Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeczpospolita kłamców. Salon
Chicot napisał(a):Panowie M, K, G i M faktycznie nie byli traktowani jak wrogowie, ale jako tzw. "opozycja kontraktowa", która umożliwiła swoim serdecznym przyjaciołom powrót do władzy po kilku zaledwie latach banicji.
Chicot napisał(a):Dodam, że to wymienieni przez Pana "demokratyczni opozycjoniści" z tą swoją "siłą spokoju" byli przeciwni wychodzeniu wojsk radzieckich, rzekomo "gwarantujacych naszą niepodległość" (a kto zgłosił projekt takowej ustawy? Oczywiście nasza "oszołomiasta" prawica, na czele z PC. Tak samo zapomina się dziś, że postulaty wstąpienia do NATO i UE, a także usunięcia rosyjskiej broni konwencjonalnej z Europy postradzieckiej wysunęło właśnie środowisko PC, UPR i Jana Olszewskiego)
Chicot napisał(a):To, że Kaczyński wybiegł z domu Michnika, nie jest śmieszne. To dowód, że są jeszcze w Polsce ludzie, dla których liczy sięcoś więcej niż "dobre stosunki" z trzymającymi pieniądze i władzę.
Zgadzam się z Panem, Panie Łukaszu. Gorąco Panu dziękuję, za powyższe, zaiste mądre słowa. Niestety zapewne ob. Miki odpowie, że "Geppard i Smakosz na jakimś tam forum go "zbanowali" (biedactwo...bohaterski obrońca "demokracji" tak potraktowany! No skandal!) bo coś tam napisał i to jest argumentem na coś tam innego". Uprzedzam spodziewaną wypowiedź ob. Mikiego - po tym uprzedzeniu, jak mniemam, towarzysz Miki odetnie się od swoich wypowiedzi w tym rodzaju i Panu zaprzeczy. A tak notabene nie zawuażyłem żeby ob. Miki wypowiadał się dużo czy też mądrze na temat twórczości Jacka Kaczmarskiego - to tak na marginesie. A z tym rzekomym "nie dorastaniem do pięt" to jest śmieszne i nonsensowne, nie da się z tym dyskutować, ale można potępić.

Panie Łukaszu, trochę mnie dziwią Pana wypowiedzi w rodzaju "to poniżej (Pana) godności". Strasznie Pan jest poważny i trochę za mało Pan dystansu czasami zachowuje do tego Forum - ale mogę się mylić... W sumie może to i dobrze, że takie podejście Pan prezentuje.

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości