Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na Zawołanie
#3
Seim napisał(a):
berseis13 napisał(a):Dlaczego grzech jest tak przepiękny?
i w swojej czerni tak jaskrawy
W pewnym sensie TO JEST spojrzenie człowieka nadal rozpoznającego się ze światem. Pyta dlaczego w niektórych grzechach jest tyle satysfakcji, dlaczego dodają barwy i koloru życiu, dlaczego grzechy innych nas tak interesują, fascynują? Bo nawet ludzka okrutność jest przepiękna w swojej sile i mocy.
Seim napisał(a):Bo raniąc, nikt nie może uchronić się przed bólem. Może jedynie wypalić pustkę. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej - kłamie.
Czasami łatwiej być pierwszą osobą która zrani, niż czekać aż to samo dopadnie Ciebie. Nie jest to najlepsza filozofia, ale w niektórych przypadkach prawdziwa. Czasami ranimy tych którzy nas zranili, by skupić się na wyrządzaniu krzywdy niż na tej co nam wyrządzono.
Seim napisał(a):bo kochać źle - to żyć najlepiej
'
Niektórzy nie potrafią się odnaleźć w idealnej miłości, szukają emocji, bólu, bo do tego przywykli jako dzieci. Nie są szczęśliwi jeżeli ich miłość jest idealna. Na przykład dlaczego niektóre kobiety wiążą się z alkoholikami? Wierzą że potrafią ich uwolnić, pomóc, uratować, prawda? A przykrą rzeczywistością jest to że to co ta para stworzyła między sobą nie jest miłością idealną, bo jest w niej trzecia osoba, nałóg. To tylko jeden z wielu przykładów, no ale tu chodzi o sens.
Seim napisał(a):Tylko dlaczego ciągle widzę wymalowaną buzię dziecka
Bo każdy z nas jest tylko dzieckiem które zapoznaję się codziennie z czymś nowym Smile

-PK
"Chude Dziecko"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości