Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bartoszewski i o Bartoszewskim.
lc napisał(a):Gdyby to był Bender, to byłby w 100 procentach wiarygodny, gdyż był bezpośrednim przełożonym Bartoszewskiego.
Pod warunkiem, że mówiłby prawdę, miał dobrą wolę, pełną wiedzę na temat sytuacji Bartoszewskiego etc. Dużo tych warunków...
lc napisał(a):Myślę że właśnie brak matury był przyczyną skreślenia go z listy studentów, gdyż prawdopodobnie przyjęti go warunkowo ale on nie uzupełnił braku więc mimo, że studiował, nie uzyskał absolutorium. Ale to już tylko moje domysły.
Też tak myślę. Po prostu Bartoszewski obsesyjnie bał się egzaminu maturalnego, dlatego robił wszystko żeby tej matury nie zdać. Inna teoria głosi, że wg najnowszych badań okazało się, że Bartoszewski jest mitomanem i w związku z tym, wiara w posiadanie matury jest u niego tak silna, że z kompletnym zaskoczeniem odbierał wszelkie próby przekonania go, że matury jednak nie ma i dlatego jej fizycznie nie zrobił.
lc napisał(a):Jednych mierzi zarzucanie kłamstw Bartoszewskiemu a innych Kaczyńskiemu.

Nie przypominam sobie, żebym w ogóle wspominał o Kaczyńskim, nie mówiąc już o zarzucaniu mu jakiegokolwiek kłamstwa. Argument "maturalny" czy "obozowy" w przypadku oceny postaci Bartoszewskiego jest dla mnie tak samo miałki i poniżej pasa jak zarzucanie Kaczyńskiemu, że jest niski i mieszka z matką.
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku