05-28-2007, 11:07 PM
Luter napisał(a):A jednak nie zamykają każdego wątku i nie kasują każdego posta, których Ich nie interesuje.Owszem! Zamykają tylko wtedy, gdy zasadnośc założenia wątku jest sporna lub bezspornie sprzeczna z Regulaminem. Jeśli natomiast wątek jest założony zgodnie z Regulaminem to AA w to nie ingerują.
Co do kasowania postów - to ja nie zauważyłem, by komuś AA posty kasowali.
Luter napisał(a):Zdanie Forumowiczów w tej kwestii powinno jednak AA interesować, ale zostawmy to na boku.Moim zdaniem, nie powinno, bo - jak sam przyznałeś - to AA decydują arbitralnie o kształcie Forum. Moga oni brać pod uwagę uwagi forumowiczów ale nie mają takiego obowiązku.
[ Dodano: 29 Maj 2007, 01:08 ]
Kuba Mędrzycki napisał(a):Za to Ty twierdzisz, że powstały one po to aby przywalić AA.Bo tak było. To nawet przyznał Luter, pisząc, ze ankiety powstały, aby obnażyć odosobnienie AA w kwestii bana dla MN.
Luter doskonale wie, że taki właśnie był cel tej ankiety.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]