05-20-2007, 07:09 PM
Paweł Konopacki napisał(a):Pytasz, dlaczego tak myślę? Dlatego, że czytam, co o mnie, do mnie lub przy okazji moich wypowiedzi piszesz. Z tej lektury rysuje się wyraźny obraz Twojej niechęci do mnie.Pawle, czy zdajesz sobie sprawę, co rysuje się z Twoich wypowiedzi o mnie?
Paweł Konopacki napisał(a):No? Jaki ja mam - Twoim zdaniem - stosunek do swojego koncertowania, znania, bywania?Nabieram przekonania, że nie czytałeś mojego posta uważnie. Przecież nie pisałam tam o Tobie a o ludziach, których nie ma sensu wymieniać z nazwiska i pewnie zgodzilibyśmy się o kogo chodzi.
berseis13 napisał(a):Pawełku, Edytko, kto się lubi ten się czubi...czy powinnam się martwić?Cieszę się, że nić łączącej nas sympatii jest widoczna.