mylić.

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
[/i][/b]
JK
Szymon napisał(a):Oczywiście mogę się mylić.
Oczywiście się mylisz...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Przemek napisał(a):Oczywiście się mylisz...
A Ty to wiesz z całą niezachwianą pewnością, jako, że zajmujesz się naukowo badaniem społeczności młodzieżowej w Królewsko-Stołecznym Mieście Krakowie, prawda ?
[b][i]
[/i][/b]
JK
Zgadłeś Smile
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Szymon napisał(a):Chodziło mi o to, że obecnie (to jest w moim pokoleniu i w moim mieście) tego typu szkoły upadają, poziom jest ponoć dramatycznie niski i dla człowieka z jakimkolwiek ambicjami de facto "nie istnieją".
IMO "poziom" szkoły nie ma wielkiego znaczenia - ktoś, kto chce się uczyć będzie miał sporą wiedzę po każdej szkole, a z totalnemu leniowi nawet najlepsze liceum wiele nie da :]

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Zeratul napisał(a):IMO "poziom" szkoły nie ma wielkiego znaczenia - ktoś, kto chce się uczyć będzie miał sporą wiedzę po każdej szkole, a z totalnemu leniowi nawet najlepsze liceum wiele nie da
I to jest prawda - co tu kryć !

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
[/i][/b]
JK
Szymon napisał(a):Chodziło mi o to, że obecnie (to jest w moim pokoleniu i w moim mieście) tego typu szkoły upadają, poziom jest ponoć dramatycznie niski i dla człowieka z jakimkolwiek ambicjami de facto "nie istnieją". Oczywiście mogę się mylić.
Jeśli chodzi o LP to rzeczywiście tak jest. Do tych szkół trafiają zwykle osoby, które za moich czasów (jak to brzmi :rotfl: ) trafiłyby to zawodówek Wink Z technikami jest trochę inaczej... W czasie praktyk spotkałam (właśnie w technikum) dziewczynę, która była laureatką olimpiady ekonomicznej i brała udział w historycznej (jak jej poszło nie wiem Wink ).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości