Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manipulacje Gazety Wyborczej
dauri napisał(a):Członek Papieskiej Akademii Życia miał nieco inne zdanie:
[... ]
Wszystkie cytaty z ND stąd: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.naszdziennik.pl/print.php?da">http://www.naszdziennik.pl/print.php?da</a><!-- m --> ... txt&typ=po
No właśnie, Dauri. O to chodzi. Nasz Dziennik napisał, jak wygląda sprawa związku między ciążą i porodem a pogorszeniem stanu zdrowia. Wspomniał o umorzeniu postępowania ze względu na brak (w opinii biegłych) związku między zachowaniem lekarzy a pogorszeniem wzroku. Przedstawił informację o wynikach opinii i badań lekarskich przeprowadzonych w trakcie ciąży i po porodzie (zarówno tych, zgodnie z którymi poród wiązał się z pewnym ryzykiem, jak i tych, w myśl których pogorszenie wzroku nastąpiło niezależnie od ciąży/porodu). Przedstawił wypowiedź lekarza na ten temat.

GW... no cóż, GW "przeoczyła" wszystkie opinie lekarskie, z którymi było jej nie po drodze, Najwięcej, na co potrafiła się zdobyć, to wzmianka w ostatnim zdaniu artykułu:
Cytat:Prokuratura umorzyła postępowanie, gdyż uznała, że nie ma bezpośredniego związku między decyzją ginekologa a pogorszeniem wzroku kobiety.
niemniej i tak GW wie lepiej niż lekarze i lepiej niż Trybunał, którego wyrok relacjonowała, że
Cytat:Kobiecie w wyniku donoszenia ciąży i urodzenia dziecka pogorszył się wzrok.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4000701.html">http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4000701.html</a><!-- m -->
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Manipulacje serialowe dauri 15 4,941 02-22-2010, 03:55 PM
Ostatni post: Torrentius

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości