Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 marca 2007 - Kraków
Coś faktycznie, nikt się bardzo nie wychyla z recenzją. Może dlatego, że zajęcie pierwszego miejsca przez Ule (jakąśtam) :rotfl: było bardzo kontrowersyjne, chyba dla większości obecnych. Szkoda tylko (takie odebrałem wrażenie), że przygoda Uli z JK kończy się na utworze 'Mury'. Być może się mylę (oby), bo przypuszczam, że każdy z reszty wykonawców mógłby wykonać na bis, przynajmniej kilkanaście utworów JK. Tym bardziej jest mi to dziwne. Ale to już sprawa pana jurora, który oceniał najciekawsze wykonanie utworu JK.
Czy ono było takie najciekawsze ? nie wiem, mnie się osobiście nie podobało i nie przekonało mnie zupełnie (choć plus za wykonanie acapella).
Z innych wykonań (które słyszałem), dość ciekawe wykonanie 'Poczekalni' przez dziewczynę z Tarnowa (plus dla gitarzysty). Ela z Antkiem zagrali bardzo poprawnie 'Epitafium dla WW' oraz (kurcze nie pamiętam Smile ), przyjemne wrażenia odebrałem również podczas występu Daniela Rolaka i Tomka (jakiegośtam Smile ). Był jeszcze jeden gość z ciekawym wykonaniem 'Krowy', ale niestety nie mam pojęcia jak się nazywał.
Generalnie poziom dość wysoki, z wyjątkiem organizacji koncertu, ale temu Panu już wybaczyliśmy Smile.
Byłbym zapomniał (teraz będę stronniczy), ale na pewno duża pochwała należy się dla Łukasza i Irka za wspaniałe, klasyczne wykonanie 'Naszej Klasy'. Jak dla mnie mistrzostwo.

Oczywiście Eli i Antkowi należą się oficjalne gratulacje *-`-

Pozdrawiam i przepraszam za brak szczegółów, ale na starość pamięć już nie ta, szczególnie po całonocnej imprezie na której śpiewaliśmy pewnie ze dwie trzecie utworów JK, wszystko się pomieszało i jeśli coś pomieszałem to trudno.
[i]Nawet drzewa próchnieją przedwcześnie
A przecież istnieją - bezgrzesznie.[/i]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości