Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wolność w poezji JK
tak,tak, ja to wszystko wiem, biore i Mury i Oblawe i nawet "Arke Noego", bo doszukalam sie w tym utworze takze tekstu o wolnosci. Biore rowniez "Opowiesci pewnego emigranta" i "korespondencje klasowa"
Pytanie tylko w jakim utworze spiewa o jakiej wolnosci? We wczesniejszym temacie uzytkownicy polecili mi,zeby znalezc kilka utworow, w ktorych spiewa o innych rodzaj wolnosci. Caly temat pracy maturalnej brzmi: "warunkiem istnienia demokratycznego panstwa jest WOLNOSC. Aforyzm Arystotelesa uczyn mottem rozwazan, o roli poezji spiewanej JK w ksztaltowaniu postawy obywatelskiej". I sek caly w tym, ze czytam mase ksiazek, z ktorych w wiekszosci nic mi sie nie przyda, a ustna juz za miesiac. Byl to jedyny temat, dotyczacy tworczosci JK i napalilam sie na niego bardzo, teraz jednak obawiam sie,ze nic z tego nie wyjdzie :/ i dlatego prosze o pomoc.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku