Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
56 urodziny JK
Pawle, moja odpowiedź brzmi następująco:
My tu robimy rzeczy ważne o wymiarze historycznym, a kilku zakompleksionych pętaków judzi, usiłując sugerować, że KN coś sobie przywłaszczył. Mu tu walczymy o Sprawę, a tamtym popaprańcom idzie o rzeczy miałkie i nieistotne.

A na poważnie: Nie, z jakichś nie do końca zrozumiałych dla mnie samego powodów nie wrzucam Cię do jednego worka z resztą popaprańców. Może chodzi o to, że co by o Tobie nie mówić, nie jesteś przypadkowym "kaczmarofilem na chwilę", a może o to, że jakkolwiek byśmy się nie potrafili zrozumieć i jakakolwiek galaktyka by nas nie dzieliła, Ty przynajmniej słuchasz argumentów drugiej strony (choćbyś je miał potem w całości przekreślić).
Na pytanie Nevernego odpowiem Ci tak: zapewniam, że sprawa, o którą on pyta nie jest ani poufna, drażliwa, ani tajemnicza ani niewygodna, a po prostu banalna. Szczegółami chętnie podzielę się z Tobą czy z kimkolwiek innym, ale osobiście, w bezpośredniej rozmowie. Nie mam natomiast ochoty i nie będę rozmawiał o tym na forum. Jestem po prostu tymi tutaj przepychankami już zmęczony. Jakbyś był w Warszawie i chciał się spotkać, służę. Mój numer telefonu jest taki sam jak 11 lat temu, kiedy się poznaliśmy. Mogę również wybrać się do Łodzi, o ile będzie dobra okazja (dziś przejazd autostradą to przyjemność). A może spotkamy się w jakichś Marszowicach, Kołobrzegu czy Bóg wie gdzie jeszcze?

Do najbliższego!
Szczerze i serdecznie!
KN.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku