Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
Nie uważam obcinania tematów za akty cenzury, ale jednak - z drugiej strony - poważnie cięcia utrudniają poruszanie się na Forum. No bo odpisał mi Ludwik, Edyta, ktoś tam jeszcze a ja nie moge odpisać im. A nie chce zakładać kolejnego nowego tematu, bo nie będę mnożył bytów bez potrzeby, zwłaszcza, ze i tak pewnie za chwilę mój wątek będzie zamknięty.

Zamyka Najwyższy Organ Administratorski kolejne watki - ok. Ale ile tak jeszcze? Jak długo? Może czas przemyśleć regulamin, zminić go i nieco przeobrazić to Forum?
Proponowałem już - ale jakoś bez echa na "tak" albo na "nie" - że można by otworzyć Karczmę na takich zasadach, jak obecnie działa cały HP, tzn trzeba by wyrazić wolę uczestnictwa w Karczemnych awanturach. Wówczas działania Ludwika polegające na założeniu wolnego Forum nie miałby sensu. Bo to tutejsza Karczma, widoczna tylko dla tych, którzy w niej chcieliby funkcjonować, byłaby tak miejscem właśnie.

Jeśli Ci, Wielki Organie Administratorski, przeszkadzają wycieczki osobiste, kłótnie, prowokacje, to może czas każdy taki akt i uczestników tego aktu naprawdę surowo karać? Zamiast pierdzielić się w dopasowywanie sytuacji do punktu 2.1 czy innego, walić ostrzeżenia i bany za każdą próbę prowokowania, każdy post będący wycieczką. I nie wdawać się w niekończące dyskusję, czy takie albo inne słowo było zaczepką. Walić ostrzeżenia arbitralnie, bez dyskusji.

Proponowałem Wam też - także bez żadnego odzewu - przeniesienie uwag o Forum na mail. Skończyłby się kretyńskie kwestie Lutra, apele, pieprzenie publiczne o cenzurze. Jeśli Luter miałby uwagi, pisałby na mail. Jak myślicie, płodziłby tych maili tyle, ile teraz pisze o cenzurze? Otóż, na 99% napisałby MOŻE jeden mail. Bo uwagi przestałby być publiczne ergo przestałby mieć jakąkolwiek dla Lutra wartość. Ale nie zmieniliście tego! I macie już nie tylko Lutra gadającego o cenzurze. Jest także Ludwik, Edyta, JM - tworzy się powoli chór piewców uciśnienia. Potrzeba Wam tego?

Może też nie byłoby od rzeczy uszczelnić kontrolę nad zakładaniem kolejnych kont? A moze trzeba nawet możliwośc zakładania kont na jakiś czas wstrzymać? Bo jak widać sa tacy, którzy z prostej fukcji służącej dobrej sprawie potrafią uczynić narzędzie, za pomocą którego robią z Forum kolejny chlew. Sa tacy, którzy będą o usranej śmierci budować kolejne wirtualne osobowości. A te wirtualne twory będą także do usranej śmierci z całym impetem prowokować kolejne starcia. Będzie kolejne banowanie, które nic nie daje, kolejne cięcie tematów.
Przecież na tym Forum przez takiego Ćwirka, Lutra, Nemo, Hybrydę i innych jeszcze popaprańców, którzy uznali, ze ich sposobem samorealizacji jest zakładanie kolejnych kont na Forum i anonimowe wkuriwanie ludzi - przez te wirtualne byty jest teraz totalny burdel! Przepraszam, ale tak to zaczyna wyglądać.

Napiszcie wreszcie jasny i prosty Regulamin. Obecny, z całym zapisem o "godzeniu w innych" jest po porstu do bani. Godzenie w innych przypomina mi zapis z milicyjnego raportu, którego autor, nie chcąc użyć słów "Jezus Chrystus" napisał: "Na ścianie wisiał drewniany krzyż z figurką mężczyzny około lat 30". Po co kluczyć, jakoś kombinować? Napiszcie prosto i jasno, za co należy się ostrzeżenie i ban. Żeby potem jakiś Luter czy inna Hybryda nie pisał kolejnych apeli przywołujących was do porządku.
Dajcie ten Regulamin do ponownego zaakceptowania użytkownikom. Ten kto zaakceptuje, będzie miał obowiązek go przestrzegać. Kto nie - nie będzie musiał sobie poszukać innego Forum.

Moze tez czas zamknąć na jakiś czas pewne działy? PRzynajmniej do czasu aż emocje opadną? Bo może jest tak, ze z dobrodziejstwa wolności nie potrafimy korzystać? A przynajmniej niektórych użytkowników swoboda panująca na Forum zdecydowane przerosła.
Może obec tego to Forum na jakiś czas winno stać się miejscem dyskusji jedynie na temat JK? To byłby krok radykalny i mógłby spowodować odpływ Forumowiczów. Dlatego proponuję na razie, abyście ograniczyli możliwośc zakładania kont. NIe wiem, na jak długo? MOże do chwili, aż wymyślicie (lub wymyśliwym wspólnie) sposób na uszczelnienie weryfikacji nowych osób?

pod rozwagę daję
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]

Wiadomości w tym wątku