Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompromitujący materiał filmowy
gredler napisał(a):Jakie jest Twoje zdanie na temat tego nagrania, Szymonie? Chętnie je usłyszę.
Skoro chcesz je usłyszeć to musimy się spotkać albo przynajmniej porozmawiać przez telefon. Jeśli wystarczy Ci przeczytanie to mogę napisać, że nagranie jest bardzo zabawne z uwagi na zachowanie pewnej grupy Forumowiczów i dowcipne komentarze Poniedzielskiego. Poza tym, dla mnie przynajmniej, stanowi nader sympatyczne przypomnienie pamiętnych wydarzeń kołobrzeskich.
gredler napisał(a):Czy ten w czarnej marynarce z tyłu nie śpiewał kiedyś "Każdy ma prawo do orgazmu" czy jakoś tak?
Nie wiem o czym mówisz i nie bardzo rozumiem do czego pijesz.
gredler napisał(a):Ciekawe, po co gitarzyście w środku mikrofon do głosu...
Ciekawe, dlaczego w ogóle jest tam ów gitarzysta. Osobiście przypuszczam, że przyczyn jego obecności na tym i innych koncertach Pro Formy należy upatrywać w bliskich więzach pokrewieństwa jakie łączą go z niezaprzeczalnie niezbędnym wokalistą.

[ Dodano: 12 Czerwiec 2007, 12:00 ]
Paweł Konopacki napisał(a):No, z relacji pofestiwalowych wiem, że jeden z tych forumowiczów to ja Wink Przynjamniej tak donosili dobrze poinformowani. Ja sam nie pamiętam, co się działo, bo byłem - jak zawsze - pijany w sztok.
Rewelacja! Masz piwo i "pomógł"!
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości