Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmładzamy userów
Olaff, wybacz za wyskok, po prostu w kwestii swojego działu staram się być czujny Wink

Uważam, że AA podjęli najlepszą z możliwych decyzji. Hurra! :jupi:
Tylko poczucie humoru nas może ocalić.

"Kaczmar nie wygrałby "Nadziei". Kaczmar nawet by się nie zakwalifikował ze względu na brak elementu autorskiego." - Zeratul
No to i ja dorzucę swoje 3 grosze, bom właśnie wszedł wczoraj w wiek sredni a właściwie w jego kryzys :wink: .
Jak mawiają starzy marksiści :wink: prawda leży po środku. Stałym bywalcom mocno wisi, czy mają akurat na koncie 200 postów czy 1200. Czy zwą się Głupi Jasio, czy Sarmata. Z własnego doświadczenia zauważyłem, ze przejmowałem się tym tak circa do 50 postów, bo wydawało mi się, ze ten, kto ma 500 to taki m"mondry mondrościom narodu", a ja taki szaraczek. Kiedy poczytałem, jakie pierdoły czasem ludzie piszą, zeby tylko zaistnieć...ech...zgroza. I tu się zgadzam z Olaffem, jak rzadko Big Grin. Ale jeśli już powstał dział "Własna TFUrczość", niech sobie bedzie tam i grafomaństwo i kółko adoratorów danego autora. Nie uskuteczniajmy faszyzmu, eutanazji domowych twórców itp. sposobów oczyszczania rasy kaczmarowielbicieli.
Ad rem: co do urodzin to w ogóle nie powinny się pojawiać takie tematy. Jak ktoś mnie lubi serdecznie (albo i nie cierpi) - ma w wywieszcze, ile mam lat, można w danych sprawdzić i niech pisze na priv. Takie składanie życzeń na forum publicznym jest... hm... no zastosujmy nowomowę - niezbyt trendy. Dlaczego Olaff ma czytać, czego mi życzy Ann i vice versa. ( osoby wymienione przypadkowo!!). życzenia albo są osobiste, albo nieszczerym sloganem.
Jeśli jednak miałoby się tych życzeń nie dodawać do statystyki, ja wprowadziłbym cezurę roczną, czyli do końca roku tak, potem sobie składajcie życzenia na priv.