Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idol piętnastolatków?
Luter napisał(a):To znasz Karła z muzyką JK?
Sorry, chodziło mi o "Wróżbę" Big Grin Pomelały mi się piosenki z "Raportu".
Luter napisał(a):to się nie zgadzam - bo ja na przykład wolę wiersze z Tunelu bez muzyki niż z muzyką Tabenckiego lub lc.
No i ok. Wolisz wiersze z Tunelu bez muzyki Tabęckiego lub lc. Szauję takie stanowisko. Nie bedę z nim polemizował w imię zasady, że o gustach się nie dyskutuje. Ja wolę wiersze z Tunelu z muzyką LC, niż bez niej. Muzyki Tabęckiego nie znam właściwie więc się nie wypowiadam. Słyszałem ten program tylko raz i wrażenie mam takie, ze wiersze rozlały się gdzieś w natłoku aranżacji.
Aczkolwiek, z drugiej strony, wracając do muzyki Leszka, uważam, że tylko bardzo niewielką część utworów z Tunelu Dominika i Leszek umuzycznili w taki sposób, że nie ma sensu próbować tego zrobić lepiej. Niemniej "Tezeusza" czy "Wenecką kurtyzanę" uważam za kompozycje znakomite.
Luter napisał(a):Drażni mnie protekcjonalny ton pobrzmiewający w niektórych Twoich wypowiedziach. Starałem się to jasno zwerbalizować, wyszukałem nawet przykład, gdzie ten protekcjonalny ton pobrzmiewa wyjątkowo silnie. Niestety, zarówno Ty jak i Simon zachowaliście się tak, jakby część mojego posta była dla Was kompletnie niewidoczna.
Może i ton czasem jest protekcjonalny. I co z tego? Czy rozmawiamy na temat, który w żadnym razie nie może być przedmiotem protekcjonalnego posta? Lutrze, nie mówimy o świętościach tylko o wierszach - dziele rąk i umysłu ludzkiego. Trzeba naprawdę wiele niewiary w wartość tego dzieła JK, by tak agresywnie, jak Ty to czynisz, reagowac na rzeczony protekcjonalny ton.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości