Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nienawiść
dosyc stara praca: wykonana chyba wwieku 16lat na szybko, ale mam sentyment do tego pomysłuSmile i tyle
Odpowiedz
Dobre. Naprawdę. I to wygrane tak doskonale - przerażenie, strach, niedojrzałość - jedynie przy pomocy czerni i bieli. Bardzo mi się podoba - nie dziwię się, że masz do tego sentyment Smile

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Bardzo ładne. Podoba mi się, tylko czemu nienawiść? Mi ten rysunek bardziej kojarzy się ze smutkiem. ::ermm::
Bo z wolnością jest jak z kołdrą, pod którą się śpi ze wszystkimi na jednym łóżku.
Każdy chciałby mieć ją tylko dla siebie, ale jak za mocno ją pociągnie
to osobie z drugiej strony jest zimno.
Odpowiedz
CeCe napisał(a):Podoba mi się
Mi też
CeCe napisał(a):tylko czemu nienawiść? Mi ten rysunek bardziej kojarzy się ze smutkiem.
Dokładnie.Ale tu sobie pozwole na wolna interpretacje :wink:
Może tu chodzi oto,że ta postać biała symbolizuje czystość,niewinność,a czarne tło to tytułowa nienawiść,która otacza tą postać i dlatego jest ona smutna,że w świecie panuje czerń a nie biel 8) Tongue
Odpowiedz
szymnon :dzieki za ciepłe słowa

Cece: bo tlyko nienawiść tak niszczy i widzi całość jednoznacznie Smile Dzieki za odwiedziny

Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz
Luthien Alcarin napisał(a):bo tlyko nienawiść tak niszczy
To by się zgadzało Smile Na rysunku widać,że tak to nazwe ,,wyłomy'' w białej postaci,które są czarne,a więc nienawiść niszczy i opanowuje z biegiem dobro :]
Odpowiedz
Biorąc to z takiego punktu widzenia, to mniej mi się podoba ten rysunek trochę niż wcześniej. Motyw taki jest dość często spotykany, w mangowych dziełach (a to wydaje mi się między nie zaliczać) zwłaszcza. Dużo ciekawsze uważałbym oddania jakiegokolwiek uczucia w samej postaci. Jest to co prawda trudniejsze, ale jakoś bardziej by do mnie przemówiło.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-01-22, 19:37 ]
Tak czy siak jest to dla mnie najlepsze Twoje dzieło. Bardzo dobre.
Bo z wolnością jest jak z kołdrą, pod którą się śpi ze wszystkimi na jednym łóżku.
Każdy chciałby mieć ją tylko dla siebie, ale jak za mocno ją pociągnie
to osobie z drugiej strony jest zimno.
Odpowiedz
trudno nazwac postacią schemat: a nienawiśc wewnętrzna najbardziej niszczy człowieka:jedno nie wyklucza drugiego, choc przyznam szczerze że taki mazaniec markerem jak to ma sporo nie dociagniec i jedyne co w nim lubie to idee Wink

Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości