Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny Amina (23.06)
Nie wiem czy nie jest to wychodzenie przed szereg (wszak AA dbają, aby nikogo w tej rubryce nie pominąć Wink ), ale nie mogę się nie oprzeć pokusie by pierwszym złożyć życzenia tak utalentowanemu Artyście.
Emotikony z tortem i "happy birthday" pewnie będą tu liczne, więc ograniczę się do Confuseduper:
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
No ale jeszcze cztery dni... Wink

Ja zawsze składam (jeśli składam) życzenia właściwego dnia, więc to jest lekka przesada...
Odpowiedz
Toż napisałem, że "nie mogłem się oprzeć pokusie" Wink
Chyba za to nie biją? Wink
A życzenia? Czyż nie lepsze są szczere, złożone komuś kogo lubimy (i dzień nie jest ważny) od sztampowego "sto lat" w dniu urodzin? I tylko dlatego, że ktoś nam o tym przypomniał...i już tylu złożyło to nie wypada się nie dopisać?

Jeśli nadal uważasz za "przesadny" mój gest sympatii do Amina, to nie ma sprawy - uszanuję Twój pogląd.
Odpowiedz
A niech szczezną konwenanse Wink

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy,
Niech Ci [tu wpisz imię] nago tańczy :wink:
Odpowiedz
I ja przylaczam sie do najszczerszych zyczen!!!udanej tworczosci!!!
[b][size=80]"Ty przed Tobą świat,
za Tobą ja,
a za mna już nikt."[/size][/b]
Odpowiedz
Jedyne co mi nie pasuje, to to że trochę rozmywa się to święto jednodniowe. Ja osobiście wole jak w urodzinowy poranek budzę się i widze tysiace prezentów, tłumy fanów, kolorowe baloniki kiedy poprzedniego dnia nic nie wskazyje na jakąkolwiek radosć. Tak zwana niespodzianka. Na forum oczywiście nie ma niespodzianki bo wszyscy wiedza, że temat taki powstanie. Ale domyślam się ze chciałeś zaakcentować swoją sympatię do Amina i wcale mi to nie przeszkadza. Mi jego wiersze również się podobają. Chcąc nie chcąc nie będzie to zwykły temat urodzinowy założony przez adminów, tylko wyjatkowy, z dużo bardziej szczerymi życzeniami Smile

Ps. Nidgy nie dokładam życzeń bo dużo osób napisało.
Odpowiedz
A ja bede oryginalny, jako ze nikt tego nie zrobił stawiam (wirtualne niestety) :beer:
Kiedyś ELROND
Odpowiedz
A ja nie będę oryginalny. Nie potrafię wymyślać życzeń. Życzę Ci więc pełni szczęścia. Bo mająć to będziesz miał wszystko inne czego chcesz. Pozdrawiam!
Bo źródło wciąż bije...
Odpowiedz
STO LAT STO LAT :drunk:
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Smile
:urodziny:
Odpowiedz
Wszystkego najlepszego!

Przede wszystkim dalszego rozwijania talentu Wink

:urodziny: :wink:

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Niech MOC będzie z Tobą i niech Cie nie opuści ani na drodze twórczości ani na drodze życia :Confusedtarwars::

[scroll]STO LAT! STO LAT![/scroll]
...o wierzb warkoczach
o dziewczynie

poeta milczy...
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego i niech ci pióro lekkim będzie, szczególnie w Albionie Smile
Tylko poczucie humoru nas może ocalić.

"Kaczmar nie wygrałby "Nadziei". Kaczmar nawet by się nie zakwalifikował ze względu na brak elementu autorskiego." - Zeratul
Odpowiedz
A ja się będę powtarzał (bo dziś już mogę Wink )
Spełnienia tego, co planujesz! Big Grin
Odpowiedz
Dzieki serdeczne

Bardzo zaluje, ze dopiero teraz odpowiadam na Wasze posty, ale... jestem teraz w Anglii i zyje w warunkach, hm... spartanskich. Jak sie zapewne domyslacie Spartanie nie dysponowali dostepem do Internetu...

Takiego stosu dobrych zyczen dawno nie dostalem... Sprawiliscie mi baaaaardzo mila niespodzanke.

Jeszcze raz dzieki

Amin
Myśli poety wjeżdżają uroczyście na wozie rytmu
Przeważnie dlatego, że nie dadzą rady iść same

Fryderyk Nietzche
Odpowiedz
To moze w ramach podziękowania pare wierszy? Wink
Odpowiedz
Chetnie cos bym wrzacil.

Najpierw sie dogadam z Michalem, zeby powstawial gdzie trzeba polskie znaki... bo tu w Anglii z jakichs nieznanych przyczyn nie chca ich uzywac.

Tak czy owak sadze, ze najszybciej w przyszla niedziele.

Amin
Odpowiedz
Amin napisał(a):Chetnie cos bym wrzacil.
Zostaw kilka na powrót do kraju Wink
Odpowiedz
Ja oczywiście powstawiam Aminowi znaki, gdzie tylko trzeba. A co do zostawiania... Amin, ty przede wszystkim pisz, to wtedy nie będzie problemu, że zabrakło. Wink
Tylko poczucie humoru nas może ocalić.

"Kaczmar nie wygrałby "Nadziei". Kaczmar nawet by się nie zakwalifikował ze względu na brak elementu autorskiego." - Zeratul
Odpowiedz
To ja jeszcze tylko gdzieś tam z otchłani nicości (lub jak kto woli - pokoju Wink ) dorzucę moje życzenia Wink .

Wszystkiego najlepszego !

Pozdrawiam Big Grin .
Odpowiedz