Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamyślona
rysunek znajduje się na okładcę od zeszytu (nawiasem mówiac-piszac Wink ) polskiego stąd ta niefortunna krecha centralnie tnąca brzuch kolejnej rózowej postaci Smile- no cóz ...przynajmniej spodnica jako tako widoczna

Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz
Chemiczna?

Dla mnie to niemal nawiązanie do leśmianowskich, czarodziejskich światów - ta kolorystyka... ale znawcą nie jestem - po prostu mi się podoba.

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Tez mi sie podoba. Smile Najbardziej wyraz twarzy tej postaci. I wcale nie uważam, żeby ta krecha pośrodku coś psuła; przeciwnie, moim zdaniem sprawia, że całość jest dużo ciekawsza, jako coś co powstało mimochodem (?) na czymś tak codziennym jak zeszyt od polskiego. Sprawia, że rysunek jets taki "niezwyczajny". Ale to moje odczucia.

A na koniec mam pytanie. Co na to nauczyciel/ka? :roll:
[i]Nie istnieje wszak to, co się nie śni...[/i]
Odpowiedz
chemiczna:to wypadek -rys. jest zapisany w notatkach z chemii dla pewnej koelzanki stad ta dziwna nazwa pliku Smile co do Pani od Polskiego to zeszytów naszczescie nie zbiera... Smilea ja dizęki takim bazgrołom lepiej potrafie się skupic napolskim ( typowo kobiece -podobnpo Tongue )
dzieki za odwiedziny
Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz
Witam,
fajny rysunek, obejrzałem (jako żem nowy na tym Dostojnym Forum) z opóżnieniem.
Niektóre fragmenty wskazują na wybitny zmysł obserwacji, lub dobrą znajomość anatomii. Zwłaszcza pięknie przedstawione ugięcie dłoni, dopracowane i sprytnie podkreślone ornamentem ułożenie palców, szczczegóły nosa, warg.
A swoją drogą zadziwiające - Twoje wiersze (te które przeczytałem) są raczej oszczędne w formie, prawie bez zbędnych ozdobników, a w rysunku przebogata ornamentyka jak z maoryskich tatuaży czy barokowej kaligrafii. Twórczej jażni rozdwojenie? Big Grin

pozdrawiam
Odpowiedz
inaczej: w poezji podbno nie powinno być ani jedneog zbędnego słowa, wiec ograniczam się do tego czego wymaga interpretacja, rysunek: takie dopracowane prace uspakajaa mnie na lekcjach-tzn lepiej mogę się wtedy skupić na przedmiocie kiedy badz co badz rysuje dziwne czy nie ale zwykłe szlaczki Wink ot chyba cała historia

Pozdrawiam i dziękuje ze obejrzałes mje nietylko rysunkowe wypociny
Agata
Odpowiedz
oberzałem już i inne rysunki, zwłaszcza te "palcowe" i wycofuję się z hipotezy o rozdwojeniu jażni Smile
wszystko spójne, oszczędne w formie a expresyjne.

pozdrawiam i czekam na nową twórczość zwłaszcza plastyczną :papa:
Odpowiedz
brak rozdwojenia jażni?... ufff Tongue A poetycka nie? bo szczerze to teraz to mnie niesamowicie bawi: a rysunki odstawiłam jaki czasochłonne Wink
Odpowiedz
chyba każdą zdolność twórczą warto pielęgnować i rozwijać.
Wiersze też chetnie poczyta, ale w wspomnialem o rysunkach, bo na tym bardziej sie znam, i mogę ewentualnie coś doradzić

życzę sukcesów w kazdej twórczosci :papa:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości