Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
macierzyństwo
zainspirowane torebką Smile
Mama's gonna make all of your nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you...

Mama's gonna keep baby cosy and warm...
...of course mama's gonna help build the wall
Odpowiedz
Gertrudo, pozwole sobie na chwilę szczerości Wink

Otóż naprawde staram się spojrzec na Twoje prace życzliwie, jednak nie udaje mi się w nich dojrzec głębi. Mam wrażenie że nie potrafisz przelać na papier swoich emocji. Być może starasz się, nie mogę zaprzeczyć.
Ja też tak jak Simon(w innym temacie) musze przyznać ze takich, lepszych gorszych rysuneczków trzaskałem na pęczki i jeszcze czasem to robię.
Nie mam zamiaru, ani ochoty piętnować Twoich prac, bo napewno przyjemnie jest czytać komentarze do własnej twórczości.
Tylko problem w tym ze nie wszyscy tak samo pojmują przesłanie itp. Np: Kuba Mędrzycki (tak jak i ja) nie rozumie po co w dziale własna twórczość zdjęcie gitary. Dla Ciebie wiąże się to zdjęcie z jakąś historią, dla nas jest ono zupełnie bez sensu... podobnych ujęć widziałem w życiu setki.

Jeśli zobacze w twoich pracach coś co mnie pozytywnie zaskoczy to napewno napiszę.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dzięki za życzliwość i krytykę Smile
Widać mam od Ciebie (i chyba większości forumowiczów) odmienny gust, bo moje rysunki lubię Wink, za to twórczość malarska Luthien (którą Ty, jak mi się wydaje, zachwycasz się Smile ) jakoś do mnie nie przemawia (raczej takich rzeczy potrafię zrobić mnóstwo...)
Rysunek skomentowany przez Simona i ten w tym temacie nie są jakimiś dziełami mojego życia, ale lubię je. Dlatego je tu zamieściłam.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Mimo życzliwości śmiem twierdzić ze namalować tak jak Luthien nie jest łatwo i teraz to ja nie dowierzam Smile Zachwycam sie nie zachwycam - wszędzie staram sie dostrzec ukryty sens.
Ps. Mogła byś mi pokazać swoje dzieło, które według Ciebie jest najlepsze?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
gertruda napisał(a):bo moje rysunki lubię
Wiesz - to jest typowe. Każdy lubi swoje rysunki, wiersze, kompozycje itp.
gertruda napisał(a):za to twórczość malarska Luthien (którą Ty, jak mi się wydaje, zachwycasz się ) jakoś do mnie nie przemawia
A co ma piernik do wiatraka? Fil kulturalnie Ci wyznał, co czuje wobec Twoich prac, a Ty sie odgryzasz, przy okazji kąsając Luthien.
gertruda napisał(a):(raczej takich rzeczy potrafię zrobić mnóstwo...)
To dobrze, że masz tak wysoką samoocenę. Wink
Odpowiedz
Nie odgryzam się, tylko stwierdzam, że mam inny gust. Chyba też wolno mi wyrazić krytykę na czyjś temat? Czy to prawo zastrzeżone dla wybrańców?

Odpowiedz
gertruda napisał(a):Chyba też wolno mi wyrazić krytykę na czyjś temat?
Ale to jest temat założony przez Ciebie, opatrzony Twoją pracą i to ją się tutaj omawia.
Odpowiedz
Gertrudo: ja jestem swiadoma ze technicznie są moje prace kiepskie, bawia mnie, ale zadnej z nich nie broniłabym za cene zycia: mozę też warto przystopować? nie oceniam Twoich prac plastycznych- moge oceniac poezje bo na tym raczej sie znam (zaczynam sie znać), ale rysownictwa powinnam nietykać (krótko uczyłam się rysunku i zakończyłąm edukacje na podstawówce) ale dobra rada: słuchać krytyki a pochwałytak na dwa racy Smile (no chyba ze ejstes pewna swego, chociaz naparwde tutaj panowie maja racje Wink
Odpowiedz
Simon napisał(a):Każdy lubi swoje rysunki, wiersze, kompozycje itp.
Ja akurat swoich niektórych wykonań nie bardzo lubie Wink ALE zgodzę się z tobą Simonie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości