Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piwnica "Pod Harendą" 22 grudnia 2000 - Ktoś był,
..no właśnie szczerze mówiąc.. jeszcze te trzy lata temu kiedy ukazała się ta płyta głowę bym dał, że to ta data (jak i za Balladę, której wtedy nie zaśpiewał).. niestety bilety na koncert który zachowałem, nie mogę odnaleźć.. a i tvp nie prowadzi archiwum programu telewizyjnego na internecie co by upewnić się, czy faktycznie tego dnia był emitowany koncert Jacka.. Ci co nagrali go tego dnia na taśme wideo i mają do dzisiaj, mogą być pomocni, bo z filmem nagrywają się zazwyczaj zlepki telegazety i pewnie stamtąd datę nadania można wyjąć...

Z płyty znajomy wydaje się komentarz przed "Przybyciem tytanów".. kolega Behemott na gg powiedział mi, że między innymi ten komentarz go święcie przekonuje, że to ten koncert..
Ciekawe jest to, że w powyższym spisie utworów nie ma "Przybycia tytanów".. chyba, że był grany w pierwszej części koncertu ale jak domniemam pierwsza część koncertu, do której Krzysztofie nie podałeś tytułów, to był rownież (jak w tym na którym byłem) program "Dwie Skały" ?

Ja coś czuję, że ta płytka to naprawdę zlepek dwóch koncertów a z powodu jakiegoś niechlujstwa jest podana tylko jedna data na płycie..
Ciekaw tedy jestem okoliczności tego drugiego koncert.. o którym chyba nie było za wiele wiadomo Smile
I pamiętaj - bo dana Ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku